متحده تقلا برای ساخت موقت بيمارستان قبل از ویروس قله

متحده به فوریت جستجو برای فضای بیشتر به خانه coronavirus بیماران به عنوان بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر انتظار می رود تا غرق شود. ایالت نیویورک به تنهایی انتظار به نیاز تقریبا 87,000 بیشتر در تخت بیمارستان از آنها در حال حاضر باید برای زمانی که این ویروس در بازدید اوج آن است.

“من به نوبه خود این حالت وارونه به تعداد تخت نیاز داریم اما ما نیاز کارکنان برای کسانی که تخت” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت.

کومو به نام ویروس یک “قطار گلوله” مسابقه در سراسر کشور است. نیویورک در حال حاضر کانون آمریکا coronavirus مواردهنوز دو تا سه هفته دور از بدترین ویروس.

روز دوشنبه کومو تور Jacob Javits مرکز کنوانسیونکه در آن سپاه مهندسی ارتش در حال راه اندازی شهری بیمارستان صحرایی. مرکز کنوانسیون قبلا استفاده شده است برای رویدادهای مانند باهم طنز نیویورک و نیویورک نمایشگاه بین المللی خودرو نشان می دهد.

نیویورک فرماندار کومو پنجه نرم می کند برای 30,000 هواکش

نیویورک دریافت خواهد شد بیشتر پشتیبان گیری زمانی که USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی کمک می کند تا ضعف های پزشکی جوامع وجود دارد در حالی که USNS Mercy را به انجام یک کار مشابه در لس آنجلس.

معاون دریاسالار مت ناتان گفت: CBS News’ جاناتان Vigliotti کشتی’ نقش اصلی “خواهد بود به خارج کردن زمان زمین مبتنی بر بیمارستان ها در آن شهرستانها از غیر COVID بیمارانی که هنوز هم نیاز بیمارستان توجه است.”

در سراسر کشور یک زمین فوتبال در خارج از سیاتل است که انتظار می رود به خانه موقت بیمارستان به کمک با مراقبت های اساسی به عنوان ایالت واشنگتن بیمارستان و اولویت بندی بیماران با COVID-19. به طور مشابه, میامی, فلوریدا, محل دائمی تبدیل خواهد شد به یک بیمارستان صحرایی.

ناتان گفت: نیروی دریایی کشتی “در آمادگی کسب و کار” خواهد شد و آماده خدمت هر دو شرق و غرب سواحل زمانی که بیمارستان ها و کارکنان خود نیاز به حمایت.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im