استارباکس و پرتو Suntory توقف تبلیغات در رسانه های اجتماعی

سی بی اس آمریکا | No comments

استارباکس و پرتو Suntory هر دو یکشنبه اعلام کرد که آنها را متوقف تبلیغات در رسانه های اجتماعی. این دو شرکت در حال آخرین به اعلام توقف تبلیغات به عنوان یک نتیجه از سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ عدم محدودیت بیان نفرت و اطلاعات غلط.

“ما به ایستادن برای آنچه درست است و ما در کنار همه کسانی که متعهد به مبارزه با تبعیض نژاد پرستی و تعصب است. به همین دلیل پرتو Suntory پیوستن به #StopHateForProfit توقف موقت پرداخت تمام Facebook و Instagram تبلیغات در ما سراسر با نام تجاری ما نمونه کارها در طول ماه جولای” مشروب شرکت در بیانیه ای گفت.

استارباکس نه تنها از Facebook و یا ذکر #StopHateForProfit جنبش اما می گویند آن معتقد است: “بیشتر باید انجام شود برای ایجاد استقبال و فراگیر جوامع آنلاین و به اعتقاد ما هر دو کسب و کار رهبران و سیاست گذاران نیاز به گرد هم می آیند به تاثیر واقعی تغییر دهید.”

“ما توقف تبلیغات در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حالی که ما در ادامه بحث های داخلی با رسانه های ما همکاران و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در تلاش برای متوقف کردن گسترش نفرت سخنرانی” قهوه غول گفت: در وب سایت خود را.

این دو شرکت پیوستن به امثال Unilever, Verizon و کوکا کولا در توقف تبلیغات در رسانه های اجتماعی از طریق حداقل در ماه جولای.

“ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی و ما قدردانی از تلاش های همکاران ما اما خیلی بیشتر وجود دارد که باید انجام شود به خصوص در مناطق از تفرقه و نفرت سخنرانی در طول این قطبی انتخابات دوره در آمریکا” Unilever گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “پیچیدگی های کنونی چشم انداز فرهنگی قرار داده اند تمدید مسئولیت در مارک های به یاد پاسخگویی و عمل به درایو قابل اعتماد و امن دیجیتال اکوسیستم.”

زیر آگهی می کشد از Verizon و Unilever, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرد که پلت فرم رسانه های اجتماعی شروع به برچسب زدن پست که بداند آن را نقض قوانین آن, اما, انتخاب به ترک تا با توجه به آن “newsworthiness.”

“ما به زودی شروع به برچسب زدن به برخی از مطالب ما را ترک کنند تا به دلیل آن است که تلقی انتشار بنابراین مردم می دانند که این مورد است” زوکربرگ نوشت: در پست روز جمعه در توضیح این سیاست تغییر کند. “ما به مردم اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن این مطالب به محکوم کردن آن درست مثل ما با دیگر مشکل ساز محتوا به دلیل این است که بخش مهمی از چه بحث می کنیم چه چیزی قابل قبول در جامعه ما — اما ما به شما اضافه کردن یک اعلان به مردم بگویید که محتوای آنها در حال های ممکن را نقض سیاست های ما.”

دیگر شرکت هایی که کشیده تبلیغات شامل , هوای آزاد, مارک های پاتاگونیا اری و شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de