استفانی گریشام را به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید

واشنگتن — کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام ترک پست خود در بال غربی پس از کمتر از یک سال در کار و خدمت را به عنوان بانوی اول Melania Trump, رئیس کارکنان کاخ سفید روز سه شنبه گفت.

“من هیجان زده به استقبال استفانی بازگشت به این تیم در این نقش جدید” بانوی اول در بیانیه ای گفت. “او شده است یک عامل اصلی و رهبر واقعی در دولت از حتی قبل از روز, و من می دانم که او خواهد اکسل به عنوان رئیس ستاد.”

جایگزین او خواهد شد, به گفته یک مشاور کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار و تهمت کمپین ملی سخنگوی Kayleigh McEnany.

روند اخبار ”

گریشام که شنود گذاشته به جای سارا ساندرز در ژوئن 2019 نه برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در سراسر او 10 ماه تصدی به عنوان دبیر مطبوعاتی. اما او به نظر می رسد اغلب در فاکس نیوز از شبکه های دفتر در واشنگتن دی سی به عنوان مخالف از شمال چمن کاخ سفید که در آن بسیاری از دیگر مقامات دولت برای تلویزیون ظاهر.

Trump
دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گوش به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به خبرنگاران در جنوب چمن کاخ سفید روز جمعه 8 نوامبر 2019. اندرو بیلبائو / AP

سی ان ان برای اولین بار گزارش گریشام خروج صبح روز سه شنبه. در کاخ سفید, بیانیه گریشام گفت: او ادامه می دهد: “به افتخار خدمت به هر دو رئیس جمهور و بانوی اول در این دولت است.” او همچنین اشاره کرد که او ممکن است بیش از یک جایگزینی است. گریشام از لحاظ فنی در ترکیب کاخ سفید مدیر ارتباطات و دبیر مطبوعاتی نقش.

“من جایگزین اعلام خواهد شد در روزهای آینده و با من خواهد ماند در بال غربی برای کمک به با انتقال صاف تا زمانی که مورد نیاز است,” او گفت:. او در پاسخ به تلاش های مختلف برای نظر بیشتر.

منابع متعدد گفته بود رادیو فردا که McEnany و پنتاگون سخنگوی الهام فرح و بالا رقیب به جای گریشام. فرح قبلا برگزار top ارتباطات نقش جدید رئیس ستاد علامت مراتع و معاون رئیس جمهور مایک پنس. او را به پیوستن به کاخ سفید به عنوان مدیر ارتباطات استراتژیک, یک مقام ارشد کاخ سفید گفت.

گریشام خروج می آید تنها چند روز پس از علامت مراتع در زمان بیش به عنوان رئیس ستاد. مراتع سابق کنگره از ایالت کارولینای شمالی و یکی از رییس متحدان در کاپیتول هیل به جای میک Mulvaney که در خدمت نقش در یک اقدام ظرفیت بیش از یک سال است. مراتع با او به ارمغان آورد از کاپیتول هیل بن ویلیامسون که آغاز شده و این هفته به عنوان ارشد کاخ سفید ارتباطات مشاور و مشاور ارشد به مراتع ارشد کاخ سفید گفت.

کارکنان لرزش تا گرفتار برخی از کارکنان کاخ سفید بسیاری از آنها در حال کار در خانه به دلیل COVID-19 اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط تعجب. یک کارمند گفت: CBS News آنها به سادگی “هیچ ایده” از آنجا که شده است پناه با خانواده اش در خانه خود را. دیگر کارمند در بر داشت در خارج از شرق بال آزادی مطبوعات فرستاده صبح روز سه شنبه.

گریشام حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به حاشیه رانده شده در طول شیوع کروناویروس با کتی میلر معاون رئیس جمهور سخنگوی گرفتن یک نقش برجسته.

گریشام یکی از باقی مانده holdovers در کاخ سفید کار می کرد که در آقای تهمت 2016 انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شد و اعتماد مشاور بانوی اول خدمت به عنوان مدیر ارتباطات قبل از او شنود گذاشته برای او West Wing وظایف.

او خروج می آید در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که roiled ملت به عنوان مقامات بهداشت عمومی با عجله به منظور محدود کردن گسترش بیماری است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تقریبا روزانه در تلویزیون به مختصر خبرنگاران در دولت فدرال پاسخ به کوروناویروس. گریشام شده بود خود quarantining در خانه اش پس از او آمد در تماس با یکی از اعضای یک هیات برزیلی که تست مثبت برای coronavirus پس از مراجعه به در آقای تهمت جنوب فلوریدا رفت و آمد مکرر Mar-a-Lago. او آزمایش منفی برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

Weijia جیانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im