سهام افت پس از سنا نتواند به تصویب coronavirus کمک

سی بی اس آمریکا | No comments

بازارهای سهام سقوط دوباره پنج شنبه شب پس از آمریکا موفق به تصویب یک رویه رای برای یک تریلیون دلار به علاوه طرح محرک اقتصادی برای مبارزه با آسیب های اقتصادی از تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

افت یادآور یک لحظه کلیدی در بحران مالی 2008 و زمانی که میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,000 امتیاز پس از کنگره موفق به تصویب اولیه طرح در ماه سپتامبر همان سال به قید وثیقه از سیستم مالی.

بازارهای آتی شد نشان می دهد میانگین صنعتی داو جونز می تواند رها کردن برخی از 600 نقطه که آغاز معاملات در وال استریت دوشنبه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

اروپایی آتی کاهش یافت و به نزدیک هشت سال اخیر در روز دوشنبه با توجه به رویترز اخبار سرویس.

بسیاری از بازارهای آسیایی به شدت کاهش دوشنبه با شاخص پایین 4.6 درصد در هنگ کنگ 5.3 درصد در کره جنوبی و 3.1 درصد در شانگهای. استرالیا در بازار سهام nosedived بیش از 8% قبل از دوره نقاهت به یک هنوز-شیب تند کاهش 5.6%.

اما سهام در ژاپن bucked روند و بسته حدود 2 درصد بالاتر است. سرمایه گذاران وجود دارد به نظر می رسید با تشویق رشد نشانه های کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن و سپس به جای لغو توکیو بازی.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گری کوهن می گوید عظیم محرک مورد نیاز برای مبارزه با اثرات coronavirus

وال استریت انتظارات برای آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس را بدتر کرده اند به طور قابل توجهی در هفته گذشته. بانک مرکزی امریکا, مثلا, انتظار 15 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه بعدی یا سه بار در بدترین کاهش در تولید ناخالص داخلی در طول رکود اقتصادی ،

همین دلیل است که وال استریت و تمرکز سرمایه گذاران محرک تلاش های خارج از واشنگتن است. قانونگذاران به نظر می رسید در حال حرکت رو به جلو در 2 تریلیون دلار در هزینه های خود برای کمک به اقتصاد است. اما این تلاش متوقف یکشنبه شب با شکست رای و کنگره قصد بازگشت به مذاکرات است.

بانک مرکزی امریکا تحلیلگران انتظار می رود هر coronavirus رکود باید خیلی کوتاه تر از زندگی است که آغاز شده در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>