• مسافران در صورت پر هرج و مرج دوشنبه
  • ده ها تن از پروازهای داخلی و بین المللی لغو
  • راه آهن شرکت اصرار مسافران به سفر
  • با جت پرواز از نیویورک به لندن در کمتر از پنج ساعت
  • طرفداران خشم به عنوان مسابقات فوتبال به تعویق افتاد و در کوتاه مدت متوجه

بritain مواجه است بیشتر ضرب وشتم بیش از 48 ساعت آینده در پی طوفان Ciara که کتک بریتانیا با باد تا 100-mph باعث گسترده شدن سیل و سفر هرج و مرج است.

صدها پرواز شد پایه بزرگراه ها و جاده های اصلی بسته و قطار لغو شده و به تعویق افتاد در پی یک طوفان که تهدید بیشتر اختلال.

این ملاقات در دفتر هشدار داد که “استثنایی” gusts تا 70 mph خواهد اعتصاب دوباره در روز دوشنبه و صادر برف و یخ هشدارهای زیادی swathes از شمال انگلستان و تقریبا همه از اسکاتلند. جنوب انگلستان نیز آمار برای دومین روز توسط بادهای سنگین است.

Network راه آهن گفت: این انتظار بیشتر اختلال در قطار به عنوان مهندسین مبارزه برای بازگرداندن خدمات. بخش بزرگی از اصلی در Staffordshire باقی خواهد ماند و از روز دوشنبه به دلیل بسیاری از سقوط درختان بر روی خط آن را نمی ممکن است به حذف همه آنها را در روز یکشنبه خائنانه شرایط.

بریتیش ایرویز گفت: همچنین انتظار می رود برخی از لغو اگر چه هیترو کاهش یافته است می گویند چه سطح از اختلال در آن می رود. EasyJet که تا به حال به لغو بیش از 200 پرواز در سراسر اروپا گفت: بسیار محتمل’ وجود خواهد داشت بیشتر اختلال در روز دوشنبه پس از هواپیما باقی مانده از موقعیت و عذر خواهی کرد برای هر گونه ناراحتی’.

Gusts از 97mph ثبت شد در سوزن کردن Isle of Wight در حالی که منچستر فرودگاه گشته بود توسط باد به 86mph.

به روز رسانی خودکار

مناطق اسکاتلند می تواند 20 سانتی متر برف – Met Office

Latest به روز رسانی از ملاقات که صادر کرده است زرد آب و هوا هشدار به صورت برف و باد در سراسر اسکاتلند ایرلند شمالی و مناطق در سراسر شمال انگلستان

و یکی دیگر به نظر می رسد…

دوم منجلاب باز کرد تا در کنار خواص در Rochdale, Greater Manchester, پس از جاری شدن سیل در این منطقه ناشی از طوفان Ciara

اعتبار:
جیوه مطبوعات و رسانه ها

Fortunately به نظر می رسد هیچ چیز کاهش یافت و به این منجلاب در راچدیل که حصار بود ،

طوفان باز می شود تا خطرناک منجلاب

یک رانندگان تا به حال یک معجزه فرار پس از رانندگی ماشین خود را به یک منجلاب که باز در طول ساعات اولیه روز شنبه.

این در Brentwood, Essex, به نظر می رسد در ساعات اولیه روز شنبه به عنوان طوفان خروشان Ciara

اعتبار:
الیور واتسون/SWNS

Ollie واتسون 50 زندگی می کند که در جاده ها در Brentwood, Essex گفت: خدمات اورژانس را محاصره این خیابان در حالی که آنها سعی می کنند و بازیابی ماشین.

آخرین اخبار از Appleby

Wading را به کار

تیاو Ouse پشت سر هم آن بانک در نیویورک پس از طوفان است. خوشبختانه صاحبان پادشاهان اسلحه به حال سنگر درب.

Floodwater در نیویورک پس از رودخانه Ouse پشت سر هم خود را از بانک

اعتبار:
PA

Meanwhile در هبدن بریج, سیلاب از کلدر باید فروکش کرده اما مقیاس آسیب خواهد شد و واضح تر امروز. این Sainsbury در سوپر مارکت است که مماس با محصولات.

ویرانی: هیچ شانسی برای یک چرخ دستی های داش از طریق این سوپر مارکت در هبدن بریج

اعتبار: گلن Minikin

در اینجا آخرین هشدار آب و هوا

اسکاتلند آماده برای ضرب و جرح

Scotland است محکم برای برف سنگین و بادهای قوی با هشدار آب در نیروی در بسیاری از کشور. مقامات هشدار داده اند ممکن است وجود داشته باشد “اختلال قابل توجهی” برای حمل و نقل در روز دوشنبه در حالی که “مکرر روشنایی حملات” ممکن است قطع منابع قدرت.

این ملاقات در دفتر صادر کرده است زرد هشدار از برف و باد در سراسر بسیاری از اسکاتلند در روز دوشنبه و سه شنبه با gusts تا 60 مایل در ساعت است. پیش بینی می گویند که بادهای قوی می تواند منجر به شرایط بلیزارد در حالی که ممکن است تا 20 سانتی متر برف سه شنبه شب بیش از بالاترین مسیرهای.

هشدار از راه آهن اختلال

Tدر اینجا در حال حاضر گزارش های متعدد از راه آهن اختلال از جمله قطار در TransPennine اکسپرس بین پرستون و ادینبورگ بودن به حالت تعلیق به علت جاری شدن سیل در کارلایل.

20,000 خانه بدون برق

Mسنگ معدن از 20 ، 000 خانه صرف شب بدون قدرت به انگلستان همچنان به حلقه از طوفان Ciara.

همانطور که از ساعت 5 صبح روز دوشنبه در انگلستان قدرت شبکه های گزارش شده بیش از 18,500 خواص در سراسر شرق و جنوب شرقی انگلستان هنوز بدون برق در حالی که قدرت های غربی گفت: توزیع بیش از 2800 خانه بود در تاریکی.

BA انتظار ‘اثر حذفی’ روز دوشنبه

بritish هوایی گفت: وجود خواهد داشت یک “جزئی حذفی در اثر” به آن پروازها در روز دوشنبه.

“ما در حال تماس گرفتن با کسانی که تحت تاثیر و در آورده اضافی مشتری تیم برای کمک به آنها را با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله هزینه کامل و یا یک جایگزین پرواز بین در حال حاضر و پنج شنبه” هواپیمایی گفت.

“هر مشتری پرواز کوتاه-مسافت یا از هیترو یا گاتویک همچنین می توانید انتخاب کنید برای ایجاد تغییرات به برنامه سفر خود را اگر آنها ترجیح می دهند به پرواز در زمان دیگری است.”

گاتویک فرودگاه هشدار داده است برخی از “تاخیر و لغو”.

آب و هوا هشدارها در محل

تیوی ملاقات کرده است و هشدار بسیار بادهای قوی برای سواحل جنوبی این صبح است.

زرد اخطار برای باد در جنوب است که در بین 10 صبح و 5 بعد از ظهر جمعه.

یک چشم انداز تیره و تار

یکs مسافران بریس خود را برای سفر به اختلال ناشی از طوفان Ciara در اینجا نگاه کنید به پیش بینی وضع هوا برای صبح امروز و روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de