ستاره به یاد داشته باشید برادوی بازیگر نیک کردرو: “چه نور”

برادوی بازیگر نیک کردرو درگذشت یکشنبه پس از بستری برای سه ماه پس عوارض ناشی از کروناویروس گفت: همسرش آماندا Kloots. ستاره ها از هر دو مرحله و صفحه پرداخت ادای احترام به 41 ساله بازیگر در رسانه های اجتماعی.

در اینجا برخی از مشاهیر که افتخار زندگی کردرو آنلاین:

آماندا Kloots

کردرو همسر سابق برادوی رقصنده مشهور تبدیل مربی وقایع شوهرش نبرد با ویروس از شروع به ارسال به روز رسانی منظم در Instagram و تشویق طرفداران خود را به آواز خواندن آهنگ “زندگی” هر روز در 3 p. m.

هفته گذشته او گفت: “فردا صبح” که شوهر او به احتمال زیاد نیاز به یک پیوند ریه. او در حال حاضر پای او قطع شد و پس از او قراردادی این بیماری است.

Kloots با آنها کردرو به اشتراک گذاشته 1 سال و پسر الویس نوشت دلخراش Instagram post یکشنبه اعلام مرگ شوهرش.

“من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او” Kloots نوشت: در کنار یک عکس سیاه و سفید از اواخر سال ، “نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز.”

او تشکر کردرو دکتر و کسانی که حمایت و عشق او در طول درمان.

“شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را,” او گفت:. “من به عنوان سنگ خط آخر به او گفتند شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی می کنند زندگی خود را’ من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من است.”

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

Zach Braff

بازیگر Zach Braff گفت: “خبرنگار هالیوود” در ماه آوریل که کردرو بود “یکی از بهترین دوستان من در جهان است.” او اضافه کرد که او در مراقبت از Kloots و الویس که گفته شده بود زندگی خود را در خانه مهمان به مدت هفت ماه در زمان.

Braff افتخار ستاره که او انجام شده با در برادوی در موسیقی “Bullets Over Broadway” در Instagram در یک پست در حال حرکت پنج شنبه. “من صادقانه هرگز شناخته شده مهربانتر فرد است. اما Covid نمی مراقبت در مورد خلوص روح خود را و یا خوبی را در قلب خود” Braff نوشت: در کنار یک عکس از Kloots و کردرو. “آخرین چیزی که او تا کنون پیامک من بود به نگاه کردن برای همسر و یک پسر ساله, الویس. من قول می دهم که جهان آنها را می خواهید هرگز برای هر چیزی. من احساس فوق العاده سپاسگزار من به نیک کردرو وارد زندگی من است.”

Braff بعد ارسال شده یک عکس از او و کردرو در Instagram در دوشنبه نوشتن “او با بازی مرد سخت بود اما او مهربان ترین خرس عروسکی شما می خواهم تا کنون ملاقات کرد.”

Lin-مانوئل میراندا

همکار برادوی جانباز و “همیلتون” خالق Lin-مانوئل میراندا توییتی یکشنبه شب در مورد کردرو: “ویرانگر است. چه از دست دادن چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش امشب.”

Braff توییتی یک تصویر از او میراندا “همیلتون” ستاره لسلی Odom جونیور و کردرو خندان با هم نوشتن “او شما را دوست داشت آقا” در پاسخ.

میراندا نیز توییتی یک لینک به یک GoFundMe حمایت از کردرو و خانواده اش در روز دوشنبه.

Viola Davis

بازیگر Viola Davis پرداخت ادای احترام به کردرو و خانواده اش در توییتر. “RIP نیک کردرو!” دیویس نوشت. “تسلیت به شما آماندا که مبارزه و دوست داشتنی خیلی سخت….خیلی متاسفم برای او کوچک است. قلب من با شما است. ممکن است پرواز فرشتگان…..” او افزود: چند قلب emojis و نماز دست emojis به صدای جیر جیر.

Darren Criss

بازیگر Darren Criss افتخار کردرو در توییتر اوایل روز دوشنبه بیان کرد که او از دست رفته هرگز از دیدن ستاره در هر یک از نقش های خود را در برادوی است.

“من به اندازه کافی خوش شانس را هرگز از دست رفته نیک کردرو bway نقش. من برای دیدن او به عنوان Dennis, Cheech ارل و سانی و من همیشه عاشق دیدن او بر روی صحنه گفت:” Criss که همچنین ستاره دار در برادوی است. “برای چنین ناهنجار قطعات او در واقع یک مرد شیرین و خوب و دوست داشتنی شده توسط همکارانش & قطعا توسط fam. غمگین برای شنیدن. RIP.”

Sara Bareilles

نوازنده Sara Bareilles افتخار کردرو که ستاره دار در برادوی موسیقی “پیشخدمت” در Instagram در قلبی در پست.

“او نور است. مهربان و ملایم است. با استعداد و فروتن. خنده دار و دوستانه است. بهترین خنده” خواننده نوشت: در عنوان در کنار یک عکس از کردرو. “ارسال خیلی دوست دارم به عشق جنگجو @amandakloots و کمی الویس و بسیار زیاد در آغوش گرفتن به هر کسی که احساس از دست دادن این غول قلب است. استراحت در صلح و آرامش عزیز نیک. ما شما را دوست دارم.”

جاش ردنر

سابق “How I Met Your Mother” بازیگر جاش ردنر ارسال شده یک thread به افتخار کردرو در توییتر در دوشنبه بازگویی وقت خود را با همکاری این بازیگر در موزیکال “مغازه کوچک وحشت است.”

“گردیده شاد و سخاوتمندانه بازیگر او ساده ترین فرد در یک صحنه با,” او نوشت: در یکی از هفت توییتهایی در این موضوع. “او عمیقا درک آنچه در آن به معنای همکاری و ایجاد چیزی با دیگران هنگامی که به درخشش و هنگامی که به پشتیبانی. او می خواهم جویدن نیمی از مناظر و بگذارید بقیه برای شما.”

او همچنین اضافه کرد که آن را “خنده دار” کردرو اغلب “outsized egoic (و غالبا کیفری) شخصیت” خود را به عنوان “خود او بود و چنین نیز تنظیم mensch.”

آریانا DeBose

برادوی مجری آریانا DeBose که ستاره دار با کردرو در برادوی است “داستان برانکس موسیقی” توییتی در مورد مرگ او در شب یکشنبه.

“یکی از آنهایی که رفته اند به مراتب بیش از حد به زودی… به سادگی بهترین” DeBose نوشت. “من ویران شده ام برای @amandakloots خانواده اش… برای همه کسانی که او را دوست داشتم. آن را یک امتیاز برای ایستادن در کنار او در @BXTaleMusical . من فقط… … #WearADamnMask”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de