تاریخ به ما می گوید که ما نمی توانیم چشم پوشی موذی را از ظلم و ستم سفید supremacist ایدئولوژی. آن رشد می کند و از زمزمه به افتخار اعلامیه و سپس توسط آب مقطر به سیاست. در نهایت سفید برتری هزینه های بی گناه زندگی می کند. این یک تهدید است که به کمین درست در زیر سطح جامعه مدرن و باید در معرض در هر فرصت.

امروز مجلس سنا و مجلس ایجاد چنین فرصتی با معرفی قطعنامه محکومیت استفان میلر و خواستار استعفای خود را. این یک گام مهم در شناخت و رد آقای میلر سهم به سمت های مختلف نفرت و انحصاری تهمت اجرایی سیاست های, به خصوص کسانی که با هدف آسیب پذیر کودکان مهاجر. اما این قطعنامه ها لازم نیست به زور از قانون است. به منظور نگه داشتن آقای میلر پاسخگو کنگره باید با برگزاری جلسات است که آشکار خودنمایی اختلاف بین کسانی که ارزش های ما را در آغوش به عنوان یک ملت از مهاجران و ارزش هایی که آقای میلر از تساوی به توصیه رئیس جمهور.

ما می دانیم که از گفتگو با ترکیبات در فلوریدا و شورای ملی زنان یهودی طرفداران در سراسر کشور که به تایید بیشتر از سیاست ریشه در برتری و نژادپرستی منجر خواهد مردم آمریکا به رد آقای میلر قابل سرزنش رویکرد و تقاضای او بود خارج از کاخ سفید موقعیت و نفوذ است.

تجارب ما در خدمات عمومی و حمایت مطلع هستند ما ایمان یهودی است و از این جایی که ما بیشتر آشفته توسط آقای میلر خطرناک و مستند در آغوش سفید supremacist استدلال. ما یهودی اجداد درست مثل اجداد یهودی بودند و هدفمند توسط همان “و جایگزینی” تئوری بودن weaponized علیه مهاجران و مسلمانان است. آقای میلر است برای مثال پیشگام همه تکرار ممنوعیت مهاجرینی که از در درجه اول کشورهای اسلامی که همچنان به خانواده از هم گسیخته یک موضوع در بسیاری از سیاست های خود.

در نهایت اینکه جمعیت جوان مردان عصبانی هستند جسارت توسط این نوع از سیاست غیر انسانی تغییرات به شعار “یهودیان را جایگزین ما” (مانند ما در شارلوتس 2017 متحد حق تجمع که منجر به هدر Heyer غم انگیز قتل) پاسخ به همبستگی در درون و در سراسر جوامع ما. همین دلیل است که ما کار کرده ایم و با همکاران ما در کنگره و با همکاران ما در جوامع دینی به تماس برای استفان میلر به ترک کاخ سفید است. آمریکایی ها از تمام مختلف سنت های دینی هستند نگران خیانت از ارزش های ما است که آقای میلر حضور در کاخ سفید نشان دهنده, و ما آماده ایستاده با هم به مخالفت و عقب بی رحمانه سیاست های او اجرا کرده است.

ما هر دو دیده از نزدیک تلفات که آقای میلر سیاست های مهاجرتی گرفته اند در افرادی که به مرزهای ما به دنبال پناهندگی یک مکان امن به منظور بالا بردن کودکان خود را, و امید برای آینده ای بهتر—رویای آمریکایی است. ما در هر زمان و در مهاجر مراکز در در یک کثیف را تغییر مهاجر در اردوگاه های پناهندگان در Brownsville, Texas و خوارز, مکزیک. ما شنیده ام داستان از زنانی که به دام افتاده توسط “باقی می ماند در مکزیک” سیاست قادر به رفتن به خانه به خاطر آنها و یا فرزندان خود را در صورت ارعاب قاچاق و یا مرگ و مسدود شده از ورود به ایالات متحده به دلیل استفان میلر فکر می کند که آنها شروع به پریدن کرد به اندازه کافی از طریق hoops. بیایید نکنید که هزاران نفر از کودکان در صورت سلامت طولانی مدت اثرات جدی و تروما پس از جدا شدن از پدر و مادر خود را هنگام عبور از مرز. آقای میلر نیز می تواند تا حد زیادی اعتبار با این وحشت به عنوان بخشی از استراتژی خود را برای جلوگیری از خانواده ها از آمدن به ایالات متحده

مجلس نمایندگان و سنا جلسات خواهد بود بسیار مهم برای افشای, چگونه روابط خود را به سفید supremacist ایدئولوژی را تحت تاثیر کار خود را در کاخ سفید است. مردم آمریکا حق دارند بدانند که اگر روح خود ملت است که آلوده توسط سمی نظرات کشیده از نژادپرستانه و نئو نازی ها در تبلیغات. این فرد به گوش رئیس جمهور و استفاده کرده است که موقعیت ممتاز به تلاش برای دوباره تعریف کردن رویای آمریکایی را به عنوان چیزی است که برای سفید پوستان تنها – تحمیل آسیب های بی حد و حصر در گروه های آسیب پذیر در طول راه.

به عنوان یهودی ما می دانیم آنچه در آن است مانند صبر کنید برای جهان در پاسخ به جنایات که دور از کرامت و انسانیت از کل یک گروه از مردم است. ما بیکار نمی ماند که مردم در حال فرار از آزار و اذیت شرور و اهریمن هستند. تهدید واقعی برای آمریکا است استفان میلر و تمام کسانی که جشن سفید برتری. او باید متوقف شود.

Rep. دبی واسرمن شولتزنشان دهنده فلوریدا 23rd, کنگره منطقه. شیلا کاتزمدیر عامل شورای ملی زنان یهودیاز 125 سال مترقی فمینیستی غیر انتفاعی.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسندگان به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im