سه نفر مجروح شدند پس از میخانه سقف فرو ریخت در طوفان Ciara جاروب در سراسر انگلستان است.

اسکاتلندی خدمات اورژانس به صحنه نامیده می شدند در St John Street Perth در حدود 7.25 بعد از ظهر روز شنبه.

خدمات آتش نشانی گفت: سه نفر بودند به تصویب رسید و به مراقبت از خدمات آمبولانس.

پلیس گفت که یک کمربند قرار داده شده است در محل در سراسر منطقه تا زمانی که این آسیب می تواند توسط کارشناسان مورد بررسی قرار.

در یک پست در Facebook کارکنان در محل گفت: “از بخت بد امشب همسایه ما ساختمان, شومینه, سینه کاهش یافت و از طریق پشت بام ما باعث سقف غار در بالا مقابل ساختمان ما به dislodged.

“خوشبختانه هیچ کس به طور جدی آسیب می بینند اما کسب و کار بسته خواهد شد تا زمانی که ما پیدا کردن میزان آسیب به ساختمان ما.

“یک تشکر بزرگ به خدمات اورژانس پرت پلیس ، آتش نشانی و آمبولانس برای همه کمک کنند.

“ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی بیشتر تا حرفه ای خود را به پایان رسید نقشه برداری.

“عظیم با تشکر از همه مشتریان و دوستان نگرانی و ما امیدواریم که همه شما را بسیار به زودی!”

طوفان تنظیم شده است به یک ماه از بارش باران در یک روز به بخش هایی از انگلستان همراه با بادهای 80 مایل در ساعت در آنچه که احتمالا این کشور گسترده ترین کهربا هشدار دهنده از پرونده آغاز شد و با توجه به ملاقات ،

بخش هایی از انگلستان و ولز می تواند به اندازه 100 ميليمتر بارش در روز یکشنبه است که بیش از متوسط بارندگی 97 برای کل ماه فوریه است.

طوفان Ciara در حال حاضر barrelling نسبت به بریتانیا و از بند باز کردن بادهای قوی و بارش باران و در طول تعطیلات آخر هفته. امواج بزرگ نیز می تواند یک تهدید مرگبار در مناطق ساحلی.

این ملاقات در دفتر این هشدار را نشان می دهد طوفان Ciara آوردن بین 50 و 70mm از بارندگی به سایر نقاط بریتانیا قبل از او نوردد سمت شرق به سمت Scandanavia و بالتیک.


یک ملاقات در دفتر سخنگو گفت: “این است که قطعا یکی از بزرگترین و اگر نه بزرگترین کهربا هشدار ما تا کنون دیده اند در انگلستان بر اساس پوشش و با استفاده از این سیستم هشدار دهنده.

“آنچه مهم است این است که طبیعت گسترده آن است. اغلب ما طوفان در بخش های خاصی از کشور, اما این یکی در حال رفتن به تحت تاثیر قرار تمام نقاط انگلستان است.

“ما درست در خط آتش است. هر بخشی از بریتانیا را احساس نیروی آن است.

“به طور بالقوه ارزش یک ماه از بارش باران می تواند به سقوط بیش شمال ولز و شمال غرب انگلستان است.

“متوسط بارندگی برای فوریه 97 در حالی که این هشدار نشان می دهد که بین 50 و 70 mm به طور گسترده ای به اندازه 100mm میرسیم.”

پیش بینی صادر کهربا هشدار دهنده با استناد به پتانسیل “خطر به زندگی” از قوی امواج و پرواز باقی مانده است. یکی از بزرگترین خطرات را می توان دید ضعیف در جاده ها.

هشدار صادر شده است به دلیل احتمال شدت این تاثیر با توجه به زمان طوفان رفت و برگشت از طریق بریتانیا در طول روز.

یک ملاقات در دفتر سخنگو گفت: “ما هشدارهای تاثیر را بر اساس. به این دلیل است که آن را در حال آمدن است از طریق زمان روز ساعت نه و فقط یک شب. اگر طوفان بود در آینده یک شبه, هشدار ممکن است به عنوان بزرگ به خاطر نه به عنوان بسیاری از مردم در خارج و در مورد.

“بودن در جاده ها خواهد بود یکی از بزرگترین خطرات است. ترکیبی از باد و باران می تواند باعث بزرگ اسپری و دید ضعیف. بالا طرفه وسایل نقلیه باید به مراقبت بیشتری.

“Ciara خواهد رفت یکشنبه شب شده اند و رفته اند در عرض 24 ساعت.

“اسکاندیناوی و بالتیک را احساس نیروی Ciara به او حرکت می کند. آن باقی مانده است باد می وزد دوشنبه و سه شنبه است اما با Ciara.”

بارش هشدارها در نیروی ایرلند شمالی و ولز Pennines و جنوبی مرتفع.

این ملاقات در دفتر هشدار داد مردم سراسر کشور به امن خارج از مبلمان و وسایل از جمله trampolines و wheelie سطل.

یک سخنگو افزود: “مشترک باقی مانده می تواند شامل ارجاع به افرادی که خود را ترک سطل بیرون trampolines و سقوط درختان.

“اگر هر چیزی وجود دارد که شما باید در صفحه اصلی است که شما فکر می کنید می تواند دریافت های انجام شده توسط باد و کراوات آن را به پایین و یا دور آن را. در هر نقطه مستعد ابتلا به دیدن gusts از کسانی که از نقاط قوت آن است و نه فقط یک ساحلی مسئله این زمان.

“مکرر برف رگبار پراکنده بخش هایی از شمال و غرب انگلستان پس از طوفان Ciara گذشت آوردن تا 10 سانتی متر از برف است. ایرلند شمالی و اسکاتلند را ببینید کولاک با gusts از بین 50 و 60 مایل در ساعت.

انتظار می رود بادهای قوی باعث می شود سفر هرج و مرج با اخلال در جاده, راه آهن, هوا, و, کشتی, خدمات, در حالی که برخی از پل ها ممکن است به نزدیک است.

پسر Addington, از RNLI گفت: “این آب و هوا می تواند به بازدید از سواحل ما در سراسر انگلستان و ایرلند خائنانه و آن را بسیار خطرناک دریا شرایط.

“متاسفانه حدود 150 نفر به طور تصادفی از دست دادن زندگی خود را در سراسر انگلستان و ایرلند آب در هر سال و بیش از نیمی از این افراد نمی طرح تا کنون از ورود به آب است. ورقه سفر می افتد و می تواند یک عامل عمده در این نوع از حوادث است.”

فرانک ساندرز رئیس هواشناس از ملاقات در دفتر اضافه شده: “بادها را افزایش می دهد از طریق پنج شنبه در سراسر ایرلند شمالی و اسکاتلند و شمال انگلستان و ولز قبل از تبدیل بسیار باد می وزد در سراسر بقیه از انگلستان از طریق ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.

“Gusts از 50 به 60 مایل در ساعت در حال انتظار کاملا به طور گسترده ای در سراسر مناطق مرزی با حتی قوی تر gusts از 80mph یا بالاتر در طول مناطق ساحلی به خصوص در جنوب شرقی انگلستان و جنوب اسکاتلند است.”

طوفان Ciara تهدید به تعدیل میزان مشارکت در ایرلند اولین شنبه انتخابات عمومی برای بیش از یک قرن است.

راه آهن اختلال هشدار

شبکه راه آهن هشدار داد که کاهش قطار خدمات و سرعت محدودیت هستند به احتمال زیاد در محل در سراسر بخش های بزرگی از بریتانیا در روز یکشنبه.

اختلال می تواند همچنان به صبح روز دوشنبه به عنوان تعمیر کار ممکن است مانع از این شرایط است.

بادهای قوی دارای پتانسیل برای آسیب سربار سیم های برق و آهنگ با توجه به باقی مانده و یا درختان در حال سقوط بر روی آهن.

شبکه راه آهن خواست مردم ساکن در نزدیکی خطوط راه آهن به کراوات پایین و یا پاک و دور باغ مبلمان و طرمبلنس. مسافران سفر در روز یکشنبه و دوشنبه صبح می خواست برای بررسی برای به روز رسانی قبل از مسافرت.

توصیه به رانندگان

AA تفکیک خدمات امداد و نجات و ایمنی جاده خیریه IAM RoadSmart صادر راهنمایی در ایمن ماندن در پشت چرخ به عنوان طوفان Ciara می گذرد بیش از انگلستان در این آخر هفته. جاده ایمنی گروه ارائه توصیه های زیر:

1. حتی شروع به سفر خود را اگر شرایط آب و هوایی شدید.

2. بررسی آب و هوا و ترافیک اطلاعات به روز رسانی به طور منظم و برنامه ریزی مسیر خود را با دقت وقت اضافی اجازه می دهد.

3. نگه داشتن هر دو دست بر روی چرخ با گرفتن شرکت.

4. مراقبت بیشتری در هنگام عبور دوچرخه سواران موتور و اسب سواران.

5. نگه داشتن فاصله خود را از سایر وسایل نقلیه به ویژه بالا طرفه وسایل نقلیه و کاروان.

6. آماده شدن برای قوی gusts باد مانند شکاف بین ساختمان ها و پس از سبقت گرفتن از وسایل نقلیه بزرگتر.

7. نگه داشتن خود را با سرعت پایین. این به شما زمان بیشتری برای جلوگیری از باقی مانده و کاهش میزان شما دمیده شده البته.

8. توجه داشته باشید از حرکت درختان به نشانه ای از قدرت باد.

9. نگه داشتن یک چشم را برای شاخه و یا شاخه های کوچک در جاده ها است. آنها می تواند نشان دهنده وجود یک درخت افتاده و یا بزرگ و شعبه در سراسر بعدی خم.

10. آگاه باشید که بخشی از درختان افتاده می تواند سخت به نقطه اگر آنها آویزان در بالای رفت و برگشت خود چراغهای جلو.

تاثیر در حال حاضر احساس در ایرلند

مراسم افتتاحیه گلوی سال به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا لغو شد به دلیل بدی آب و هوا buffeting ایرلند سواحل غرب.

آتش-روشنایی عینک حد انتظار بوده است به رسم هزاران نفر از تماشاگران شد اما به نام خاموش با توجه به شرایط شدید.

پیش بینی ملاقات Eireann صادر وضعیت نارنجی باد هشدار برای شهرستان به عنوان gusts از حدود 70 مایل در هر ساعت انتظار می رود با ورود طوفان است.

گالوی برگزارکنندگان مراسم گفت: “ما در تماس مداوم با مقامات مربوطه پس از آب و هوا هشدارها در محل قرار داده شد در اوایل این هفته و در جهت منافع امنیت عمومی هشدار آب در حال حاضر در محل به معنای آن تلقی شده است نا امن به جلو بروید.

“ما متاسف برای جامعه بازیگران داوطلبان ما و کل تیم که خیلی سخت کار کرده اند و طی هفته ها و ماه.

“رویداد امروز مشخص شده اند آخر از چه بوده است بسیار موفق هفته-سری طولانی از حوادث در آتش تور روشنایی مراسم که روشن شهرهای سراسر شهرستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de