استارباکس دیگر پر شخصی فنجان با استناد به کروناویروس

سی بی اس آمریکا | No comments

استارباکس مشتریان دیگر ممکن است استفاده از خود فنجان در قهوه زنجیره ای که ذکر نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در اعلام تغییر در سیاست.

هر چند که می تواند تغییر وجود دارد هیچ مجموعه تاریخ برای زمانی که شخصی جام نظر باز خواهد گشت. استارباکس گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه 10 درصد تخفیف به مردم را که در یک فنجان و یا درخواست “برای اینجا افزار.”

در نامه ای سرگشاده ارسال شده در وبلاگ این شرکت یک استارباکس اجرایی گفت: خرده فروش نیز در نظر گرفتن گام های دیگر برای توقف گسترش coronavirus. عبارتند از کسانی که مطابق با اصول بهداشتی شرکت متعلق به فروشگاه ها و محدود کردن تمام سفر کسب و کار هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور تا 31 مارس است. علاوه بر این جلسات بزرگ از استارباکس کارکنان برنامه ریزی شده در آمریکا و کانادا تغییر داده شده اند یا به تعویق افتاد.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“به عنوان بخشی از جوامع در سراسر جهان ما در حال مرور این وضعیت با nimbleness, یادگیری و تطبیق به عنوان اطلاعات جدید در دسترس ساخته شده است” نوشت Rossann ویلیامز رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شرکت-اداره کسب و کار و کانادا در استارباکس.

کالیفرنیا گزارش اولین coronavirus مرگ

اعلام می آید دو ماه پس از استارباکس گفت: آن را به طور موقت نزدیک به 2000 رستوران ها در سراسر چین — تقریبا نیمی از آن مغازه ها در کشور — با توجه به شیوع متمرکز در شهر ووهان. استارباکس بیش از 4100 فروشگاه در 168 شهرستانها چینی ساخت چین این شرکت را دومین بازار است.

حداقل 11 نفر کشته شده اند در آمریکا از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در سطح جهانی, 93,000 موارد تایید شده اند با 3,200 مرگ و میر.

یادداشت سردبیر: این داستان در ابتدا منتشر شده با یک عکس از یک استارباکس در چین است. از آن شده است به روز شده با یک عکس از استارباکس آشامیدنی ظروف را به عنوان است که موضوع شرکت تغییر سیاست در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>