اقامت در خانه دستور ایجاد “طوفان کامل برای کودک آزاری”

بسیاری از کارشناسان پیش بینی در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس که گسترده خود انزوا خواهد منجر به افزایش سوء استفاده از کودکان. در حال حاضر آنها بر این باورند موارد هستند که underreported.

تماس به کودک آزاری خطوط تماس ویژه رفته اند پس از اقامت در خانه سفارشات در زمان اثر حدود 50 درصد در برخی از کشورها. تنها افراطی ترین سوء استفاده از کودکان موارد گزارش شده با توجه به برخی از 40 کودک رفاه کارگران که ارائه تصویری خاطرات به ایسنا در مورد چگونگی شیوع این است که قرار دادن کودکان و کارگران در خطر است.

“فقط یک تماس بگیرید و در مورد یک کودک مرگ و میر در منطقه ما و این فقط حق همراه با این واقعیت است که این یک طوفان کامل برای کودک آزاری گفت:” کورتنی مک کینون در Springfield, Ohio.

“حتی اگر بسیاری از مردم به ماندن در خانه در حال حاضر کودک آزاری را متوقف کند و آن را اغلب افزایش در این شرایط دشوار گفت:” جان هامبر در لیکلند فلوریدا.

“این سوء استفاده فیزیکی از موارد است که ما در حال دیدن بچه ها که به شدت آزار جسمی و نیاز به درمان های پزشکی. بچه ها با استخوان شکسته کودکان و نوجوانان با قابل مشاهده کبودی کودکان و نوجوانان با آسیب به سر گفت:” آنجلا هسلت در Fairfax, Virginia.

با اقامت در خانه, سفارشات, عوامل جدید به بازی می آیند مک کینون گفت.

“شما می دانید که هیچ کس واقعا از خواب بیدار در صبح و می گوید:” من فکر می کنم من قصد دارم برای کشتن بچه من امروز.’ شما می دانید آن می آید از سرخوردگی و خشم و استرس و این زمانی است که بچه ها صدمه دیده است,” او گفت:.

“پدر و مادر هر دو در حال مبارزه با از دست دادن شغل قرار دادن مواد غذایی بر روی میز عوامل استرس زا از مدرسه در منزل بچه ها و تمام است که گفت:” دکتر پائولا Wolfteich در هانتسویل ،

کودکان نیز ندارد و تماس با افرادی که به طور معمول گزارش نشانه هایی از سوء استفاده گفت: Carolina Castano در فیلادلفیا.

“اجباری خبرنگاران معلمان مشاوران و یا حتی دوستانی که سپس به یک فیلم در مورد چه خبر است,” او گفت:.

وجود چالش های منحصر به فرد برای کودک رفاه کارگران و همچنین این که آیا آنها در حال کار از خانه و یا ملاقات با کودکان در این زمینه است.

“هنگامی که شما به طور کامل با چهره نقاب و دستکش و امید برای بهترین سعی کنید به لمس هر چیزی گفت:” بریتنی واتکینز در لس آنجلس.

آنها تا به حال آمد تا با راه های مختلف برای مصاحبه با کودکان و نوجوانان گفت: زرشکی Baracka در بالتیمور.

“ما باید همه چیز جری-تقلب به طوری که ما می توانید راه اندازی یک فرآیند امن که در آن ما مصاحبه نشسته و کودک نشسته و آنها برقراری ارتباط از طریق ویدیو کنفرانس” Baracka گفت. “من فقط به پایان رسید در مصاحبه با یک کودک خردسال در اینجا در بالتیمور کودک آزاری مرکز با استفاده از تله قانونی مصاحبه راه اندازی. آن را بسیار چالش برانگیز است.”

واتکینز گفت: سخت ترین بخش این است که او واکنش خانواده او نیاز به بیرون رفتن در این زمینه است.

“حقیقت گفته شود قبل از من سمت چپ من تا به حال حدود 15 دقیقه بحث در مورد اینکه آیا یا نه من واقعا نیاز به رفتن” واتکینز گفت.

“من خودم آزمایش مثبت بود چهار هفته پیش گفت:” فاطمه کمپبل در شهر نیویورک است. “و شما می دانید تجربه با مردم عبور در اطراف من آن را فقط مانند شما می دانید ترسناک است. آن nerve-racking, بنابراین من می تواند درک ترس که کارکنان می تواند تا آنجا که به کار هر روز.”

با وجود خطر آنها انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن کودکان امن است.

“ما در حال رفتن به آن وجود دارد. بدون توجه به آنچه که به معنی” گفت: پاتریک ون دایک در سنفورد فلوریدا.

“برای من, آن را حتی یک سوال. من هیچ مشکلی خطر زندگی من به منظور کمک به یک بچه که احتمالا آزار جنسی,” مک کینون گفت. “من واقعا نمی توانم فکر می کنم از هر چیز دیگری در این جهان خواهد بود که ارزش آن بیشتر است.”

بیمارستان ها مانند طبخ کودکان در فورت ورث تگزاس گزارش افزایش شدید کودک آزاری موارد است. از اواسط ماه مارس آن را تا به حال نه گزارش از سوء استفاده از جمله سه پایان دادن به مرگ و میر. همه آنها را کودکان زیر 4 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر