St. Paul, Minnesota شهردار می گوید خشونت های پلیس که منجر به جورج فلوید مرگ نمی تواند بخشی از فرهنگ ما در حال حرکت رو به جلو’

St. Paul, Minnesota شهردار ملوین کارتر بحث خشونت پلیس و پیامدهای جورج فلوید مرگ در ظاهر در سی ان ان دولت از اتحادیه صبح روز یکشنبه خواستار چهار افسران درگیر در کشنده دستگیری هفته گذشته برگزار می شود پاسخگو باشد. در تماس برای آگاهی بیشتر اقدام قانونی کارتر صحبت در مورد سیستمیک خشونت نمونه مینیاپولیس اجرای قانون را درمان فلوید که دستگیر شد ،

“اگر آن را فقط یک, شما ممکن است قادر به گفتن ‘افسر سرکش. بد اپل,’,” او گفت:, اخبار, برنامه میزبان, جیک Tapper. “اما زمانی که شما چهار افسران در این ویدئو همه مسئول گرفتن از جورج فلوید زندگی آن را به یک فرهنگ و یک نرمال فرهنگ است که پذیرفته شده است که پذیرفته شده است و نمی توان بخشی از فرهنگ ما در حال حرکت رو به جلو است.”

ویدئوها را منتشر آنلاین فلوید پس از مرگ در دوشنبه جرقه خشم در سراسر کشور و ارشاد در مقیاس بزرگ تظاهرات که صورت گرفته است طی هفته گذشته. این ویدئو برای اولین بار نشان داد فلوید, گزارشی 46-سال-پیرمرد و تلاش برای نفس کشیدن در حالی که دروغ گفتن بر روی زمین در دستبند به عنوان یک سفید, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسر زانو در گردن او برای چند دقیقه. که افسر شناخته شده به عنوان درک چوین دستگیر شد روز جمعه به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

دوم تصویری منتشر شده در روز جمعه نشان داد دو اضافی ماموران با استفاده از نیروی تهاجمی به مهار فلوید در حالی که یکی دیگر از نگهبانی در این نزدیکی هست. هر چند پلیس بخش اصلی حادثه گزارش گفت: فلوید در برابر اجرای قانون در طول بازداشت مظنون به جعل و امنیت فیلم نیز در هفته گذشته منتشر شد به نظر می رسد به او نشان دهد مطابق با افسران.

تمام افسران درگیر از جمله چوین بودند اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس در روز سه شنبه. تنها چوین شده است با جرم.

“همه ما می دانیم که پایه شارژ از یک افسر پلیس است که برای کمک به هنگامی که مردم صدمه دیده” کارتر گفت: دولت از اتحادیه. “تا زمانی که همه بشریت می توانید نگاهی به این ویدئو و بگو که نفرت انگیز است. که غیر قابل قبول است.” و در عین حال به نحوی ما چهار افسران در این ویدئو سه نفر از آنها نشسته وجود دارد و یا کمک به نگه داشتن آقای فلوید پایین و یا نگهبانی بیش از این صحنه در حالی که آن اتفاق افتاد…که باور نکردنی است, توهین به بشریت است.”

کارتر نیز در پاسخ به اعمال خشونت آمیز با تظاهر کنندگان که جمع آوری کرده اند در اعتراض به Floyd را از مرگ در دست پلیس است. شبیه به گزارش از مقامات در دیگر مناطق ایالات متحده آمریکا, برخی, St. Paul تظاهرات منجر به آتش سوزی و غارت و خسارت دیگر به کسب و کارهای محلی بیش از آخر هفته.

هر چند کارتر گفت: اکثر افراد دستگیر شده برای تخریب اموال در طول تظاهرات در خیابان آمده بود از خارج از دولت او اصلاح این بیانیه بعد از آن گفت که او تا به حال دریافت اطلاعات نادرست است.

George Floyd protest
پلیس در واشنگتن دی سی تشکیل یک سد برای مهار معترضان در طول یک تظاهرات 30 مه. تظاهرات صورت گرفته در سراسر کشور در پاسخ به جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس در روز دوشنبه.
Tasos Katopodis/گتی

کارتر گفت که در حالی که او از معترضان’ پیگیری عدالت آن است که به او روشن است که کسانی که از بین بردن, St. Paul کسب و کار موسسات “هستند و نه رانده شده توسط عشق برای جامعه ما” و پیشبرد آرمان در یک تولیدی راه است. او را تشویق شهروندان خشمگین حوادثی که منجر به Floyd مرگ برای نشان دادن مسالمت آمیز است.

“ما در حال پرسیدن هر کسی که خشم که به این بی حوصلگی کانال به کانال این نا امیدی به کانال این خشم نسبت نه از بین بردن جوامع ما اما از بین بردن قوانین بین بردن حقوقی رویه از بین بردن اتحادیه پلیس قراردادهای بین بردن تمام کسانی که نیروهایی که آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن کسی پاسخگو زمانی که یکی از ما مردان آفریقایی-آمریکایی زندگی گرفته شده است در یک غیر قابل قبول است,” او گفت: Tapper اضافه کرد: “ما خواهان صلح هستیم نه درخواست صبر و شکیبایی است.”

نیوزویک رسیده به کارتر برای توضیح اضافی در مورد جورج فلوید مرگ و اعتراضاتی که صورت گرفته در حوادث پس از آن را دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im