استیو منوچین دفاع از رکورد کسری ایالات متحده ، هزینه : COVID – 19 ‘مانند یک جنگ’

استیو منوچین، وزیر خزانه داری، روز یکشنبه از رکورد کسری و هزینه های آمریکا در دولت ترامپ دفاع کرد و گفت همه گیر COVID-19 به اندازه یک «جنگ» نیاز به بودجه دارد.

منوچین گفت هرگونه تلاش برای مقابله با رکورد ۳٫۳ تریلیون دلار کسری این کشور برای سال ۲۰۲۰ در انتظار قرار گرفته است، چرا که او به پیش بینی روز چهارشنبه دفتر بودجه کنگره پاسخ داد. وزیر خزانه داری گفت همه گیر ویروس کرونا نیاز به تلاش هزینه های جنگ مانندی داشته است که بر کمبودی افزوده است که از سال ۲۰۱۹ بیش از سه برابر بدهی است، و ۲٫۲ تریلیون دلار بیشتر از رقمی که در ماه مارس پیش بینی شده است.

با وجود کسری آمریکا در حال حاضر حدود ۱۶ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد، منوچین گفت کاهش هزینه ها به سادگی در میان بحران جاری سلامت امکان پذیر نیست.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

منوچین یکشنبه به فاکس نیوز گفت: «قبل از اینکه وارد COVID بشیم فکر می کردم بدهی بسیار قابل مدیریت است.» “این مثل یک جنگ است. در یک جنگ، شما باید هر آنچه را که باید خرج کنید خرج کنید.»

با وجود ادعای منوچین صبح روز یکشنبه، اقتصاددانان به سرعت به این نکته اشاره کردند که کسری آمریکا در دولت ترامپ پیش از COVID-19 راه پیش می رود. هیچ پیش بینی مالی از سال ۲۰۱۹، زمانی که کسری به ۹۸۴ میلیارد دلار رسید، پیشنهاد کرد که رشد کافی حتی ممکن است برای «پرداخت بدهی» بدون کاهش هزینه های عظیم وجود داشته باشد. و چنین کاهش بودجه ای بعید به نظر می رسد به عنوان Mnuchin شکایت کرد که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان حاضر به مذاکره در مورد یک بسته محرک ویروس کرونا جدید مگر اینکه جمهوری خواهان مایل به صرف حداقل 2.5 تریلیون دلار در یکی دیگر از CARES قانون سطح قطعه ای از قانون.

این کسری بین سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ ۲۰۵ میلیارد دلار، یا ۲۶ درصد رشد داشته و قرار است در سال جاری بسیار بزرگتر شود. همان طور که واشینگتن در اکتبر ۲۰۱۹ برجسته کرد، کسری از زمان انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور نزدیک به ۵۰ درصد افزایش یافته است.

منوچین به فاکس نیوز گفت که هنگامی که همه گیر در آمریکا به پایان رسید آنگاه دولت فدرال می تواند به تمرکز بر چگونگی مدیریت بدهی بادکنک برگردد. وی افزود: هنگامی که اقتصاد برگشته است، روی این موضوع تمرکز خواهیم کرد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

علاوه بر کسری ملی، کسری تجاری آمریکا نیز برای ثبت بالاها بادکنک زده است که تعادل در ماه ژوئیه به کسری ۶۳٫۶ میلیارد دلار کاهش یافته است. که ۱۰ میلیارد دلار بزرگتر از ماه قبل و بزرگترین کسری ماهانه از ژوئیه ۲۰۰۸ است. این بالاترین میزان دلار بدهی ثبت شده از سال ۲۰۱۲ بود.

کسری بودجه آمریکا از سال ۲۰۱۵ بیش از دو برابر شده است که هزینه های سال مالی ۲۰۱۹ منتهی به سپتامبر گذشته به ۴٫۴ تریلیون دلار در مقابل تنها ۳٫۵ تریلیون دلار رسید که از طریق مالیات و درآمد های دیگر آورده می شود. منوچین و دیگر مقامات دولت ترامپ بارها به سرزنش کنگره اشاره کرده اند که به اندازه کافی برای کاهش هزینه ها انجام نمی دهند. اما اعضای کنگره می گویند هزینه های مورد حمایت ترامپ برای ارتش افزایش می یابد و دیوار مرزی بودجه ای را منفجر کرد که از قبل با قانون کاهش مالیات در سال ۲۰۱۷ تیره و تار شده بود.

نیوزویک بعد از ظهر یکشنبه برای اظهارات اضافی با کاخ سفید تماس گرفت.

treasury secretary mnuchin debt trump استیو منوچین، وزیر خزانه داری، روز یکشنبه از رکورد کسری و هزینه های آمریکا در دولت ترامپ دفاع کرد و گفت همه گیر COVID-19 به اندازه یک «جنگ» نیاز به بودجه دارد. برندن SMIALOWSKI / مشارکت کننده / گتی تصاویر

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید