میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود منزوی در حال حاضر — از جمله موسیقی ستاره. چند تن از هنرمندان را بصورت زنده mini اجرای برنامه در رسانه های اجتماعی به افرادی که در حال حاضر پر از سوراخ در خانه برخی از سرگرمی زندگی می کنند فقط از یک فاصله.

روز دوشنبه جهانی, شهروند, یک سازمان است که با تمرکز بر مبارزه جهانی با فقر خود را اعلام کرد “در خانه با هم” سری. این سازمان که دارای جشنواره موسیقی سالانه به نفع فقر جهانی, لگد کردن با کریس مارتین.

#TogetherAtHome کریس مارتینبا Coldplayدر
YouTube

این خواننده گروه کلدپلی متصدی سالانه شهروند جهانی جشنواره است. او راه اندازی شد “در صفحه اصلی با هم” سری با یک Instagram ویدئو زندگی می کنند که در طی آن او با بازی چند تا از این گروه بازدید و صحبت از بینندگان که در انزوا در طول شیوع کروناویروس.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

شهروند جهانی اعلام کرد روز سه شنبه “در خانه با هم” کنسرت خواهد بود بصورت زنده توسط John Legend. “Chrissy Teigen تایید کرده است که او بیش از حد وجود خواهد داشت. چه کسی می داند چه هیبت و شوق و شعف را از حضور او!?” افسانه در توییتر نوشت.

زن و شوهر در خانه با هم” کنسرت خواهد به زندگی می کنند در Instagram در 4 p. m. ET/1 p. m. PT.

ستارگان دیگر آن را بر خود گرفت شروع به زندگی می کنند جریان کنسرت ها و مکالمات به مردم در خانه کمی روشنایی در طول این زمان تاریک است.

صورتی سنگ آدل “Make You Feel My Love,” on Instagram زندگی می کنند. موسیقی قدرت و شوهر, Katharine McPhee و دیوید فاستر وعده داده شده به بازی زندگی می کنند جریان های روزانه چون “چه چیز دیگری وجود دارد به انجام” مکفی نوشت: در Instagram. Keith Urban همچنین یک عملکرد در رسانه های اجتماعی, ویژگی های همسر نیکول کیدمن.

نوازنده Yo-Yo Ma نوشته شده یک ویدیو را در توییتر با فداکاری: “این است که برای بهداشت و درمان کارگران در خطوط مقدم — به ساراباند از باخ Cello Suite No. 3,” او نوشت های یک دو دقیقه کلیپ از خود بازی. “توانایی خود را به تعادل ارتباط انسان و حقیقت علمی در خدمت ما همه به من امید میده.”

مایلی سایرس راه اندازی رسانه های اجتماعی نشان می دهد “روشن فکر: زندگی با مایلی که هوا زندگی می کنند در Instagram هر روز هفته در 2:30 p. m. و/11:30 a. m. PT.

اولین قسمت ویژه روانپزشک Dr. Daniel Amen به بحث در مورد خوب بودن در انزوا. کوروش وعده داده است که مهمان او در روز سه شنبه خواهد بود یکی از بزرگ اعلام کرد بعد که Demi Lovato خواهد بود پیوستن به او را برای یک گفتگو.

خواننده کشور لوقا شانه همچنین اعلام کرد در Instagram داستان که او را زنده مینی کنسرت روی پلت فرم رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه در 8 p. m. و/5 p. m. PT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im