ستاره نکردم telethon افزایش 115 میلیون دلار برای نیویورکی

سی بی اس آمریکا | No comments

Tina Fey میزبانی یک “مجازی telethon” دوشنبه شب که مطرح 115 میلیون دلار برای آن در نیویورک نهفته coronavirusکه به کشته شدن نزدیک به 15000 نفر وجود دارد و پس از وقوع آغاز شد. ستارههای از سراسر جهان سرگرمی ساخته شده ظاهر در طول یک ساعت پخش قرار داده شده توسط رابین هود دولت بزرگترین فقر-مبارزه با سازمان و iHeartMedia,.

ایستگاه های تلویزیونی محلی از جمله WCBS-تلویزیون و رادیو simulcasted “افزایش تا نیویورک!” Telethon آورده آگاهی به کسانی که مبارزه با COVID-19 در کشور کانون.

رابین هود گفت: 100 درصد از کمکهای مالی “را ارائه پشتیبانی برای غذا و سرپناه و کمک نقدی بهداشت و سلامت روان, خدمات حقوقی, آموزش و پرورش, و بیشتر — کمک به همکار نیویورکی ساختن زندگی خود را به عنوان شهر حرکت به سمت بهبود و فراتر از آن” با توجه به وب سایت خود را.

فی پیوسته بون جووی, ماریا کری, اندرو کومو فرماندار, شهردار, بیل د Blasio, Robert de Niro سینتیا Erivo جیمی فالون, Jake Gyllenhaal, Billy Joel, جنیفر لوپز, Eli Manning, Idina Menzel, Bette Midler, Lin-مانوئل میراندا, Julianne Moore, بن پلات, Chris Rock, Sting, Barbra Streisand, در میان دیگران.

بیلی جوئل به پایان رسید و پخش به عنوان یک موسیقی به نور نشان می دهد در زمان بیش نیویورک نمادین ساختمان امپایر استیت:

ایالت نیویورک تا به حال 488 جدید تایید COVID-19 مورد گزارش در 24 ساعت گذشته همراه با 161 مرگ و میر مربوط به کروناویروس-بیماری های مرتبط با. کومو گفت: آن را به بهترین روزانه معیارهای ثبت شده از مارس 19. از طریق پنج شنبه, New York شهرستان ثبت شده بود نزدیک به 14 ، 800 زمین و میر تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست به گفته مقامات بهداشتی.

کمک به رابین هود هنوز هم می تواند به صورت آنلاین در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>