بازارهای جهانی سهام بودند کشویی پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به نزدیکی صفر یکشنبه شب به کمک بلانت آسیب اقتصادی از سریع پخش كردن, رمان coronavirus. رئیس بانک فدرال جروم پاول به نام عملیات “اقدامات قوی” اما اورژانس نرخ برش دوم در دو هفته و غیر منتظره ای بزرگ-درصد-نقطه برش در آن — به نظر می رسید به unnerve سرمایه گذاران.

سهام-بازار معاملات آتی نشان داد میانگین صنعتی داو جونز خواهد شیرجه رفتن بیش از 1000 امتیاز از 4 و نیم درصد و شاخص S&P 500 خواهد سقوط 5 ٪ زمانی که سهام در آغاز معاملات روز دوشنبه در ایالات متحده ، کسانی آتی شروع به رها کردن تقریبا بلافاصله پس از تغذیه اعلام کرد: کاهش نرخ در روز یکشنبه. بانک مرکزی همچنین گفت که بردن آنچه شناخته شده به عنوان خرید از خزانه و اوراق قرضه توسط 700 میلیارد دلار یک سیاست شناخته شده به عنوان “کاهش کمی” برای تشویق وام توسط موسسات مالی.

“فدرال رزرو در آخرین حرکت تغییر نمی کند انتظار داریم که اقتصاد را کند می کند به طور چشمگیری در کوتاه مدت” Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان با فرکانس بالا اقتصاد گفت: سرمایه گذاران در یک گزارش پس از فدرال ریزرو نرخ را کاهش دهد.

تهمت مشاور لری Kudlow می گوید coronavirus لایحه “کامل نیست” اما کمک خواهد کرد که به طور متوسط آمریکایی ها

در بازارهای آسیا ارزش سهام در هنگ کنگ بودند به 3.4%. چین سرزمین اصلی شانگهای ارز شاخص از دست داد 2% و در ژاپن شاخص بود 3% پایین تر در توکیو.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

سهام در استرالیا nosedived 9.7% نشان می دهد سرمایه گذاران وجود دارد نگران coronavirus را ادامه خواهد داد به سرعت فعالیت های اقتصادی در چین و همچنین در سراسر منطقه است.

برخی از اقتصاددانان وال استریت خوش بودند که فدرال رزرو در حرکت اضطراری می تواند نجات اقتصاد از غرق شدن به یک رکود طولانی مدت و حتی خار بازار دوباره بجای اول برگشتن بعد از این سال.

“گسترده هزینه های مالی و کاهش نرخ در حال بلانت ابزار برای برخورد با کوتاه مدت اقتصادی تاثیر این ویروس اما باید ارائه به سرمایه گذاران با برخی از اعتماد به نفس است که رشد قوی می تواند هنگامی که بازیابی می شود در جریان” مارک Haefele رئیس مدیر سرمایه گذاری UBS ثروت مدیریت بخش گفت. “ما انتظار داریم بازار تا پایان سال در سطح بسیار بالاتر از امروز بود.”

شکستن coronavirus’ اثر در بازارهای مالی

اما این خوش بینی نمی شد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته. بانک مرکزی آمریکا در رأس ایالات متحده اقتصاددان میشل مایر یکشنبه پیش بینی کرد که فدرال رزرو می خواهد حرکت نمی تواند به اندازه کافی برای دستگیری اقتصادی اسلاید رانده محدودیت در فعالیت عمومی است.

“کسب و کار در حال بستن درها در سطح جهان و خانواده ها در حال حرکت به قرنطینه” مایر نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در یکشنبه شب. “ما در حال حاضر پیش بینی منفی رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم اما خطر این است که آن را ثابت می شود بسیار عمیق تر و طولانی تر انقباض در فعالیت های اقتصادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de