به عنوان تعدادی از جهانی coronavirus موارد همچنان به موشک وار رفتنحرفه ای پزشکی در حال تلاش برای حقه بازی وظایف خود را به بیماران و ترس از افشای خانواده های آنان به این بیماری است. چندین کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر شده است در معرض ویروس با حداقل دو پزشک گزارش در بخش مراقبت های ویژه.

“من فکر می کنم ما فراموش می کنیم که پزشکان و پرستاران و متخصصان سلامت انسان هستند بیش از حد” Dr. K. Kay مودی گفت: CBS News,’ دکتر تارا Narula. “ما راه رفتن به بالین مانند ما همیشه اما در حال حاضر ما در دانستن است که ما محافظت نمی شوند و ما در مواجهه با مرگ خود ما.”

مودی یک اتاق اورژانس پزشک در واشنگتن که در آن وجود داشته است حداقل 52 گزارش coronavirus مرگ و میر. او به نام برای تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند خودش برای جلوگیری از بیشتر از نیروی کار خود را از تسلیم شدن به این بیماری است. در غیر این صورت او هشدار داد “نیروی کار ما در حال رفتن به افشای هر کسی که می آید.”

Narula تکرار مودی تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر دنده محافظ در ظاهر در “فردا صبح” چهارشنبه, گفته متخصصان پزشکی بودند که خواسته به استفاده مجدد از تجهیزات لازم. او توضیح می دهد که دیگران او به صحبت کرد که احساس گناه است که خانواده خود را نمی, ثبت نام برای خطرات ناشی از کار خود را, اما مجبور شدند به معرض.

“واقعیت این است که ما اصلا مناسب دنده محافظ برای رسیدگی به این بیماران باعث می شود من می دانم که من در معرض خطر” کالیفرنیا طب اورژانس پزشک دکتر هلا صبری گفت. “من می بینم که همکاران من در حال گرفتن بیمار و وجود دارد در حال حاضر که در یک پشتیبانی و که باعث می شود من بسیار نگران به خصوص از آنجا که من یک خانواده درست مانند آنها انجام دهد.”

صبری گفت که در حالی که پزشکان می خواهید برای محافظت از بیماران خود و فرزندان خود آنها ندارد و این حمایت به معنی و یا منابع.

“این است که درخواست ما برای کمک به,” او گفت:.

آریزونا پزشک مراقبت های اولیه دکتر زهیر شاه نیز ابراز نگرانی عزیزان خود را.

“دو تا از با ارزش ترین انسان ها در زندگی من, من مادر در قانون و پسر من نیز ممکن است به صورت بالقوه تهدید کننده زندگی عواقب دلیل تصمیم من برای ماندن در پست من به ایستادن بر روی آن دیوار و حفاظت از بیماران من به بهترین توانایی من,” شاه گفت: “صدای او شروع به کرک. “به عنوان یک پدر این چنین در تلاش برای آشتی دادن من حرفه ای وظایف و تعهدات با این واقعیت است که کسانی که بسیار وظایف و تعهدات می تواند به او صدمه دیده است.”

Narula ابراز تردید بر اینکه پزشکان و کادر پزشکی بودند که “روانی آموزش دیده” برای رسیدگی به بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها آموزش دیده در مورد چگونه به درمان بیماران او توضیح داد, اما آنها ممکن است تا کنون با آن مواجه موضوع کمبود منابع و نازک شدن نیروی کار است.

یک دکتر طب اورژانس پزشک دکتر Pratik Parikh اعتراف کرد او و همسرش “گریه در این مورد.”

“ما نگران هستیم می ترسم. اما ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم و ما می خواهیم به بخشی از راه حل” Parikh گفت.

یکی دیگر از حرفه ای پزشکی, متخصص قلب و عروق دکتر Evelina Grayver همچنین با بیان این که نیاز به انجام وظایف خود در میان خود اولویت های متناقض.

“شما ترس است که شما انجام نمی دهد به اندازه کافی در محل کار برای بیماران خود را و پس از آن شما احساس می کنید که شما به خانه می آیند و شما انجام داده اند به اندازه کافی در خانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de