استیون اسپیلبرگ نمی خواهد مستقیم ‘ایندیانا جونز 5″ اما جیمز مانگولد ممکن است

استیون اسپیلبرگ گزارش نمی تواند بازگشت به صندلی کارگردان برای ایندیانا جونز 5. یاد فیلمساز است که به جای عبور از محبوب حق رای دادن—که او را گروگان پس از آغاز آن در اوایل 1980s—به یکی دیگر از مدیر با توجه به تنوع است.

با استناد به منابع بی نام سرگرمی خروجی گزارش روز شنبه که جیمز مانگولد است که در بحث به طور مستقیم پنجم ایندیانا جونز فیلم. مانگولد اخیرا به کارگردانی 2019 را فورد v فراری, یک فیلم که برنده دو جایزه اسکار (برای بهترین تدوین و بهترین ویرایش صدا) و همچنین نامزد بهترین تصویر. 56 ساله و همچنین یک زن و شوهر از X-Men فیلم های پرفروش خود به نام: 2013 انواع پستانداران گوشتخوار دله و 2017 را لوگانآخر که دستگیر و یک نامزدی اسکار برای بهترین فیلمنامه اقتباسی. با توجه به سابقه کار در هر دو اعتبار و فیلم حق رای دادن فیلم های پرفروش مانگولد حس می کند به عنوان یک جانشین برای اسپیلبرگ.

حتی اگر اسپیلبرگ است که دیگر هدایت آینده ایندیانا جونز فیلم, او باقی خواهد ماند درگیر با این پروژه به عنوان یک “دست تولید” در انواع. یک منبع نزدیک به اسپیلبرگ گفت: هالیوود نشریه که 73 سال سن تصمیم گرفت که او می خواهم به جای دیدن دکتر جونز از طریق یک مدیر جدید را در چشم انداز.

دیزنی رسما اعلام کرد پیگیری برای سال 2008 را ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال در سال 2016 با تاریخ انتشار در اصل مجموعه ای برای 2019. تاخیر و تعویق آن تا سال 2020 قبل از آن به تعویق افتاد یک بار دیگر به 2021 با توجه به فیلمنامه بازنویسی. در حال حاضر که اسپیلبرگ است که خروج از این پروژه به عنوان مدیر تاخیر بیشتر امکان پذیر است.

خبر خوب این است که هریسون فورد باقی می ماند متعهد به پروژه. در جوایز بافتا در ماه فوریه تولید کاتلین کندی تایید به اخبار بی بی سی که فورد نمی دادن تا کلاه خود و شلاق.

“هریسون فورد خواهد شد [و] او نمی تواند صبر کنید” کندی گفت. “تنها وجود دارد برای رفتن به یک بازیگر بازی ایندیانا جونز و آن را هریسون فورد است.”

Director Stephen Spielberg
کارگردان استیون اسپیلبرگ روی صحنه در فیلم آمریکایی موسسه 44 زندگی جایزه دستاورد جشن
فریز Harrison/گتی ایماژ

صحبت کردن با CBS به تازگی فورد توضیح داد که چرا او را از بازگشت به یکی از معروف ترین نقش.

“من همیشه خوشحال به بازگشت به این شخصیت. هنگامی که ما باید این فرصت را به دیگری به آن دلیل است که مردم باید آنها را لذت می برد.” فورد گفت. “من احساس می کنم موظف به مطمئن شوید که تلاش ما به عنوان بلند پروازانه به عنوان آنها زمانی که ما آغاز شده است. شما باید احساس مسئولیت به مشتریان خود است.”

اسپیلبرگ در حال حاضر در حال کار بر روی یک بازسازی از داستان وست سایدکه در پس از تولید و تنظیم می شود منتشر شده در دسامبر 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im