St. Louis زن و شوهر که کشیده اسلحه معترضان متهم

سنت لوئیس زن و شوهر که جلب توجه ملی برای brandishing اسلحه معترضان در اواخر ماه ژوئن متهم شده بود روز دوشنبه با توجه به CBS وابسته KMOV-تلویزیون. پاتریشیا و علامت McCloskey هر صورت یک اتهام “استفاده غیر قانونی از سلاح — شکوفایی” منابع گفت: خروجی.

“آن را غیر قانونی است به موج سلاح در یک تهدید مهم در آن شرکت در بدون خشونت اعتراض و در حالی که ما خوش شانس این وضعیت نه به تشدید نیروی مرگبار, این نوع رفتار غیر قابل قبول است در سنت لوئیس گفت:” مدار وکیل کیم گاردنر. “ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب تحمل نخواهد شد.”

پلیس اعدام یک حکم جستجو در هفته گذشته و کشف و ضبط علامت McCloskey تفنگ. زن و شوهر دادستان سابق بعد از تبدیل بیش از پاتریشیا McCloskey تفنگ.

این تقابل صورت گرفت در ژوئن 28, وقتی که چند صد نفر از معترضان در راس بودند به خانه از سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson. عکس ها و ویدئو نشان می دهد که زن و شوهر با اسلحه کشیده شده به عنوان اعتراض به تصویب خانه خود را که واقع شده است در خصوصی خیابان.

cbsn-fusion-st-louis-couple-points-guns-at-protesters-near-mayors-home-1-thumbnail-506546-640x360.jpg
این McCloskeys خارج از خانه خود در ژوئن 28.

علامت McCloskey گفت KMOV-تلویزیون که او و همسرش شد و ترس برای زندگی خود را.

“آن را مانند یورش به باستیل دروازه پایین آمد و جمعیت زیادی از عصبانی و پرخاشگر مردم ریخت و از طریق” او گفت:. “من وحشت زده شد که ما می خواهم به قتل در عرض چند ثانیه. خانه ما خواهد بود سوزانده ما حیوانات کشته خواهد شد.”

تصویری در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن معترضان باز کردن و راه رفتن را از طریق ناگسستنی دروازه KMOV گزارش شده است. روشن نیست که چگونه دروازه آسیب دیده بود.

McCloskey همچنین ادعا کرد که او و همسرش را تهدید به مرگ دریافت از گروه — اگر چه یکی از اعتراض رهبران گفت که این گروه صلح آمیز بود و هیچ تهدید ساخته شد.

در طول یک شنبه در ظاهر “Tucker Carlson امشب” علامت McCloskey آن را به نام یک “وارونه جهان است.”

“دادستان مدار وکیل تصمیم گرفته است که کار او نیست و برای امن نگه داشتن ما از جنایتکاران اما برای نگه داشتن مجرمان امن از ما,” او گفت:.

یک وکیل برای زن و شوهر به نام روز دوشنبه به اتهام “دلسرد کننده است.”

“من همراه با مشتریان من حمایت متمم اول قانون اساسی حق هر شهروند به صدای خود را و نظر شنیده می شود” گفت: وکیل Joel شوارتز با توجه به KMOV-تلویزیون. “این حق باید متعادل با متمم دوم و میسوری که حق هر یک از ما برای حفاظت از خانه و خانواده از تهدیدات بالقوه.”

زن و شوهر است حمایت از سیاستمداران محلی از جمله سناتور جاش هاولی میسوری که خواست دادستان کل ویلیام Barr به راه اندازی فدرال حقوق مدنی بررسی گاردنر با توجه به KMOV-تلویزیون قبل از این اتهامات اعلام شد. او را متهم به وکیل ساخت “با انگیزه های سیاسی تلاش برای مجازات این خانواده برای ورزش خود را متمم دوم حقوق.”

پس از این اتهامات اعلام کرد هاولی خواست دادگاه به اخراج این مورد در توییتر. “دادگاه باید اخراج این مورد است که به سادگی بر خلاف میسوری قانون و قانون اساسی آمریکا و تحریم مدار دفتر دادستان,” او نوشت.

فرماندار میسوری مایک پرشن هفته گذشته گفت که او ممکن است عفو ، بر اساس آنچه که او می دانست که در مورد پرونده “من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به صرف هر زمان در زندان به او گفت:” در Marc Cox صبح نشان می دهد با توجه به KMOV-تلویزیون.

رئیس جمهور تهمت نیز وزن در. در مصاحبه با Townhall رسانه ای رئیس جمهور گفت: زن و شوهر “قرار بود به ضرب و شتم بد اگر آنها خوش شانس بودند.” این زوج همچنین به نظر می رسد در یک مجازی تهمت کمپین رویداد در شب جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit