St Swithin روز 2020: چگونه یک سخن اسقف خشم ظاهرا منجر به 40 روز باران

فکر بی امان باران برای بیش از یک ماه است که یکی از خسته کننده و حتی بیشتر مأیوس کننده بیش از تابستان است.

اما با توجه به فرهنگ عامه وجود دارد یک شانس ما ممکن است به مقاومت در برابر ثابت پور آب و هوا برای یک ماه و نیم تقلیل امید ما از یک داغ تابستان هر دو استعاره و به معنای واقعی کلمه.

با توجه به سنت هر چه آب و هوا مانند در خیابان Swithin روز – آیا باران یا آفتاب – آن را ادامه خواهد داد برای بعد از 40 روز و 40 شب.

اما آیا این افسانه آمده از چه روز آب و هوا به چه معنی برای بقیه تابستان – و (مهمتر از همه) هر حقیقت وجود دارد ،

هنگامی که سنت Swithin روز?

St Swithin روز می افتد در 15 ژوئیه هر سال است. جشن روز نشانه تاریخ St Swithin باقی مانده بودند نقل مکان کرد و از قبر او خارج از وزیر وینچستر به داخل کلیسای جامع.

در سال گذشته ملاقات دفتر پیش بینی شده که 15 ژوئیه خواهد بود خشک روشن و بسیار گرم روز در انگلستان, با, برخی, دوش نور در مناطق غربی.

این ملاقات در دفتر صادر شدید هشدار آب برای بخش هایی از بریتانیا در پایان ماه ژوئیه سال گذشته به عنوان کیسه های شن خارج صادر شد پیش از بارندگی است.

پل فرو ریخت و جاده ها نیز شسته در یورکشایر در ماه ژوئیه گذشته در حالی که در ماه اوت سال 2019 مسافران مواجه هرج و مرج پس از سیل رعد و برق و 60 مایل در ساعت بادها آمار بریتانیا.

بود که در خیابان Swithin?

St Swithin (یا سنت Swithun) was an Anglo-Saxon اسقف در کلیسای وینچستر که در 862. در آن زمان وینچستر پایتخت پادشاهی Wessex.

او بر این باور است که یک مشاور مورد اعتماد از Egbert پادشاه Saxons غرب و تحصیل پسرش Ethelwulf که او را منصوب اسقف.

بسیار کمی شناخته شده در مورد زندگی خود و به سختی وجود دارد هر اشاره ای از او در اسناد از زمانی که او زندگی می کردند. با این حال او مشهور خود را برای خیریه و ساختمان کلیسا و یا شخص مقدس حامی شخص از کلیسای وینچستر در حدود 100 سال پس از مرگ او.

او ظاهرا انجام شده فقط یک معجزه در طول عمر خود – ساخت بانوی پیر تخم مرغ کامل دوباره کارگر پس از شکست آنها را در حالی که ساختمان یک کلیسا است.

Swithin است مشتق شده از واژه انگلیسی برای “قوی” و سنت Swithin نمادهای در حال قطرات باران و سیب.
St Swithin


اعتبار: گتی ایماژ

کجا افسانه ریزند ؟

به عنوان او دراز در بستر مرگ St Swithin خواسته به خاک سپرده شود خارج از وزیر وینچستر در یک پست قبر که بدن او خواهد بود پیموده و بارید ،

اما بیش از یک قرن بعد در جولای 15 971 Winchester راهبان نقل مکان کرد و باقی مانده خود را به استادانه درست شده حرم داخل کلیسای جامع که در آن زائران رنگی, باور استخوان خود را به خواص درمانی معجزه آسا.

اما شرح آن است که سنت Swithin نبود خوشحال در مورد بدن خود را در حال نقل مکان کرد. در روز حذف, وحشی و خشن, باران, طوفان وارد ماندگار 40 روز و شب که ظاهرا نشان داده و خشم خود را.

این داستان به زودی عامه و در حال حاضر مردم بریتانیا نگه داشتن چشم در آب و در ژوئیه 15. خرافات در بیان شناخته شده قافیه.

St Swithin روز اگر آن را نشانی از باران

کامل چهل روز از آن باقی خواهد ماند

St Swithin روز اگر آن را عادلانه بود

چهل روز تی ” آیا انجمن ملل باران بیشتر

هیچ چیز باقی مانده از سنت Swithin صهیونیستی است که نابود شد در طول پادشاه هنری هشتم را اصلاح دارد و یک یادبود برای او در کلیسای وینچستر.

دیگر کشورهای اروپای غربی مشاهده, مشابه, روز اختصاص داده شده به های مختلف saints.

در فرانسه مردم در حفظ و سازمان دیده بان برای باران در جولای 19 (سنت Gervais’ روز) و آلمان در خواب هفت روز (جولای 7) اشاره به الگوهای آب و هوایی بیش از هفت هفته.

چه آب و هوا خواهد بود سال ؟

با توجه به ملاقات این محدوده پیش بینی آب و هوا St Swithin روز خشک شود و برای حل و فصل بسیاری از مناطق به ویژه در جنوب انگلستان است. درجه حرارت باقی خواهد ماند اما آن ممکن است احساس گرمتر در جنوب شرقی.

بی قراری شرایط با جادوها باران و بادهای قوی نیز ممکن است تحت تاثیر قرار شمال و شمال غرب در زمان.

هر حقیقت وجود دارد در St Swithin روز فرهنگ عامه?

نه واقعا. این ملاقات می گوید تاکنون یک رکورد از 40 خشک یا 40 روز مرطوب زیر St Swithin روز پس از ثبت در سال 1861 شروع.

اما سنت Swithin را قافیه نیست تنها محبوب انگلیسی, گفته های متصل به آب و هوا – پس از همه, ما کلیشه ای مجذوب هوا.

شما ممکن است شنیده ام از “باران قبل از هفت خوب یازده”; این اشاره به بریتانیا به سرعت در حال تغییر آب و هوا ناشی از باختر جریان کردن اقیانوس اطلس با توجه به ملاقات ،

باران در صبح زود را اغلب نقل مکان کرد به ظهر نزدیک. اگر چه این است که گاهی اوقات آن را اغلب نیست.

“آسمان قرمز در شب چوپان لذت. آسمان قرمز در صبح چوپان هشدار” است که دیگر اغلب-به نقل از ضرب المثل. قافیه سرچشمه به کمک چوپان پیش بینی روز بعد است آب و هوا – و این یکی است که اغلب بیشتر قابل اعتماد است.

آسمان قرمز در شب نشان می دهد فشار بالا است که در راه خود را از غرب به معنی خوش آب و هوا نزدیک است. گرد و غبار و ذرات کوچک به دام افتاده در جو با فشار بالا و نور آبی پراکنده ساخت آسمان ظاهر می شود ،

اما یک آسمان قرمز در صبح این معنی است که آب و هوا خوب است و یک کم فشار سیستم آوردن باران و وزش باد است به احتمال زیاد در راه خود را.

St Swithin روز زن در ادبیات

دیوید نیکولز را در یک روز و یک رمان عاشقانه است که تبدیل شده بود به یک 2011 فیلم با بازی آن هاتاوی و جیم Sturgess.

این کتاب باز می شود در تاریخ 15 ژوئیه (St Swithin روز) در سال 1988 با اولین برخورد بین دو دانش آموزان دکستر و اما در ادینبورگ پس از آن revisits این دو شخصیت به طور جداگانه یا با هم در همان تاریخ برای 20 سال آینده (از این رو عنوان).

آن می تواند tricksy اما در واقع آن ثابت می شود زیبا و موثر دستگاه ارائه یک سری از عکس رنگی از یک رابطه است.

در پایان هر فصل خواننده است که بدانم چه اتفاقی خواهد افتاد و سپس به طور ناگهانی از یک سال رفته و وضعیت تغییر کرده است در راه است که اغلب تعجب آور اما همیشه کاملا قابل باور است.

Nicholls گفته است که او می خواست به “ایجاد این تصور از به دنبال از طریق یک آلبوم عکس به طوری که شخصیت به نظر می رسد تغییر و در عین حال باقی می ماند همان.

“بیست سال است که قابل توجهی خاطره بنابراین من غریزه اولیه بود برای پوشش نشانه – تولد, ازدواج, مرگ و میر. به جای من یک روز به طور تصادفی مانند یک تاریخ در یک بیانیه بانک.”

بیشتر بخوانید: “من فکر می کنم آن را به باران امروز: 30 آهنگ در مورد باران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im