سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon تنگ 2020 ریاست جمهوری را به “میلیاردر” مایکل بلومبرگ میلیاردر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

صحبت کردن در PBS’ جرقه خط با مارگارت هوور جمعه Bannon گفت: “سال 2020 در حال رفتن به nastiest انتخابات در تاریخ آمریکا” به عنوان بلومبرگ آماده به “خرید” حزب دموکرات در تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. Bannon با اشاره به شهردار سابق شهر نیویورک به عنوان یک “میلیاردر” اما در دفاع از رئیس جمهور به سادگی به عنوان یک “توسعه دهنده املاک و مستغلات” و “تلویزیون شخصیت” که گل رز به بالای سیاست با توسل به رها طبقه کارگر رای دهندگان. او همچنین هشدار داد که صدها میلیون دلار بلومبرگ آماده است به صرف داده ها و تبدیل کردن رای بیش از هشت ماه است که قرار دادن این کشور در خطرناک دست.

Bannon گفت: حزب دموکرات است “کاملا” برای فروش-و بلومبرگ توسط خریدار. “من فکر می کنم شما شاهد ظهور الیگارشی. این بلومبرگ در مقابل تهمت او گفت:” از سال 2020 انتخابات.

“رئیس جمهور تهمت است را به نفع خود. اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هر روز در حال رفتن به یک مبارزه فقط به این دلیل ساده که هیچ کس تا به حال به حال یک oligarch که مخالف نشسته جمهور” Bannon گفت. “این است برای رفتن به یک پوپولیستی در مقابل oligarch.”

اما PBS میزبان هوور تحت فشار قرار دادند: “آیا من می توانم فقط به چالش ‘oligarch’ استعاره برای یک ثانیه? منظورم این است که ما در سراسر جهان و وجود دارد بسیاری از مردم که پول خود را به خاطر آنها بوده ام در تخت با cronyism دولت است که غنی آنها است. مایکل بلومبرگ یک سرمایه داری ساخته شده است که پول خود را نه به این دلیل که ایالات متحده آمریکا و یا هر رهبر یک دولت تصمیم گرفته است که او سزاوار به میلیاردها دلار است.”

“درست است” Bannon اذعان کرد.

“او آن را به دست آورده خود را. آیا این عادلانه به او oligarch?” هوور پاسخ داد و اشاره کرد بلومبرگ دارای ده ها میلیارد دلار بیشتر در خالص ارزش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بله کاملا” گفت: Bannon. “از آنجا که در حال حاضر نگاه ما تا به حال افراد ثروتمند در طول تاریخ. او را خرید و حزب دموکرات است.”

وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است oligarch, Bannon گفت: هیچ. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و تلویزیون شخصیت. او یک مرد ثروتمند او را به ارزش چیست ؟ هفت یا هشت میلیارد دلار است. که oligarch.”

“آیا مایکل بلومبرگ آمده توسط خود میلیاردها راستش به نظر شما?” هوور فشرده.

“آه کاملا تمام پول خود را در مورد آمد صادقانه میگویم. مایکل بلومبرگ است نه فاسد ،

“آیا شما فکر می کنم که حزب دموکرات است که واقعا برای فروش؟” هوور پس از آن پرسید. “آن را 100 درصد برای فروش” Bannon گفت.

هفته گذشته در زمان واقعی با بیل ماهر, Bannon گفت ورمونت سناتور برنی ساندرز — جاری پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه اولیه — “شده است پیچ توسط حزب دموکرات است.” او استدلال کرد که دموکراتیک استقرار تبانی علیه ساندرز کمپین را تضمین می کند مغلوب ساختن پیشی جستن را “اجرای جداول” در سال 2020 به طور کلی انتخابات بعد از این سال.

steve bannon margaret hoover bloomberg
سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon تنگ 2020 ریاست جمهوری را به “میلیاردر” مایکل بلومبرگ میلیاردر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
تصویر: PBS | توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de