ارین برو bragh! روز سنت پاتریک سالانه بزرگداشت قدیس حامی ایرلند است که به سرعت نزدیک شدن است.

هر سال مردم ایرلند خود را جشن میراث و فرهنگ در سنت پاتریک روز به روز در حال رشد به عنوان یک تجاری مناسبت به جای یک رویداد مذهبی در زمان های اخیر.

در حالی که ایرلند پذیرای خود را حامی سنت روز با برگزاری پر جنب و جوش سبز, راهپیمایی, پوشیدن shamrocks و پرواز ایرلندی پرچم بیش از حد معمول جشن ها نیز در کشورهای دیگر در سراسر جهان از جمله بریتانیا و ایالات متحده است. بسیاری از این حوادث شده است لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سنت پاتریک روز از حامی خود را به ایرلندی دستور و در سراسر جهان جشن.

هنگامی که روز سنت پاتریک 2020?

روز سنت پاتریک می افتد در 17 مارس هر سال است. ایرلندی را جشن سنت پاتریک برای بیش از 1000 سال و واترفورد فرانسیسکن لوقا فشردن کمک قرار دادن روز جشن در کلیسای کاتولیک تقویم در اوایل 1600s.

اولین جشن روز سنت پاتریک است مورد بحث است. در حالی که بسیاری استدلال می کنند که برای اولین بار در رژه به نام سنت برگزار شد در بوستون Massachussetts در 1737 با نیویورک برگزاری اولین “رسمی” رژه در 1762 مورخ, Dr Michael Francis است پس مشخص است که اولین جشن بود و در St Augustine, Florida در 1600.

پس از این وقایع اوایل جشن سنت پاتریک گسترش یافته است به دوبلین و بسیاری از شهرهای آمریکا و در سال های اخیر رشد در محبوبیت در جاهای دیگر از جمله اروپا و آسیا است.

که سنت پاتریک?

سنت پاتریک دقیق زادگاه ناشناخته است و مورد بحث است. متولد Maewyn Succat در حدود سال از 385 آگهی در هر دو انگلیس و اسکاتلند و ولز حامی دستگیر شد ایرلندی دزدان دریایی در سن 16 گرفته و به ایرلند به عنوان یک برده.

کار به عنوان یک چوپان پاتریک اسیر برگزار شد به مدت شش سال و رشد نزدیک به معنویت و دعا در این دوره از انزوا. پس از یک “صدا” به او گفت: از آن زمان به ترک ایرلند پاتریک با موفقیت فرار کرد و خود را استاد و میره بازگشت به انگلستان برای ادامه تحصیل در مسیحیت.

مدت کوتاهی پس از آن فرشته ای ظاهر شد و به پاتریک در یک رویا و به او گفت برای بازگشت به ایرلند به عنوان یک مبلغ. اما برای اولین بار او تصمیم گرفت تا سفر به گلهای به مطالعه آموزش مذهبی تحت Germanus اسقف اوخرر.

او به ایرلند بازگشت و به عنوان کشور دوم اسقف و شروع ماموریت خود را به گسترش پیام مسیحی به کسانی که تا به حال هرگز آن را شنیده. او تبدیل هزاران نفر از مردم را به مسیحیت و تاسیس شوراهای کلیسا و مدرسه و صومعه ها در سراسر کشور است.

افسانه نشان می دهد که پاتریک با استفاده از سه برگ رنگ سبز شبدری بر روی ماموریت خود را برای توضیح تثلیث مقدس, آموزش پیروان خود را که پدر و پسر و روح القدس وجود دارد به عنوان عناصر منحصر به فرد از ترکیب نهاد. در حالی که برخی از کارشناسان ادعا می کنند این داستان اختراع شد قرن ها بعد در داستان منجر به عمل مشترک از مردم با پوشیدن این نماد در روز جشن.

پاتریک نیز اعتقاد به تبعید مارها از ایرلند برای کمک به خلاص شدن از شر و معرفی یک عصر جدید است. اما کارشناسان می گویند این یک اسطوره است چرا که از شواهد که مارها هرگز وجود در کشور در وهله اول.

حدود 431 آگهی پاتریک منصوب شد به عنوان جانشین St Palladius اولین اسقف ایرلند و در طول سال های بعد خود او نوشت: در مورد معنویت و زندگی در خود “اعتراف”.

اعتقاد به مرگ در 17 مارس در 461 آگهی پاتریک مسیر معنوی به رهبری او را برای تبدیل شدن به یک چهره افسانه ای به عنوان او به سمت چپ در پشت یک کلیسا و یک جزیره اصلی. امروز کار خود را جشن سالانه 17 مارس است.

نمادها و تصاویر مرتبط با ایرلند و روز سنت پاتریک

پرچم ملی ایرلند نیز شناخته شده به عنوان ایرلندی tricolour ، برجسته نماد در روز سنت پاتریک رژه و جشن. نوار سبز مخفف ایرلندی کاتولیک در حالی که نوار نارنجی رنگ نشان دهنده ایرلندی پروتستان. مرکزی و سفید و خط خطی نیز نشان دهنده امید برای صلح بین دو گروه.

قدیس حامی ایرلند است که به طور سنتی مرتبط قرمز Saltire سنت پاتریک که به شکل پرچم بریتانیا است.

سنت پاتریک نیز در ارتباط با رنگ آبی پس از ایجاد این منظور از سنت پاتریک در دهه 1780 آن ساخته شده رسمی رنگ. “سنت پاتریک آبی” را می توان در ایرلند ریاست جمهوری استاندارد و پر از bearskins فرسوده توسط ایرلندی سپاه پاسداران است.

افسانه leprechaun نیز تبدیل به یک مدرن روز نماد ایرلند. شناخته شده برای خود را بازیگوش رفتار و ترک گلدان از طلا در پایان رنگین کمان, امروز, این, موجودات افسانه ای از ویژگی های به شدت به عنوان یک توریست نماد و برخی از مردم را انتخاب کنید برای پوشیدن leprechaun لباس و کلاه برای روز سنت پاتریک رژه می روند. دوبلین حتی بسیار خود را Leprechaun موزه.

روز سنت پاتریک جشن در ایرلند

بر خلاف سنت دیوید در ویلز و سنت جورج در انگلستان, روز سنت پاتریک است که یک بانک تعطیلات در ایرلند اجازه می دهد ایرلندی به طور کامل در آغوش جشن.

مردم ایرلند افتخار خود را حامی سنت روز هر سال با پیوستن به راهپیمایی و پانسمان سر تا پا به رنگ سبز و سفید و نارنجی رنگ پرچم ایرلندی. دوبلین معروف سنت پاتریک رژه معمولا در Parnell مربع و اغلب ویژگی های گروه های موسیقی از سراسر جهان است. اما Taioseach لئو Varadkar اعلام کرد که همه رژه و جشنواره ها در جمهوری ایرلند را نمی توان پیش رفتن در این سال در میان coronavirus نگرانی.

در طول تاریخ به نام “جشن سنت پاتریک” این امر به طور سنتی آغاز و با حضور خانواده کلیسا در صبح قبل از جشن با رقص و نوشیدن و یک جشن بیکن و کلم. امروز ایرلندی خورش و پیمانه نیم لیتری گینس اغلب لذت می برد به عنوان بخشی از جشن.

به عنوان بسیاری از 13 میلیون پیمانه نیم لیتری گینس می ریخت و در روز سنت پاتریک به تنهایی از افزایش متوسط 10 میلیون عینک ریخت و هر روز در سراسر جهان است. که 1.8 میلیارد پین فروخته شده در سراسر جهان در هر سال است. گینس انبار واقع در قلب سنت جیمز دروازه دوبلین با بازدید کنندگان قادر به رزرو یک تور از سایت معروف.

محبوب ایرلندی toasts در روز سنت پاتریک شامل: “Sláinte mhaith” به معنی “سلامتی” در ایرلندی اسکاتلندی و “ممکن است خوب سنت پاتریک محافظت از شما و شیطان غفلت ye”.

جشن های دیگر در سراسر جهان

حتی کسانی که بدون ایرلندی اتصالات تبدیل به جشن سنت پاتریک. از اسلو, نروژ به سیدنی استرالیا طیف وسیعی از رژه اغلب برگزار می شود در سراسر جهان برای جشن گرفتن افسانه ای ایرلندی رقم اگر چه بسیاری از این حوادث آسیب دیده اند و شیوع کروناویروس.

هر سال در لندن به نمایش گذاشته ایرلندی فرهنگ و میراث به عنوان بخشی از سالانه خود را روز سنت پاتریک جشنواره و رژه. در حالی که زنده اجرای مرحله و دکه مواد غذایی لذت می برد می تواند در میدان ترافالگار, رنگارنگ, شناور, رقصنده و ایرلندی جوامع راه خود را از طریق خیابان های پایتخت. در این سال جشن گرفتند به محل در چهار شنبه مارس 15, اما در حال حاضر لغو شده و با توجه به تهدید مداوم از coronavirus.

در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید برای اولین بار به رسمیت شناخته شده ایرلندی تعطیلات و کشورهای’ روابط بیش از 60 سال پیش و بعد از رئیس جمهور هری ترومن دریافت یک جعبه shamrocks از ایرلند به سفیر. در سال 1956 اولین روز سنت پاتریک جلسه بین رئیس جمهور و ایرلندی Taoiseach صورت گرفت و پس از 1990s کاخ سفید دیدار سالانه برگزار شده. اما 2020 مراسم نمی رود به پیش بروید, با توجه به نگرانی های رو به رشد در اطراف coronavirus.
ایرلندی Taoiseach لئو Varadkar ارائه آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک کاسه shamrocks در طول سال 2019 روز سنت پاتریک مراسم در کاخ سفید


اعتبار: برایان Lawless/PA

در توکیو “من عاشق ایرلند” برگزار می شود بیش از دو روز با لباس های پر جنب و جوش و راهپیمایی باند در حالی که در نیویورک 150,000 مردم رژه رفت و آمد تا خیابان پنجم منهتن نیویورک. اما هر دو از این وقایع دیگر نمی خواهد رفتن پیش به دلیل شیوع کروناویروس.

در کارائیب, جزیره مونتسرات است یک روز تعطیل عمومی برای روز سنت پاتریک و مشاهده حامی با 10 روز جشنواره و رژه. لقب “زمرد” در حافظه خود را مهاجران ایرلندی مونتسرات حتی استفاده از یک رنگ سبز شبدری سبز به عنوان رسمی خود را تمبر گذرنامه.

روز سنت پاتریک است همچنین استانی تعطیلات در کانادا, استان نیوفاندلند که در آن تعداد قابل توجهی از مردم ایرلند مهاجرت کرد و در طول قرن 18 و 19.

در شیکاگو رودخانه شده است به طور سنتی رنگ سبز روشن در 17 مارس از سال 1962 با هزاران نفر از رفتن به شهر برای دیدن یکی از معروف ترین روز سنت پاتریک مناظر. اما مانند بسیاری از این سال رویدادهای سنت شده است شده است به تعویق افتاد.
پاروزنان حرکت رودخانه شیکاگو در مدت کوتاهی پس از آن رنگ سبز در جشن روز سنت پاتریک


اعتبار: اسکات اولسون/گتی ایماژ

در طول سال از دیگر نشانه های معروف در سراسر جهان تبدیل شده اند سبز در مارس 17, از جمله لندن چشم و نلسون ستون در لندن, برج آل عرب در دبی, خانه اپرای سیدنی در استرالیا و Christ the Redeemer statue در ریو دو ژانیرو.

بهترین ایرلندی دستور

دودی ماهی قزل آلا گلدان با گینس و نوش نان

در حالی که از نان ساخته شده با معشوق ایرلندی نوشیدنی خوشمزه با ماهی قزل آلا را نیز می تواند در خدمت با پنیر چدار و خانه ساخته ترشی.

Clodagh McKenna گوشت گاو و گینس پای با شکلات

زیبایی مناقصه گوشت گاو پخته شده با گینس و شکلات, برای صاف و ابریشمی پر کردن. خدمت با colcannon یا قهرمان به صورت نهایی روز سنت پاتریک جشن.

Darina آلن Ballymaloe قهوه ای مخمر نان

یک ظرف است که ساخته شده هر روز در Ballymaloe خانه برای 60 سال گذشته.

Clodagh کنار نوزاد آهسته پخته کلم قرمز با سیب و کشمش

به طور سنتی با گوشت گاو, گوشت خوک و یا گوشت بوقلمون و کلم قرمز را به ارمغان می آورد عطر و طعم شیرین و به هر ظرف و همچنین می تواند سرد خورده در ساندویچ.

دیانا هنری flourless کیک شکلاتی با ایرلندی-کرم قهوه

یک boozy, gluten-free, دسر مناسب برای مهمانی شام.

بیشتر بخوانید: یک ایرلندی منو به جشن روز سنت پاتریک 2020

بهترین نوشیدنی های ایرلندی

در حالی که ایرلند جایی برای یک پاینت گینس آن هم به آرایه ای از معروف مشروبات الکلی از جمله جیمسون ویسکی و کرم ایرلندی آب نارگیل.

اگر گینس را ندارد خود را فانتزی, تفکر مصرف کنندگان را در انتخاب بهترین جایگزین برای نوشیدنی در روز سنت پاتریک از هنر و صنعت ویسکی به پست poitin.

بیشتر بخوانید: فوق العاده کلکسیونی ایرلندی whiskeys به جشن روز سنت پاتریک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de