• در شمال انگلستان اسکاتلند آماده برای برف سنگین
  • طوفان دنیس رود به آمار انگلیس در پایان هفته
  • بسیاری از خانه ها هنوز دوره نقاهت بعد از سیل

Sدر حال حاضر و یخ می تواند باعث اختلال سفر روز چهارشنبه قبل از بریتانیا زده پشت سر هم یکی دیگر از سنگین باران و gales از طوفان دنیس بیش از آخر هفته.

Cumbria, Northumberland و گسترده swathes از اسکاتلند هشدار داده شده است از “شرایط بلیزارد” توسط دفتر مت به عنوان برف دوش همراه با بادهای قوی.

مناطق موضوع زرد, آب و هوا هشدار به 10 سانتی متر برف هوا در قطعات بالاتر در حالی که ایرلند شمالی می تواند بیشتر برف, دوش, پیش بینی گفت.

به روز رسانی خودکار

هشدار سیل

یکدور 730 خواص آوردند و تحت تاثیر جاری شدن سیل در روزهای اخیر سازمان محیط زیست گفت: آن را به عنوان هشدار داد بیشتر مرطوب آب و هوا پیش زمانی که دنیس طول می کشد نگه دارید.

کارولین داگلاس سیل وظیفه مدیر در این سازمان گفت: “رودخانه و آب های سطحی جاری شدن سیل ممکن است در روز شنبه به یکشنبه به دلیل طوفان دنیس و ما در حال ارائه مشاوره به مردم برای بررسی خطر سیل و برای ایمن ماندن در ساحل و یا در هنگام راه رفتن و یا رانندگی در نزدیکی تورم رودخانه.”

او همچنین هشدار داد مردم در برابر گرفتن “خطرناک” به اصطلاح طوفان selfies.

دنیس مجموعه به تهدید انگلیس

Dانیس چهارم به نام طوفان از 2019-20 فصل تنظیم شده است را به یک دوم متوالی آخر هفته و آب و هوا باد می وزد پس از Ciara زده انگلستان با باد به 97mph.

Gusts از 50mph انتظار می رود که با بیش از 60 مایل در ساعت ممکن است بیش از تپه های مناطق ساحلی و در معرض مکان های ملاقات کرد.

پیش بینی بارش شدید باران نیز می تواند اجرا با خطر جاری شدن سیل با 43 هشدارها هنوز هم در جای خود در انگلستان شش در اسکاتلند و ولز را در روزهای اخیر بارش باران های سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su