دولت توسط دولت Coronavirus پیش بینی ها نشان می دهد که چگونه COVID-19 می تواند تاثیر ایالات متحده بیش از چهار ماه آینده

پیش بینی پیش بینی که چگونه هر یک از دولت ایالات متحده خواهد بود نهفته جدید کروناویروس بیش از چهار ماه آینده منتشر شده توسط دانشمندان در دانشگاه واشنگتن است. محققان در UW پزشکی موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) هشدار می دهند این کشور است underprepared و understocked برای افزایش تقاضای پیش بینی شده در طول هفته های آینده.

با توجه به مدل در بیمارستان تقاضا برای COVID-19 درمان است انتظار می رود به اوج سراسر کشور در 15 آوریل سال 2020 به عنوان فعلی آن پیش بینی فروکش نسبت به ابتدای ماه اوت است. این تیم پیش بینی کرد تقاضا برای خدمات بیمارستان از جمله بیمارستان عمومی تخت مراقبت ويژه (ICU) تخت و هواکش و مرگ و میر ناشی از COVID-19 در طول چهار ماه آینده.

تیم آنلاین تجسم نشان می دهد که از مارس 30 سال 2020 این کشور پیش بینی شده است به نیاز به 220,643 تخت با کمبود 54,046 تخت. آن را پیش بینی نیاز برای 32,976 تخت ICU با کمبود 13,856. به طور کلی 26,381 هواکش هستند و پیش بینی می شود مورد نیاز است.

نیویورک نیوجرسی و ورمونت انتظار می رود به اوج قبلا با تقاضا برای بیمارستان منابع خود را رسیدن به بالاترین سطح در 9 آوریل سال 2020 با توجه به مدل پیش بینی.

در نیویورک—که در آن بیش از 1300 ساکنان که در حال حاضر مرده از ویروس ها—بیمارستان ها پیش بینی شده برای نیاز 73,620 تخت با کمبود 60,610 در این تاریخ از جمله 11,320 تعداد تخت مورد نیاز با 10,602 کمبود. 9,055 هواکش هستند و پیش بینی می شود مورد نیاز است.

بر اساس اطلاعات فعلی این مدل طرح 83,967 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اوت 4, اما این است که در سراسر یک باند بزرگ از عدم قطعیت اعم از کم 36,614 مرگ و میر به بالا از 152,582 مرگ و میر.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن تعداد coronavirus موارد در آمریکا و افزایش سریع موارد در نیویورک است.

1 از 2

موسسه مقاله بحث در مورد پیش بینی شده است منتشر شد پیش از چاپ به معنی آن نبوده است نظیر بررسی توسط گروهی از کارشناسان را برای ارزیابی یافته است. آن را با استفاده از داده های سازمان بهداشت جهانی (WHO), محلی و ملی دولت ها و اطلاعات در بیمارستان ظرفیت و بهره برداری توسط دولت است.

به عنوان اطلاعات بیشتر می آید در هر روز این تیم به روز رسانی مدل برای تولید بهتر انعکاس از چه چیزهایی در حال بازی کردن در ایالات متحده این به این معنی بینی ممکن است تغییر روز به روز.

“در این مرحله اولیه حتی یک تا دو روز بیشتر داده ها برای یک دولت را بهبود برآورد از خدمات نیاز و انتظار مرگ” نویسندگان این مطالعه و نوشتن.

دکتر هارلن M Krumholz استاد در موسسه سیاست اجتماعی و مطالعات تحقیقی پزشکی و بهداشت عمومی در دانشگاه ییل که کار نمی کند در UW تحقیقات گفت: این مدل فراهم می کند جالب و بینش های مهم اما هشدار می دهد که مدل هایی از این موضوع را به پیش فرض های ساخته شده بر روی آنچه ما می دانیم از گذشته است.

“ما می توانیم آن را به عنوان اطلاعات, اما ما نیاز به به رسمیت شناختن آن است که بسیار پویا وضعیت و آن این است که در مورد بیش از فقط زیست شناسی ویروس” Krumholz گفت: عصر ایران. “این در مورد ما چگونه در حال انجام خودمان و درجه که جامعه در حال حرکت است به سرعت گسترش یافته است.

“وضعیت بسیار سیال و در حال تغییر تقریبا هر روز. بنابراین نه به دلیل زیست شناسی ویروس اما به دلیل راه ما در پاسخ به آن است.”

جاشوا Epstein, دکترا, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت که کار نمی کند در UW تحقیقات موافق است که وجود دارد یک معامله خوب از قطعیت و می گوید که این مدل به نظر می رسد گم شده و عوامل رفتاری.

“آنها نمی مدل انتقال,” او گفت: عصر ایران. “آنها با استفاده از یک آماری هوا که به نظر می رسد به فرض رشد نمایی که تمام نقطه های اجتماعی فاصله است که برای صاف که از. آن را مفید به می گویند که اگر روند همچنان در زیر شیوه این است آنچه شما می خواهید.”

با توجه به آخرین به روز رسانی, UW, پیش بینی فرض فعلی اجتماعی فاصله اقدامات includinng تعطیلی مدارس در 45 متحده و اقامت در خانه سفارشات تا 23 در محل باقی می ماند. نویسندگان این مطالعه بر اهمیت و رفتار فردی و سیاست های دولت به خصوص کسانی که در اطراف اجتماعی فاصله در کنترل گسترش ویروس و کاهش تقاضا برای خدمات بیمارستان.

محققان استناد دشوار اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده در شهر ووهان چین که در آن COVID-19 فکر این است که نشات گرفته. سخت مستند اجرا در 23 ژانویه سال 2020 به نظر می رسد به شدت جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2. توسط مارس 15 سال 2020—زمانی که تعداد زیادی از عفونت های جدید تا به حال کاهش یافته است به یک روز و یا در زیر بسیاری از مردم در ووهان گزارش شده و یا در حال COVID-19 بود و کمتر از 0.5 درصد است.

“در چین که در آن به نظر می رسد آنها به دست آورده اند کنترل هنوز هم وجود دارد یک سوال از آنچه اتفاق می افتد زمانی که آنها شل محدودیت های اجتماعی” گفت: Krumholz. “از آنجا که بسیاری از کشور دریافت نمی کند در معرض این ویروس آن است نه اجرای آن. چه اتفاقی می افتد زمانی که آب و هوا گرم تا ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که محدودیت های اجتماعی استراحت؟”

اپستاین گفت: “وجود دو contagions; یکی از سرایت بیماری واقعی و دیگر سرایت از ترس در مورد این بیماری است.”

“هنگامی که مردم از ترس آنها به انزوا. که باعث کاهش سطح بیماری است. هنگامی که سطح بیماری کم می شود به اندازه کافی مردم را متوقف کنند و دوباره از زیرزمین و شروع به مخلوط کردن دوباره. آن را به تولید یک موج دوم اپیدمی فقط به عنوان اتفاق افتاده است با آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918.”

People walk down Park Avenue as part of NYC's "Open Streets"
مردم راه رفتن پایین خیابان پارک به عنوان بخشی از نیویورک “خیابان باز” که بسته برخی از خیابان ها به خودرو اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای عبور و مرور. نیویورک خواهد بود که دولت بدترین نهفته COVID-19 با توجه به دانشگاه واشنگتن پیش بینی.
Noam Galai/گتی

نویسندگان امید IHME داده خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به استراتژی در برابر ویروس. محققان اصرار مقامات برای افزایش ظرفیت از امکانات بهداشت و درمان برای پاسخگویی به تقاضای مورد انتظار را در حالی که در ادامه به اجرای اجتماعی فاصله گرفته است.

محققان برجسته و چالش های در پیش بینی این دوره از شیوع بیماری از جمله داده های محدود. این بدان معنی است که مدل های به شدت تکیه بر اطلاعات از چین و ایتالیا است. گذشته از آمریکا این دو کشور را دیده اند بسیاری از موارد از COVID-19 به تاریخ با 82,463 گزارش شده در چین و 97,689 گزارش در ایتالیا از مارس 30 با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

ایالات متحده پیشی گیرد و هر دو در چین و ایتالیا با بیش از 175,00 موارد گزارش شده در مارس 31, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Krumholz گفت: UW محققان در حال ساخت بهترین استفاده از اطلاعات گذشته برای پروژه های آینده, اما هیچ کس نمی داند چگونه این داستان گشوده خواهد شد به عنوان “ما فقط هنوز در آغاز آن را در بسیاری از مکان ها.” او افزود: “این نوع از شبیه سازی نشان می دهند مردم چقدر جدی این است.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im