محرک بررسی گیرنده یک هدف برای کلاهبرداری مقامات هشدار می دهند

جنایتکاران هدف قرار فدرال محرک پرداخت در حال حاضر در حال توزیع به ده ها میلیون نفر از کمبود پول آمریکایی است. کلمه ای که پول را به زودی زمین در حساب های بانکی و صندوق های پستی در سراسر کشور منجر به افزایش کلاهبرداری های تلفنی, پیام های متنی و یا ایمیل با برخی از کلاهبرداران به دروغ ادعا می کنند که مردم تا به حال به ارائه اطلاعات شخصی خود را به جمع آوری پول دولت است.

اف بی آی در حال حاضر شاهد حدود 3000 به 4000 شکایت یک روز از طریق پورتال اینترنت خود را از حدود 1000 شکایات قبل از coronavirus آژانس معاون دستیار کارگردان در سایبر بخش تونیا Ugoretz گفت: در یک @AspenInstitute مجازی رویداد. به عنوان بسیاری از 150 میلیون خانوار واجد شرایط به صورت کامل و یا جزئی محرک چک برآورد مرکز سیاست های مالیاتی.

در یکی از coronavirus باهم ساخت دور مردم با ارسال پیام و یا دیدن پست های رسانه های اجتماعی در مورد “تاثیر اقتصادی را بررسی کنید.” کلیک کردن بر روی یک لینک آنها را به چه چه به نظر می رسد مانند یک وب سایت رسمی برای درخواست اطلاعات شخصی از جمله اطلاعات بانکی با دستورالعمل که گام این است که “لازم” به روند بررسی خود را با توجه به اداره کسب و کار بهتر.

یکی دیگر از طرح شامل یک Facebook پست در مورد خاص کمک مالی برای کمک به سالمندان پرداخت صورتحساب های پزشکی. لینک منجر به یک وب سایت ادعا می شود یک سازمان دولتی به نام “ایالات متحده اضطراری کمک های مالی فدراسیون” که به درخواست فرد شماره امنیت اجتماعی به منظور بررسی واجد شرایط بودن خود را.

در همین حال برخی از کلاهبرداران ادعا می کنند مردم می توانند اضافی فدرال پول و یا دریافت وجوه خود را بلافاصله پس از ارائه اطلاعات شخصی و پرداخت های کوچک “هزینه پردازش.”

“علاوه بر گرفتن پول خود این سایت نیز می توانید با دانلود نرم افزارهای مخرب به دستگاه شما و استفاده از اطلاعات خود را برای سرقت هویت” اداره کسب و کار بهتر به تازگی هشدار داده است.

سرویس مخفی هشدار آمریکایی ها از coronavirus مرتبط با کلاهبرداری

کلاهبرداری به دنبال استفاده از همه گیر و حتی قبل از دولت چک منتشر شد به گفته کمیسیون تجارت فدرال. آژانس دریافت کرده است 23,345 گزارش مربوط به COVID-19 با گزارش زیان هر چند جمعه با شکوه $16.6 میلیون. مرتبط هشدار می آید از مقامات اجرای قانون و ایالات متحده خدمات پستی.

“به این ویروس کشنده در ادامه به تاثیر هر بخشی از زندگی ما scammers به دنبال استفاده از همه هرج و مرج” Kareem کارتر IRS نماینده ویژه نظارت بر تحقیقات جنایی اظهار داشت: هفته گذشته در کنفرانس مشترک خبری با انتشار با باراک اوباما در شمال کالیفرنیا. “آنها را شکار ما امید و ترس به سرقت پول خود را و اطلاعات شخصی و یا هر دو.”

در اینجا برخی از راهنمایی از کارشناسان در لکه بینی و اجتناب از کلاهبرداری مرتبط با محرک چک:

  • IRS را سپرده خود را بررسی کنید به طور مستقیم-حساب سپرده شما قبلا ارائه شده در اظهارنامه مالیاتی خود را و یا ارسال یک مقاله را بررسی کنید.
  • IRS نمی تماس بگیرید و از آنها بخواهید شما را به بررسی جزئیات پرداخت. هرگز خود را در, حساب بانکی, حساب بانکی و یا اطلاعات حساب پی پال — حتی اگر کسی ادعا می کند لازم است به بررسی خود را دریافت کنید.
  • اگر شما یک تماس مشکوک نمی تعامل با کلاهبرداران و یا دزد حتی اگر شما می خواهید به آنها بگویید که شما می دانید که این یک کلاهبرداری است. فقط قطع کردن.
  • پاک کردن متن و یا ایمیل ادعا می کنند که شما می توانید پول خود را سریع تر ارسال اطلاعات شخصی و یا کلیک کردن بر روی لینک کلیک کنید. هرگز با کلیک بر روی هر ناآشنا لینک کلیک کنید.
  • گزارش ها همچنین چرخش در مورد ساختگی چک. اگر شما از یک “چک” در ایمیل در حال حاضر آن را یک تقلب—آن را به خزانه چند هفته بیشتر به پست الکترونیکی آن ، اگر شما از یک “بررسی” برای یک فرد مقدار (به خصوص یکی با سنت) و یا بررسی کنید که شما را ملزم به بررسی آن به صورت آنلاین یا از طریق تماس با یک شماره این یک تقلب است.
  • سازمان های دولتی نیست و به طور معمول برقراری ارتباط از طریق پیام های متنی.
  • نادیده گرفتن دستورالعمل به متن “توقف” یا “هیچ” برای جلوگیری از آینده متون. این یک مشترک شگرد کلاهبرداران برای تایید آنها واقعی و فعال شماره تلفن.
  • اگر شما فکر می کنم شما متن پیام واقعی است حتما آن را کارگردانی شما را به یک آدرس وب مانند “agency.gov” و یا “آژانس.ca” نه “agency.otherwebsite.com.”
  • بررسی نگاه-alikes. مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات خود را در موتورهای جستجو برای دیدن اگر یک سازمان دولتی و یا سازمان در واقع وجود دارد و بررسی آن نام کامل و رسمی تصویر آرم. پیدا کردن اطلاعات تماس خود را و آنها را به مطمئن شوید که شخص شما شنیده ام از مشروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de