ایالات فدرال شکایت بیش از یخ قوانین برای دانشجویان خارجی

یک گروه از کشورها خواسته یک دادگاه فدرال در روز دوشنبه برای جلوگیری از مهاجرت به ایالات متحده و آداب و رسوم اجرای قانون است که میله های خارجی, دانش آموزان از مصرف آنلاین-تنها ترم در ترم پاییز با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به در نظر گرفتن چالش های مواجه شده توسط مدارس در طول یک بیماری همه گیر است که هنوز به آباته.

رهبری ماساچوست دادستان کل Maura هیلی, 18 وکلای ژنرال واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در بوستون در برابر یخ بخشنامه که باعث انتقاد گسترده از دانشجویان دانشگاه ها و نمایندگان مجلس که از آن صادر شد در اوایل این ماه. کت و شلوار, آخرین چندین دادگاه چالش های نصب شده توسط دولت ها و دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد و MIT.

مقررات حاکم بر دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه به طور کلی نوار خارجی ها در F-1 و M-1 ویزای — که به صورت علمی و حرفه ای دانش آموزان به ترتيب — از شرکت در آنلاین-تنها دبیرستان ترم. اما در ماه مارس یخ صادر معافیت به این شرایط در طول بهار و تابستان ترم به عنوان یک نتیجه از این بدتر coronavirus بحران بهداشت عمومی.

در جولای 6, یخ اعلام کرد که معافیت نخواهد بود در محل در طول ترم پاییز گفت: در یک پیام به دانش آموزان و مدارس که F-1 و M-1 ویزای دارندگان اجازه داده نمی شود را وارد کنید و یا باقی می ماند در آمریکا اگر آنها در نظر گرفته شده را تنها در کلاس های آنلاین در پاییز.

یخ گفت: دانشجویان خارجی در حال حاضر در ایالات متحده که در حال برنامه ریزی برای حضور در کالج و یا دانشگاه است که تنها به ارائه کلاس های آنلاین در پاییز نیاز به انتقال به مدارس دیگر ارائه در فرد آموزش کشور را ترک کنند و یا به صورت بالقوه اخراج. اگر آنها ترک تحصیل در دانش آموزان خواهد بود قادر به ادامه آموزش از راه دور در کشورهای خود. دانش آموزان نیز می تواند شرکت در ترکیبی ترم تا زمانی که مدارس خود گواهی که تمام کلاس های خود را در حال حاضر.

طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه استدلال کرد که هدایت نقض اداری روش عمل می کنند به این دلیل که برگ برنده دولت “موفق به ارائه یک توضیح استدلال خود اقدام کند.” یخ کت و شلوار ادعایی نیز نمی دهد دانش آموزان و کالج ها زمان کافی برای انطباق با تغییرات و موفق به در نظر گرفتن سیاست و تاثیر آن بر اقدامات شامل coronavirus و آن “آسیب و بار” در کالج ها و دانشگاه ها.

با استناد به اظهارات رئیس جمهور تهمت و اقدام معاون امنیت داخلی دبیر کن Cuccinelli این پرونده نیز گفت: یخ هدایت بخشی از یک کمپین توسط دولت به زور به مدارس برای بازگشایی در پاییز با وجود نگرانی های بهداشت عمومی.

“اجبار مدارس به برگزاری بیشتر در کلاس های حضوری در پاییز — صرف نظر از مدارس’ ارزیابی سلامت ایمنی و خطرات ناشی از انجام این کار — مضرات شاکی متحده توانایی برای تنظیم خود را به موسسات و محافظت” طرح دعوی در دادگاه به عنوان خوانده شده.

این قاضی فدرال نظارت دانشگاه هاروارد طرح دعوی در دادگاه در برابر یخ راهنمایی برنامه ریزی یک جلسه در روز سه شنبه که در آن او می تواند موضوع یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای جلوگیری از سیاست.

با استناد به جریان دادخواهی یخ گفت که “قادر به اظهار نظر” در روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net