سهام افزایش متوسطی در روز پنج شنبه به عنوان وال استریت چشم بالقوه $1 تریلیون بسته محرک اقتصادی فدرال برای کمک به آمریکایی ها که شغل و یا درآمد متاثر شده اند coronavirus. به پایان رسید که 20,000 امتیاز پس از روز گذشته غوطه دیدم که شاخص زیر آستانه است که برای اولین بار پس از 2017.

داو صعود 188 امتیاز و یا در حدود 1% به 20,087. دستاوردهای آمده پس از سقوط شاخص ها در اوایل معاملات پس از انتشار داده ها نشان داد که افزایش در آمریکایی ها تقاضا برای مزایای بیکاری. S&P 500 و Nasdaq نیز لبه های افزایش 0.5 درصد و 2.3 درصد بود. سرمایه گذاران باقی می ماند در لبه پس از چهار شیرجه رفتن که محو تقریبا تمام بازار را از دستاوردهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آخرین مدعیان داده به احتمال زیاد اهمیت جلوه واقعی تعداد تازگی کارگران بیکار. بسیاری از ایالت ها گزارش افزایش اخراج فقط در چند روز گذشته به عنوان رستوران ها و هتل ها و سالن های ورزشی و مراکز بسته یکهو به سرعت گسترش رمان coronavirus. بسیاری از اقتصاددانان می گویند که ایالات متحده آمریکا است که ورود به یک رکود, پیش بینی میلیون ها نفر از مشاغل از دست رفته در تابستان.

روند اخبار ”

“ما انتظار داریم که در مجموع حدود 3.5 میلیون شغل از دست خواهد رفت با بزرگترین ضربه را در [فصل دوم] از 1 میلیون در هر ماه” بانک مرکزی امریکا تحلیلگران نوشت: در روز پنج شنبه. “در این ارسال خواهد شد نرخ بیکاری بالاتر تقریبا دو برابر به 6.3 درصد.”

آنها اضافه شده است که در سه ماهه دوم “بی رحمانه خواهد بود.”

در هفته پایان مارس 14, کارگران ثبت 281,000 مدعیانیک پرش از 70,000 از هفته گذشته است. این بالاترین سطح برای مدعیان پس از 2 سپتامبر 2017, هنگامی که برنامه های کاربردی برای کمک های رسیده 299,000.

این گزارش به احتمال زیاد “تنها نوک کوه یخ: این اعداد را حساب برای موج جدید ادعا از ضعف [بیکاری] وب سایت ها از ساحل به ساحل گفت:” اندرو Stettner ارشد همکار در قرن بنیاد و متخصص در بیکاری است.

از طریق چهار شنبه داو از دست داده بود 33 درصد از ارزش خود را پس از آن بالا اخیر در فوریه 12. کاهش قابل توجه است به سرعت خود را با ضرر و زیان نصب در طی چهار هفته. بازار خرس توصیف یک کاهش 20 درصد یا بیشتر از سهام بازار را بالا جدید ترین دردناک اسلاید است که به طور معمول اتفاق می افتد بیش از چند ماه و نه چند هفته.

چهارشنبه رکود دستمال مرطوب از حدود سه سال از بازار سهام شاخص های داو بسته شدن زیر 20,000 برای اولین بار پس از 2017. در تاریخ 20 ژانویه 2017, روز, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح این شاخص در بسته 19,827.

بهادار نیویورک بسته طبقه تجاری پس از coronavirus موارد گزارش شده

سرمایه گذاران به دنبال به واشنگتن برای کمک, با قانونگذاران و کاخ سفید به سرعت در حال حرکت به سادگی پارامترهای عظیم محرک لایحه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در پاسخ به کروناویروس بحران است.

“شغل از دست خواهد رفت و ثروت نابود خواهد شد و اعتماد به نفس افسرده” بانک مرکزی آمریکا نوشت. “رستگاری خواهد آمد اگر هدفمند و سیاست تهاجمی پاسخ به جبران کاهش فعالیت های اقتصادی و اطمینان از صدا و سیستم مالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de