تجمع سهام پس از وال استریت بدترین روز در 12 سال

سی بی اس آمریکا | No comments

سهام شروع به پریدن کرد و پس از جمعه تاریخی غوطه تولید بدترین روز از ضرر و زیان پس از بحران مالی در سال 2008. سرمایه گذاران امیدوار هستند که یک بسته محرک مالی از دولت فدرال را به سهولت اقتصادی تاثیر گسترش شیوع کروناویروس.

داو رز 1,167 امتیاز یا 4.9 درصد به نزدیک در 25,018. گسترده مبتنی بر S&P 500 شاخص سهام و فناوری سنگین شاخص Nasdaq composite با هر دو دست اورد نزدیک به 5 درصد است.

“بازارهای سهام را تا حدی بهبود از دیروز زیان دلیل افزایش انتظارات از آمریکا محرک های مالی,” TD تحلیلگران اوراق بهادار گفت: در یک توجه داشته باشید.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

روز سه شنبه افزایش و پاک کردن بخشی از روز دوشنبه نزدیک به 8 درصد سقوط مشخص شده است که بزرگترین واحد-روز نقطه رها در تاریخ داو و بیشترین میزان کاهش از سال 2008. اقتصاددانان مطرح شده که احتمال رکود اقتصادیهشدار داد که مصرف کنندگان آمریکایی با احتیاط از این ویروس می تواند پاره هزینه های سفر, رستوران ها, رویدادهای ورزشی و کسب و کارهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه کاهش مالیات برای کاهش coronavirus’ تاثیر اقتصادی

سرمایه گذاران بانکی در مداخله دولت به تقویت اقتصاد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به حقوق و دستمزد کاهش مالیات و یا هدف کمک به صنایع. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست, معاون رئیس جمهور, پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و مشاور اقتصادی لری Kudlow در کنگره سهشنبه برای دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به بحث در مورد چگونه به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

از طریق روز دوشنبه از معاملات شاخص Dow به حال ریختن حدود 19 درصد از ارزش خود را پس از آن های اخیر بالا نزدیک به 20 درصد از دست دادن است که به طور سنتی تعریف می کند یک خرس بازار است.

سرمایه گذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با قطعیت بیش از تاثیر بالقوه coronavirus. ضد بیماری کنترل است که تعطیل کارخانه های چینی در حال گسترش به عنوان ایالات متحده و کشورهای اروپایی نزدیک به مدارس, لغو رویدادهای عمومی و تحمیل سفر کنترل.

“نگاه بازارها آماده برای فرار باقی و تحت فشار به عنوان تعدادی از جهانی coronavirus موارد افزایش می یابد” تحلیلگران UBS گفت: سرمایه گذاران در یک گزارش. “این در حال حاضر به نظر می رسد به طور فزاینده احتمال وجود دارد که دولت ها و مصرف کنندگان در سراسر جهان را به اتخاذ برخی از بیشتر چشمگیر ویروس مهار اقدامات است که موفق شد در آسیا است.”

ایتالیا تحمیل سراسر کشور coronavirus قرنطینه

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در خارج از چین اعلام کرد که محدودیت های مسافرتی آغاز شده است که پیش از آن در شمال خواهد بود توسعه یافته در سراسر کشور. در کشورهای دیگر در تلاش برای جلوگیری از coronavirus ایرلند لغو روز سنت پاتریک رژه و اسرائیل بازدید کننده دستور قرنطینه پیش از عید فصح و عید پاک یکی از شلوغ ترین سفر دوره از سال است.

“ما در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکل قیمت گذاری بیماری های مرتبط با قطعیت گفت:” آرتور Kroeber از Gavekal پژوهش در پژوهش توجه داشته باشید. “در نهایت عقلانیت باز خواهد گشت و از قیمت سهام و اوراق قرضه را دوباره بجای اول برگشتن به بیشتر قابل توجیه سطوح. کلید سوال پس از آن می شود فقط هنگامی که ‘در نهایت’? ما نمی توانیم پاسخ این سوال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>