متحده اقدامات اسلحه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش متمم دوم سوالات وکلای مدافع می گویند


Guns
یک کارگر restocks AR-15 اسلحه در Davidson دفاع در, Orem, Utah, در مارس 20, 2020.
جورج فری/خبرگزاری فرانسه/گتی

به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور مسابقه برای مدیریت coronavirus همه گیر stay-at-home سفارشات بسته اند مغازه اسلحه و برخی از شهرداران باید تلاش برای محدود کردن فروش سلاح گرم. اگر چه این حرکت طراحی شده برای محافظت آنها نیز ممکن است تداوم برابر متمم دوم حمایت کارشناسان حقوقی گفت.

“وجود دارد یک قانون اساسی حق در مسئله و سوال این است که آیا متحده نیاز به carveouts برای کسانی که قانون اساسی حفاظت شده فعالیت هنگامی که موضوع آنها سفارشات پتو به عنوان یک نتیجه از یک وضعیت اضطراری” جیک چارلز مدیر اجرایی مرکز قلیان در دانشگاه دوک دانشکده حقوق گفت: عصر ایران.

در Champaign, Illinois شهرستان صادر اضطراری اعلام استناد به بخشهایی از شهرداری کد که اجازه شهردار “به منظور قطع فروش توزیع, توزیع… سلاح گرم است.”

که منجر تفنگ-گروه های حقوق که بسیار متمرکز بر محدودیت تلاش برای عقب راندن—National Rifle Association, برای مثال ارسال یک ملی هشدار و هشدار داد که شامپاین را نشان داده و هدفمند تلاش “برای از بین بردن متمم دوم.”

این شهر بعد از صدور چندین توضیحات و گفت که اولیه آن سفارش کرده بود “به غلط” است و آن را هرگز اقدام به “نقض هر کسی آزادی های مدنی است.”

در سراسر کشور از 21 کشور دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه و کسب و کار تلقی غیرضروری دستور داده شد بسته شده است. بسیاری از این دستورات تفنگ تاثیر فروشندگان به طور مستقیم. اما تصمیم به شامل فروشگاه اسلحه در میان تعطیلی از “غیر ضروری” کسب و کار پیچیده است و یکی که نیاز به سیاستمداران به راه رفتن در یک خط خوب است.

چرا که دادگاه اعطا محدود از حمایت قانون اساسی به فروشگاه اسلحه معنی آنها را نمی توان تنظیم از وجود است. و تفنگ-حقوق هواداران همچنان به استدلال می کنند که متمم دوم می رود بیشتر به اعطای فروشگاه اسلحه ویژه اساسی نقش در مواقع اضطراری.

اما حق فروش سلاح گرم نشسته در جایی در وسط امن حق دفاع از خود و محکم تنظیم بازار باز.

برای مثال در سال 2012 جان Teixeira کالیفرنیا شکایت کرد آالمدا کانتی به خاطر آن حاضر به کمک مالی به او اجازه باز کردن یک تفنگ نمایندگی. یک دادگاه استیناف در سال 2017 گفت: متمم دوم حقوق شده بود تجاوز به سادگی از آنجا که او مجاز به باز کردن فروشگاه در یک منطقه مسکونی.

“هسته دوم متمم حق اختیار در خانه برای دفاع از اهداف” چارلز توضیح داد و تاکید کرد که هر گونه چالش به اورژانس تفنگ محدودیت می تواند به نوبه خود در قصد منظور اجرایی و صلاحیت آن تدوین کنندگان.

اما در زمان شرایط اضطراری و دادگاه ها به طور کلی احترام نسبت به اجرایی دفاتر با توجه به اندرو بویل, مشاوره برای آزادی و ملی برنامه های امنیتی در Brennan Center for Justice.

“در زمان بحران از زمانی که دولت ادعا می کند هر عمل آنها در حال مصرف است که به نام امنیت ملی داستان ما از قوه قضائیه این است که آنها به احترام” بیل توضیح داد. “آنها می توانید پرس و جو و نگاه skeptically در این توجیه در صورتی که مایل به اما در واقعیت این است که چگونه همه چیز کار می کنند.”

پس از طوفان کاترینا زده شهر نیو اورلئان پلیس سرپرست P. ادوین قطب نما III اعلام کرد ممنوعیت کامل مالکیت سلاح گرم. اداره پلیس رفت و درب به درب به منظور مصادره سلاح گرم بیش از ترس از غارت سرقت و در غیر این صورت رفتار بازیگوش.

“هیچ کس مجاز به مسلح شود. ما در حال رفتن به گرفتن تمام اسلحه” قطب نما گزارش شده است که گفت: در آن زمان. “اجرای قانون تنها مجاز به سلاح دارند.”

این سیاست منجر به طرح دعوی در دادگاه فدرال از انجمن ملی تفنگ و دوم متمم بنیاد که سال بعد به حل و فصل با شهر به بازگشت مصادره سلاح گرم است.

در یکشنبه, پنسیلوانیا, فرماندار تام گرگ امن یک پیروزی از دولت به دیوان عالی کشور پس از یک تفنگ-فروشگاه مالک شکایت بیش ایالت تعطیلی غیر ضروری از کسب و کار. گرگ لغو تصمیم خود را فقط چند روز بعد معافیت نمایندگی مجاز و فروش اسلحه از تعطیلی اجباری.

در لس آنجلس در روز سه شنبه شهرستان کلانتر الکس بیانوبا گفت که فروشگاه اسلحه در نظر گرفته نمی شد ضروری بود و به شاتر. سپس او معکوس البته اعلام این فروشگاه خواهد بود در واقع اجازه داده می شود به باز باقی می ماند تنها برای رد گم کردن یک بار دیگر و تقاضا است که آنها ،

در نیوجرسی دولت به طور موثر متوقف فروش و نقل و انتقال سلاح گرم به دلیل New Jersey State Police هفته گذشته تعطیل زمینه بررسی سیستم پیشرو به تمام معاملات مربوط به اسلحه.

تفنگ-حقوق گرفته اند و قطعا گرفته شده توجه داشته باشید. در تنسی دولت سلاح گرم انجمن ارسال یک هشدار یادآوری ساکنان خود را متمم دوم حقوق عمومی در طول اضطراری.

و درست مثل طول کاترینا دعاوی در حال حاضر شروع به شمع تا. متمم دوم بنیاد و سلاح گرم سیاست ائتلاف شکایت نیوجرسی فرماندار دولت و پلیس در روز پنج شنبه بیش به تازگی اعلام کرد محدودیت های آن کشور است. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که نیوجرسی بود singling از فروشگاه اسلحه در همان زمان آن را اجازه “خرده فروشان بسیاری از محصولات دیگر—از جمله الکل و ماری جوانا و لوازم اداری—ادامه توزیع کالا به مردم است.”

چارلز گفت که سرنوشت نهایی این نوع از سیاست به خوبی می تواند بستگی دارد متحده نیت و اینکه آیا آنها تا به حال نشان دادن توانایی خود را به جای دیگر کسب و کار است که در حال رد به نمایندگی مجاز و فروش اسلحه.

“شاید یک سیاست را تایید کرد اگر اسلحه نمی حک شده اما فقط به عنوان غیر ضروری” او استدلال. “اما اگر ماری جوانا کسب و کار شروع به carveouts—به میزان آن را مانند به نظر می رسد دولت می تواند فردی قوانین و آنها فقط آن را انجام نمی برای اسلحه—آن را می شود سخت تر برای توجیه یک پتو بان.”

با این وجود چارلز گفت که به طور کلی دادگاه “نمی خواهید به دیده می شود به عنوان پله و overruling دولت در اورژانس را مگر اینکه آنها را به.” جدول زمانی برای این اختلافات می توانید با کشیدن طولانی فراتر از اولیه اورژانس دوره ساخت آنها را دشوار است به حل و فصل برای هر کسی رضایت.

“نگاهی به گذشته ما قادر خواهید بود تا ببینید که آیا آنچه ما در طول اضطراری بیش از حد است اما در حال حاضر اجازه دهید همه چیز” بیل توضیح داد در مورد استدلال پشت مهاجم اضطراری سفارشات. “قضات به طور کلی دارای همان ذهنیت که در آن آنها می گویند” ما در حال رفتن به بهم زدن به این حد در هنگام بحران, اما زمانی که آن را بیش از ما احساس بسیار راحت تر تصمیم گیری چه قانونی بود و چه نبود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im