مایکل Avenatti که به نمایندگی ستاره فیلم Stormy Daniels در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یافت شده است جرم اقدام به اخاذی.

وکیل متهم شد که به دنبال گرفتن تا $25m (£18.9 متر) از نایک.

او را تهدید به انتشار اطلاعات است که ممکن است مضر به ورزشی محبوب با نام تجاری.

Avenatti ظهور به عنوان یکی از منتقدان صریح آقای ترامپ دو سال پیش زمانی که او شروع به نمایندگی خانم دانیلز و حتی پیشنهاد او ممکن است برای رئيس جمهور اجرا شود.

او را مجرم داوران پس از سه هفته محاکمه و می تواند تا 42 سال در زندان زمانی که محکوم در ماه ژوئن.

چه شد Avenatti متهم ،

دادستان فدرال در نیویورک گفت: Avenatti, 48, ملاقات یک وکیل برای نایک در مارس 2019. در طول جلسه خود او را تهدید به انتشار صدمه زدن به اطلاعات در مورد نایک مگر اینکه آن را به او پرداخت شود بین 15m $و $25m.

در آن زمان او با نزدیک شدن نایک Avenatti شده بود به نمایندگی از خود و سپس مشتری گری فرانکلین که فرار جوانان لیگ بسکتبال در لس آنجلس.

مدارک دادگاه گفت: Avenatti تهدید به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا نایک ساخته شده بود پرداخت های غیر قانونی به جوان بازیکنان بسکتبال در لس آنجلس. آشکار این امر پاک کردن میلیاردها دلار از نایک ارزش سهام او پیشنهاد کرده بود.

نایک گزارش بلافاصله موضوع را به دادستان فدرال. Avenatti دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از اعلام او برگزاری یک کنفرانس خبری در مورد یک رسوایی در اطراف این شرکت است.

“این بود که از مد افتاده تجزیه,” دادستان جفری برمن گفت: در آن زمان. داوران شنیده ام که Avenatti شده بود حداقل $11m در بدهی.

ماه گذشته Avenatti وکلا گفت که او رنج می برند در حالی که برگزار شد در سلول انفرادی و زیر 24 ساعته مستند در همان منهتن سلول زندان قرار دارد که مواد مخدر در مکزیک خداوند Joaquin “ال Chapo” Guzman.

آنچه در مورد Stormy Daniels?

Avenatti که قبلا نشان داده Stormy Daniels که در تلاش برای شکایت از رئیس جمهور به خارج شدن از عدم افشای قرارداد او را امضا کرده بود قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

عدم افشای توافق مربوط به امر او گفت که او تا به حال با آقای ترامپ در سال 2006 اما مورد بود و در نهایت اخراج شد.

در ماه مه سال گذشته Avenatti شد متهم با فریب دادن او از کتاب حاصل و چهره محاکمه در نیویورک در ماه آوریل است. او با رد تمام اتهامات عنوان شده علیه.

او نیز چهره دیگری از محاکمه در لس آنجلس در ماه مه در اتهامات او defrauded مشتریان و دیگران از میلیون ها دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im