• بیش از 300 پرواز لغو شده توسط خطوط هوایی
  • ارتش به نام در به عنوان West Yorkshire آماده برای سیل
  • سازمان محیط زیست: انتظار بدترین سیل زمستان
  • صدها نفر از خانه های در معرض خطر از طوفان دنیس
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای 30 روز

Thousands از خانواده ها که امیدوار به دور برای مدت نیم صورت هرج و مرج امروز و فردا با ده ها تن از پروازهای لغو شده به دلیل شرایط سخت آب و هوایی ناشی از طوفان دنیس.

بادهای قوی تا 70 mph و باران سنگین انتظار می رود به علت اختلال عمده با حمل و نقل در سراسر کشور تنظیم شود.

easyJet, بریتانیا, بزرگترین بودجه شرکت هواپیمایی اعلام کرده است که 234 پرواز را امروز بیشتر از 60 لغو فردا.

ده ها تن از پرواز به کلید اسکی فرودگاه از جمله ژنو و تورین متوقف شده اند و همچنین تا 20 خدمات بین محبوب half-term مقصد قناری و مادیرا.

حدود 10000 نفر خواهد بود نهفته فردا لغو, در بالای حدود 40,000 که پرواز را نمی خواهد ترک امروز.

بریتیش ایرویز نیز مبتنی 40 حرکت از Heathrow این بعد از ظهر به گفته یک سخنگوی.

این می آید به عنوان کارشناسان می گویند طوفان دنیس می تواند بدتر از آخر هفته گذشته را طوفان سییرا ضرب و جرح swathes از کشور تا 140 میلی متر (5.5) به بارش باران در برخی از مناطق فقط در 24 ساعت.

به روز رسانی خودکار

آژانس محیط زیست مسائل به روز شده جدول زمانی برای سیل اثرات در هر منطقه انگلستان

J –ohn Curtin, مدیر اجرایی, از سیل و ساحلی, مدیریت ریسک, سازمان محیط زیست, تولید سیل تاثیر جدول زمانی برای کمک به ساکنان آماده شدن برای بدترین طوفان.

او نوشت: “خطر سیل را در مراحل و در سراسر نقاط مختلف کشور – آپ لند سریع پاسخ حوضه برای اولین بار پس به بزرگتر رودخانه بعد.”

آقای Curtin توصیه به شهروندان برای ثبت نام رایگان سیل هشدارهای به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

ملاقات در دفتر نمودار نشان می دهد غرب کشور خواهد بود که بدترین آمار بارش سنگین

تیاو ملاقات کرده صادر متعدد ملی شدید هشدار آب باد و باران از شنبه تا دوشنبه از جمله چند کهربا باران هشدار برای بخش هایی از انگلستان و ولز است.

ملاقات در دفتر رئیس هواشناس استیو Willington گفت: طوفان دنیس را یکی دیگر از بسیار بی قراری املا آب و هوا در این آخر هفته با خطر جاری شدن سیل به ویژه در بخش هایی از انگلستان و ولز و همچنین جنوب اسکاتلند که در آن ذوب برف خواهد شد اضافه کردن به خطر سیل.

دریاهای خشن سقوط ساحل در غرب خلیج در دورست که آب و هوا رو به وخامت

اعتبار:
گراهام شکار/Alamy زنده اخبار

“پس از طوفان Ciara آخر هفته گذشته و بیشتر جادوها باران این هفته زمین در حال حاضر اشباع شده و در مکان. با طوفان دنیس آوردن بیشتر سنگین و مداوم باران در طول تعطیلات آخر هفته وجود دارد که خطر قابل توجهی از اثرات جاری شدن سیل از جمله آسیب به اموال و خطری برای زندگی از جریان سریع floodwater.

پیش بینی آب و هوا تجهیزات دور توسط بادهای قوی

Staff منینگ یک ایستگاه آب و هوا در جزیره موجود زنده را گزارش کرده اند که ارزش تجهیزات مورد استفاده برای اندازه گیری سرعت دور منفجر شد توسط طوفان دنیس

تجهیزات به ارزش حدود £4000 را چک شد نزدیک 100-mph gusts آن پاره از آن قابهای.

جزیره موجود زنده آب و هوا مرکز هواشناس دیوید کارینگتون ارسال شده آنلاین: “آب و هوا مرکز نیز علیت از طوفان. یکی از ما استیونسون صفحه نمایش به ارزش بیش از 1000 پوند به علاوه £1,500 ارزش تجهیزات در داخل صفحه نمایش به علاوه یک از ما نرم افزار آب و هوا ایستگاه های متصل به خارج از صفحه نمایش با ارزش دیگری £1,500 کاملا دور توسط بادهای قوی.”

ارتش به نام در به در معرض خطر سیل در مناطق

Robin Tuddenham مدیر اجرایی Calderdale شورای اسلامی گفت: پرسنل ارتش بودند و در حال ارسال به غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان برای کمک به ساکنان و کسب و کار آماده شدن برای طوفان دنیس. او پست شده در توییتر:

Fیا یک آخر هفته دوم در یک ردیف زندگی مردم در هبدن بریج و Mytholmroyd منطقه غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان آماده می شدند برای سنگین باران باعث جاری شدن سیل در شیب طرفه دره.

Calderdale شورای رهبر تیم سویفت افزود: “حضور افسران ارتش در Calderdale خواهد بود اطمینان دید برای بسیاری از ساکنان و کسب و کار که هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان Ciara و آماده شدن برای طوفان دنیس.

“شورای کارکنان و همکاران و داوطلبان و گروه های جامعه باید مشغول به کار خستگی ناپذیر در تمام هفته و ادامه خواهد داد به کار در سراسر ساعت برای زمانی که لازم است برای کمک به نگه داشتن افراد سالم و امن برای مدیریت خطر سیل.

بریتیش ایرویز و پرواز easyJet لغو

Mسنگ معدن از 320 easyJet پرواز در داخل و خارج از انگلستان امروز لغو شده اند و بریتیش ایرویز تایید کرده است لغو تعداد کمی کوتاه-مسافت پرواز به و از فرودگاه هیترو.

سخنگوی بریتیش ایرویز گفت: “اکثر ما پروازهای برنامه ریزی شده به کار به عنوان برنامه ریزی شده ما در حال تجربه برخی از اختلال با توجه به طوفانی آب و هوا شرایط.

“ما در حال ادغام تعداد کمی از هیترو کوتاه-مسافت پروازی به همان مقصد و با استفاده از بزرگتر هواپیما که در آن ممکن است برای به حداقل رساندن اختلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im