تابستان سال 2020 ممکن است نگاه کمی متفاوت چگونه بسیاری از ما تصور است. اما در اینجا در تیم استلا ما می دانیم اهمیت با هم در یک زمان از عدم قطعیت. بنابراین اگر چه ما تا به حال به لغو این سال استلا زنده رویداد در گالری ساعتچی – که صورت گرفته است در آخر هفته گذشته – ما در حال آوردن این مجله به زندگی در افسانه دو روز رویداد آنلاین.

از آن خواهد شد بسته بندی شده با مهمانان مشهور, زیبایی, کارگاه های آموزشی, ایجاد انگیزه, مشاوره حرفه ای, روشنگری بحث روان-سلامت مشاوره و راهنمایی یک ظاهر طراحی شده. بنابراین پاک کردن خاطرات خود را در روز جمعه 26 و شنبه 27 ژوئن برای دو افسانه پر از سرگرم کننده روز از فرار از واقعیات و الهام بخش طراحی شده برای شما را فراتر از چهار دیوار خود را و ما را همه با هم برای 48 unmissable ساعت. انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در جلسات شما می خواهم برای حضور در – و یا رفتن و پیوستن به همه آنها را.

ما باید فهرستی از باور نکردنی سخنرانان و مهمانان به انتظارنشسته بودند. و بهترین بخش ؟ شما حتی نمی باید به ترک مبل برای پیوستن به استلا-bration (جاگر اختیاری البته).

لگد زدن به این برنامه در روز جمعه است که ما مد خودی سامانتا کامرون, سابق خیابان داونینگ مقیم و بنیانگذار برچسب لباس Cefinn چت با برنده جایزه ما سر مد لیزا آرمسترانگ در مورد آنچه که در آینده برای این صنعت است. و برای کسانی از ما مبارزه با یورش ناگهانی از زوم جلسات مخلوط با روزانه, خانوادگی, درام, یکی از نشان می دهد مجری الکس جونز خواهد شد و به توصیه او در دستکاری کار و بچهداری. بعد استلا, خرید ویرایشگر Krissy ترنر خواهد بود در گفتگو با زیبایی الهام بخش نویسنده و مقاله نویس Ateh جواهر در مورد تنوع در مد و زیبایی – و آنچه نیاز به تغییر است. اصلی اجتماعی-رسانه های سوپراستار تبدیل بازیگر Tanya Burr مدارس ما در چگونه به ناخن حرفه ای که سوئیچ در حالی که بالا make-up artist روبی چکش خواهد شد میزبانی یک کلاس آموزش زندگی می کنند.

این عمل همچنان به شنبه که زیبایی گورو Trinny Woodall به شما می آموزد که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد همه مهم پنج دقیقه و حل زیبایی خود را conundrums. به علاوه پنج خوش شانس استلا خوانندگان می توانید شانس خود را برای پیوستن به او زنده کارگاه بیش از حد. که توسط ما بسیار خود نویس و روان-سلامت مبارز Bryony گوردون که شما چت به شدت باور نکردنی شرلی Ballas و ارائه مشاوره در نگه داشتن اضطراب خود را در بررسی طول مستند. اگر شما از دست رفته خود را سلمان سلمان به ستاره جورج Northwood آشکار خواهد شد کلاهبرداری های خود را به تبادل نظر رنگ و سبک قبل از وبلاگ نویس و نویسنده به همراه Candice Brathwaite مذاکرات مد و مادری .

Phew! درست است ؟ پس چگونه می تواند شما شرکت کنم ؟ خوب در کل دو روز جشنواره است به طور کامل رایگان برای تلگراف مشترکین و فقط 10 پوند برای هر کسی که هنوز امضا کردند. (و یا شما می توانید به سادگی خود را شروع رایگان 30 روز اشتراک آزمایشی در تلگراف.co.انگلستان/stella30.) همه شما باید انجام دهید این است که رفتن به اینجا به کتاب بلیط خود را*.

و می گویند اضافی-با تشکر ویژه از دوست داشتنی ما مشترکین شما دریافت خواهید کرد یک مجازی goodie کیسه با کدهای تخفیف ارائه می دهد و برای علامت های تجاری از جمله درمالوجیکا مراد امیدوار Beija لندن و واقعا وحشی است.

جلسات رزرو سریع پس از ثبت نام اولیه برای جلوگیری از ناامیدی. نمی توانید از دیدن آن زندگی می کنند ؟ شما همچنین فرصتی برای مشاهده و ضبط شده جلسات تلگراف زنده کانال یوتیوب در دوشنبه 29 خرداد ماه. ببینید شما آنلاین!

stellalive.co.انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net