خانه جمهوریخواه شلاق استیو Scalise ناودان سخنران نانسی پلوسی برای پاره کردن رئیس جمهور تهمت سخنرانی پس از او به این نتیجه رسیدند سخنان خود روز سه شنبه شب در تماس تلفنی با این اقدام “شرم آور.”

“من فکر کردم آن را شرم آور. آن را ناخوشایند از یک سخنران” Scalise گفت: در مصاحبه با رادیو فردا رئیس خبرنگار عمده گرت برای “Takeout” پادکست. “رک و پوست کنده سخنران پلوسی باید عذر خواهی نیز به خاطر آن است که تصویر او باید می خواهم برای به تصویر کشیدن به عنوان سخنران از خانه.”

زمانی که گرت با اشاره به این که پلوسی گفت: او را پاره پاره گفتار از آنجا که آن را یک “مانیفست دروغ,” Scalise سوال که آیا دموکرات ها بودند میشده کاخ سفید مهمان در سخنرانی که شامل یک سابق تاسکیگی airman و یک سرباز پیوست با خانواده اش.

روند اخبار

“من فکر می کنم او حداقل مدیون یک عذرخواهی به رئیس جمهور و کشور” Scalise گفت.

Scalise همچنین ابراز اطمینان کرد که آقای ترامپ خواهد بود مجددا انتخاب توسط یک حاشیه گسترده ای در کالج انتخاباتی است. او پیشنهاد کرد که آقای ترامپ نیز می تواند برنده رای مردمی در سال 2020 و پس از از دست دادن آرای مردمی 3 میلیون رای در سال 2016.

“آرای خود را در یک وضعیت متفاوت اما آن را ممکن است” Scalise گفت: قبل از اخراج اهمیت رای مردم. “در نهایت آن را مانند سوپر باول. شما نمی دریافت جایزه برای گرفتن متری بیشتر از تیم های دیگر است. شما دریافت جایزه برای گرفتن امتیاز بیشتر.”

Scalise همچنین مخالفت با سناتور جمهوریخواه مانند لیزا Murkowski و لامار الکساندر که رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه اما رئيس جمهور گفت: رفتار شده است “نامناسب است.” Scalise گفت که آقای ترامپ انجام داده بود هیچ چیز نامناسب و یا اشتباه زمانی که از او پرسید: رئیس جمهور اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی.

“رئیس جمهور انجام می شود شغل خود را” Scalise گفت.

آقای ترامپ خاص Scalise در گفتار شعار خود را تبرئه روز جمعه در ستایش او را برای وفاداری خود را.

برای اطلاعات بیشتر از عمده گفتگو با استیو Scalise دانلود “این Takeout” پادکست در آیتونز, GooglePlay, Spotify و Stitcher. قسمت جدید در دسترس هستند هر صبح جمعه. همچنین شما می توانید از تماشای “Takeout” در O’DONNELL جمعه ساعت 5 بعد از ظهر 9pm و 12am همکاران و شنبه در 1pm, 9pm و 12am ET. به صورت یک آرشیو کامل از “Takeout” قسمت مراجعه کنید www.takeoutpodcast.com. و شما می توانید گوش دادن به “Takeout” در انتخاب رادیو فردا وابسته به رادیو (چک لیست های محلی خود را).

تولید کننده: Arden Farhi جیمی بنسون, سارا طبخ و النور واتسون
O’DONNELL تولید: Eric Soussanin و فضل Segers
نمایش ایمیل: TakeoutPodcast@cbsnews.com
توییتر: @TakeoutPodcast
Instagram: @TakeoutPodcast
Facebook: Facebook.com/TakeoutPodcast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im