طوفان Jorge به خمیر سیل به مناطق آسیب دیده و باعث هرج و مرج سفر امروز

Storm Jorge است که انتظار می رود بیشتر باعث بدبختی به آب گرفتگی مالکان که هنوز برای بازگشت به خانه های خود.

بیش از 60 سیل هشدارهای در محل باقی می ماند در سراسر کشور در این آخر هفته می روم جوامع آسیب دیده پشت سر هم و رودخانه ترس دوم سیل در چند روز.

این ملاقات در دفتر هشدار داد سوم به نام طوفان فوریه را سنگین باران و باد به 70 mph به مناطق ساحلی از امروز.

بیم آن می رود جرگه می تواند در خصوص خبر بد برای مناطق آب گرفتگی در نزدیکی رودخانه سورن به عنوان پايتخت گفت: بیشتر “جریان سریع و یا عمیق floodwater ممکن است باعث خطر برای زندگی”.

از کوره در تلاش بودند دیروز در محل مصرف برای بازگرداندن موانع سیل در امتداد رودخانه در Ironbridge, Shropshire, پس از آنها buckled در صورت افزایش سطح آب در این هفته.

Dozens از خانواده هایی که مجبور به ترک خانه های خود شده اند گفت: آنها می توانند اقامت در هتل ها حداقل تا روز سه شنبه توسط Telford and Wrekin شورای.

در شرق یورکشایر رودخانه ایر غرق اطراف washlands باعث تخلیه بیش از 60 خانه در شرق Deeping و Snaith. چندین مالکان در شرق Deeping توصیف چگونه آنها را تنظیم کرده بود در مورد حفر تونل و ترانشه در یک محکوم پیشنهاد برای تغییر مسیر آب به دور از خواص و به نزدیکی مزارع.

دریایی و Coastguard آژانس گفت: آن را به حال مستقر “wading را از تیم” با یک قایق بادی.

سفر اختلال و لغو, رویدادهای ورزشی, انتظار می رود که به دنبال به عنوان Jorge تشدید می کند. این طوفان شناخته شده است به عنوان Jorge آن را به عنوان تعمید توسط اسپانیایی هواشناسی سرویس قرار دادن آن با دفتر مت A-Z storm سیستم نامگذاری شده است که تا به حال الن بعدی در فهرست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de