ایالات متحده آمریکا کارخانه گسترش یافته است به طور غیر منتظره در ماه گذشته خوراکی پنج ماه از دست دادن خط. این turnabout در تولید و تشویق سرمایه گذاران با میانگین صنعتی داو جونز به دست آوردن حدود 1 ٪ در معاملات صبح روز دوشنبه.

موسسه مدیریت عرضه یک انجمن مدیران خرید در شرکت های سراسر کشور روز دوشنبه گفت که ساخت آن رشد شاخص به 50.9 در ماه ژانویه از 47.8 در ماه دسامبر. هر چیزی بالاتر از 50 سیگنال گسترش است.

شاخص تا به حال نشان داد آمریکا تولید پیمانکاری از ماه اوت تا دسامبر تا حدودی به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین را مطرح کرده و از هزینه ها و عدم قطعیت است. اقتصاددانان انتظار داشتند یکی دیگر از بد ماه در ماه ژانویه است.

روند اخبار

اما این کاهش تجارت تنش با رئیس جمهور تهمت و چینی معاون نخست وزیر لیو امضای او مدتها در انتظار “فاز یک” معامله تجارت در ماه گذشته کمک کرده اند ممکن است ایالات متحده کارخانه دست آوردن مجدد برخی از زمین را از دست داد.

سفارشات جدید تولید و صادرات سفارشات همه رشد در ماه گذشته. کارخانه استخدام کاهش یافته و برای ششمین ماه متوالی اما در سرعت کندتر از آن در ماه دسامبر. کارخانه های ISM گفت: تلاش شد برای پیدا کردن کارگران در زمانی که نرخ بیکاری است که در 50 سال گذشته 3.5 درصد.

ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

تولید داده ها نشان می دهد که “چشم انداز کارخانه فعالیت بخش شروع به بهبود در حالی که با اضافه کردن به گسترده تر شواهدی وجود دارد که اقتصاد در حال گردش است یک گوشه” اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید ایمیل به CBS MoneyWatch.

داو جونز رز 306 امتیاز به 28,562 در معاملات صبح روز دوشنبه. S&P 500 و تکنولوژی-سنگین نزدک نیز افزایش بیش از 1% در اوایل معاملات.

با وجود آتش بس در جنگ تجاری ایالات متحده همچنان به وضع تعرفه های بیش از $350 میلیارد دلار ارزش واردات چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im