لوازم التحریر شرکت توزیع وسایل مدرسه به کودکان و نوجوانان نیاز به

در اوایل ماه مارس P. S. 1 Courtland مدرسه در برانکس, نیویورک, حال مونتاژ است که خارج از عادی. با کمک یک DJ دانش آموزان تا به حال کامل در رقص, پارتی, هیجان زده چیزی ساده: لوازم مدرسه.

استرالیا کارآفرین Ido Leffler led جشن. او مدیر عامل شرکت Yoobi یک شرکت است که باعث می شود پر جنب و جوش, لوازم مدرسه و اهدا آنها را بیش از حد.

1.jpg
P. S. 1 Courtland دانش آموزان مدرسه در مجمع در ماه مارس ایسنا

“شما می توانید به هدف امروز. شما می توانید خرید یک Yoobi مورد و هر مورد شما خرید یک آیتم دیگر داده خواهد شد دور” گفت: Leffler. “ما می خواهیم به لوازم مدرسه سرگرم کننده دوباره. اما مهمتر از همه هدف ما برای Yoobi است که به ارائه رایگان وسایل مدرسه برای هر کودک است که باید آن را در اینجا در ایالات متحده”

2.jpg
پر جنب و جوش Yoobi محصولات Jelena Aleksich / شیرینی پروژه

Yoobi تمرکز در مدارس ابتدایی که در آن حداقل 70 درصد از دانش آموزان واجد شرایط برای دریافت رایگان و یا کاهش هزینه ناهار با همکاری بچه ها در نیاز بنیاد به توزیع کالا.

هر کلاس درس است که استعداد 20 پوند. جعبه لوازم برای 30 بچه ها. Yoobi اهدا کرده است بیش از 73 میلیون لوازم مدرسه از زمان تاسیس در سال 2014.

“اکثر مردم در ایالات متحده ما کشور از مقدار زیادی است. چرا شما به اینجا می آیند ؟ ” پرسید: “فردا صبح: روز شنبه” شرکت میزبان Michelle Miller.

“من زندگی در حومه شهر در شمال کالیفرنیا و یک مایل از جایی که من زندگی یک مدرسه است که نمی باید منابع زیادی مثل این یکی” گفت: Leffler. “آیا این را حس را به من که یک بچه است که زندگی در یک [zip] کد مقابل یک بچه است که زندگی در یکی دیگر از کد پستی, است که وجود چنین اختلاف.”

مشاهیر پیوست, تلاش, از بازیکن بیس بال dodgers به نوازندگان Zendaya, Usher and Pharrell Williams. با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار بیش از 12 میلیون آمریکایی کودکان زیر سن 18 سال هستند از خانواده ها در فقر زندگی می کنند.

این یک واقعیت است که همه بیش از حد آشنا برای Leffler.

“من با یک مادر که یک معلم مدرسه. مادر من بیشتر از او تا به حال به دست آورده بود 25.000 دلار در سال است. و در عین حال او را به صرف پول خود را در جیب هر سال در منابع برای او درس و برای کودکان و نوجوانان است که به آن نیاز است.”

این چیزی است که بسیاری از مربیان در ایالات متحده می تواند مربوط به. به طور متوسط معلمان با درآمد کمتر از 40 ، 000 $در سال است اما صرف نزدیک به 500 دلار از پول خود را در دانشکده لوازم.

3.jpg
مشاهیر مانند Usher پیوست Yoobi تلاش است. Yoobi

“می دانم که وجود دارد یک برنامه خارج وجود دارد, یک سازمان است که فکر کردن در مورد معلمان را به جیب خود و صرف پول — منظورم اینه که من فوق العاده سپاسگزار گفت:” P. S. 1 معلم دوست دختر پسر ماکسول. اگر چه مدرسه را برخی از منابع در دسترس ماکسول آموخته اوایل که نیاز بود بسیار بیشتر است.

ماکسول به یاد او در هفته اول, آموزش, هنگامی که یک دانش آموز از او خواست برای یک کوله پشتی. “فقط به مادر خود و یا به پدر و بگویید هر کس در خانه است که شما نیاز به یک کیسه کتاب هیچ معامله بزرگ” ماکسول گفت: دانشجو. اما روز بعد کودک بود. “‘مادر من گفت به شما بگویم یا از شما برای این کتاب،’. و من مانند درست است. بنابراین در حال حاضر من در آن لحظه متوجه شدم مثل این مسئولیت من است” گفت: ماکسول.

بخشی از Yoobi به سادگی شامل یک تشکر از شما برای معلمان مانند ماکسول.

کلاس پنجم Isieny Herrera و گلپر Nunez دو نفر از دانش آموزان خود را. آنها سپاسگزار برای هیجان روز و جدید خود را تامین کنند.

4.jpg
P. S. 1 Courtland دانش آموزان Isieny Herrera و گلپر Nunez ایسنا

“چگونه آن را به شما احساس زمانی که او در آمد و او فقط به این مسائل دور به شما بچه ها پرسید:” Michelle Miller.

“من احساس خوشحال بود زیرا مانند بسیاری از چیزهایی که در داخل” گفت: Nunez.

“قبل از اینکه آنها به ما این لوازم را در خانه من تا به حال هیچ مداد در تمام گفت:” هررا. هر دو Herrera و Nunez گفت: آنها ندارد بسیاری از مداد رنگی در خانه.

“هنگامی که من تو را دیدم بزرگ بسته مداد رنگی من احساس متفاوت” گفت: Nunez.

اگر چه در شخص می دهد در حال به تعویق افتاد با توجه به همه گیر Yoobi است که هنوز ساخت لوازم مدرسه در دسترس کودکان و نوجوانان که به آنها نیاز دارید. Yoobi لوازم اهدا در مدارس است که واجد شرایط برای ناهار مدرسه ملی برنامه توزیع شده که خانواده ها می رسند برای وعده های غذایی. پس از همه گیر ضربه Yoobi کمک کرده است نزدیک به 38,000 بچه ها.

Yoobi نیز در حال حاضر فروش ضد عفونی کننده دست بسته. برای هر یک ضد عفونی کننده بسته های خریداری شده این شرکت اهدا خواهد شد یک مدرسه عرضه به یک بچه نیاز دارند. Yoobi نیز گردآوری یک اردوگاه متمرکز مجموعه برای کمک به پدر و مادر با وسایل و ایده های به تقلید گر چه هنر فعالیت در خانه.

“من در حفظ و قصد بازگشت به این ایده که مایل به تاثیر پنج میلیون کودک در سال است. ما تا به حدود یک میلیون بچه ها یک سال در حال حاضر” Leffler گفت: در ماه مارس است.

وقتی پرسید که چه او نیاز به گرفتن وجود دارد Leffler گفت: “مردم پشتیبانی می کند. هر بار که شما خرید که آیا آن را یک Yoobi مورد مداد و یا یک Yoobi قلم-که رفتن برای کمک به یک کودک حق در اینجا در یک مدرسه مانند این. برای ما اگر ما می توانیم تاثیر این کودکان و کمک به آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری در مدرسه اگر ما می تواند کمک به آنها را احساس می کنید که آنها می توانند به نوبه خود به مدرسه و انجام مشق شب خود را در خانه به دلیل آنها در حال حاضر منابع که آنها می توانند با آنها شما می دانید که به معنای زیادی به ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im