افزایش شاخص سهام به عنوان برگ برنده اعلام اضطراری ملی در میان coronavirus همه گیر

سی بی اس آمریکا | No comments

هر جنبه ای از زندگی مدرن است که آمار به عنوان اقدامات گسترده در حال نورد در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی “به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال است.”

“هیچ منبع خواهد بود بخشوده هیچ وجه” رئیس جمهور گفت: به عنوان سهام به شدت افزایش یافت به دست آوردن مجدد برخی از آنها اخیر ضرر و زیان است.

دولت تاسیس شده جدید همکاری با بخش خصوصی برای گسترش تست قابلیت حتی به عنوان آن مواجه شده است و انتقاد بیش آزمایش شکست. آقای ترامپ گفت: دولت در تلاش است به کار در داروخانه ها و نهادهای خصوصی برای ایجاد درایو از طریق تست سایت چیزی سر از مراکز کنترل بیماری گفت: روز قبل از آن بود که لازم نیست.

در میان شیوع و نصب پاسخ دیزنی جهان بسته است. برادوی است که بستن درهای خود را. مدارس در حال بسته شدن و اجتماعات بزرگ بودن ممنوع است. ماراتن بوستون و استادان مسابقات در حال حاضر به تعویق افتاده است. NBA, NHL و لیگ فوتبال در حال تعلیق فصل خود را.

در حالی که بیش از نیمی از حدود 137,000 کسانی که گرفتار این ویروس در سراسر جهان در حال حاضر بهبود تلفات در زندگی انسان ها سرسام آور است. بیش از 4700 نفر کشته شده اند از جمله حداقل 50 نفر در ایالات متحده — و از آن انتظار می رود به مراتب بدتر از قبل از آن بهتر می شود.

New York Gov. Cuomo Opens Coronavirus Testing Area In New Rochelle Park
کارگران در دنده محافظ کار یک درایو-از طریق COVID-19 موبایل مرکز آزمون در تاریخ 13 مارس سال 2020 در نیو راشل, New York. Photo by Spencer Platt/گتی ایماژ

دامن زدن به ترس در بازارهای مالی و شهرستانها در سراسر جهان است این واقعیت است که چهار سال پس از آن برای اولین بار شروع به ساخت عناوین این COVID-19 بیماری حفظ هاله ای از رمز و راز است. با بسیار متفاوت ارقام در کشورهای مختلف آن هنوز روشن نیست چگونه مرگبار این بیماری این است که چگونه به راحتی آن را گسترش و یا چگونه بسیاری از غیر قابل تشخیص موارد ممکن است در کمین است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>