Strade Bianche 2020 startlist — جزئیات کامل از تیم و سواران

بر خلاف برخی از WorldTour مسابقات همه تیم ها از ردیف بالا از مردان دوچرخه سواری به طور خودکار قرارداد به مسابقه Strade Bianche و پس Cofidis راه حل Crédits نمی خواهد سفر به توسکانی.

اما حرفه ای پنج قاره تیم مسابقه خواهد شد. سیرک-Wanty Gobert واجد شرایط به عنوان یک نتیجه از جای خود را در رتبه بندی اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در حالی که پنج بیشتر تیم ها — Alpecin-سفت Androni Giocattoli-Sidermec, Arkéa-Samsic, Bardiani-CSF-Faizane و B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM — صادر شد کلمات نوشته توسط سازمان دهندگان مسابقه RCS.

شما می توانید در زیر موقت هفت مرد تیم که مسابقه یکی از مهیج ترین مسابقات در WorldTour تقویم 184 کیلومتر مسابقه در امتداد سفید توسکانی, جاده ها که هر دو شروع می شود و پس از اتمام در شهر سیهنا.

تا زمانی که کل شروع peloton تایید همه سواران که انتظار می رود برای شروع و یا نام یک longlist اعلام کرد که تیم ملی را در ظاهر جسورانه زیر. آخر خط-یو پی اس ممکن است تغییر کند. Telegraph Sport به روز رسانی خواهد شد بر این اساس.

UCI WorldTour تیم

Ag2r La Mondiale (Fra): رومن Bardet (Fra) فرانسوا Bidard (Fra) جفری بوچارد (Fra), Clément Champoussin (Fra), Mikaël Cherel (Fra) Clément Chevrier (Fra), Benoît Cosnefroy (Fra), سیلوان Dillier (Swi)اکسل Domont (Fra), Julien دوال (Fra), Mathias فرانک (Swi) تونی Gallopin (Fra) بن Gastauer (لوکس), Alexandre Geniez (Fra), دوریان Godon (Fra)الکسیس Gougeard (Fra), Jaakko Hanninen (Fin), Quentin Jaurégui (Fra), Pierre Latour (Fra), Lawrence Naesen (Bel) الیور Naesen (Bel), Aurélien پرت-Peintre (Fra), Nans پیترز (Fra) هری Tanfield (GB), Stijn Vandenbergh (Bel), Andrea Vendrame (Ita)Clément Venturini (Fra) الکسیس Vuillermoz (Fra), لری Warbasse (US).

آستانه (Kaz): Alex Aranburu (Spa), Zhandos Bizhigitov (Kaz), Manuele Boaro (Ita), هرناندو Bohórquez (Col), Rodrigo کنتررس (Col), Laurens د Vreese (Bel), Fabio Felline (Ita), Daniil Fominykh (Kaz) عمر فریل (Spa), Jakob Fuglsang (Den), یوگنی Gidich (Kaz), جوناس Gregaard (Den), Dmitriy Gruzdev (Kaz) هوگو Houle (Can) یون Izagirre (Spa), گرکا Izagirre (Spa), Merhawi کودوس (Eri), Miguel Ángel لوپز (Col), آلکسی Lutsenko (Kaz), Davide Martinelli (Ita)یوری Natarov (Kaz) وادیم Pronskiy (Kaz), Óscar رودریگز (Spa), لوئیس لئون سانچز (Spa), Nikita Stalnov (Kaz), هارولد تجدا (Col), Davide Daisy Hidalgo (Ita) الکساندر ولاسوف (Rus), Artyom Zakharov (Kaz).

بحرین-مک لارن (Brn): Yukiya Arashiro (Jpn), Phil باوهاوس (Ger) پللو بیلبائو (Spa), Grega خاک رس (Slo), Santiago Buitrago (Col) اروس Capecchi (Ita), دامیانو کاروسو (Ita) مارک کاوندیش (GB), سانی Colbrelli (Ita), Scott Davies (GB), فنگ Chun-kai (Twn), Iván گارسیا (Spa), Marco Haller (Aut), هاینریش Haussler (Aus), کوین Inkelaar (Hol), Mikel Landa (Spa), Matej Mohoric (Slo), Domen نواک (Slo), علامت پدون (Ukr) هرمان Pernsteiner (Aut), لوکا Pibernik (Slo), Wout Poels (Hol) مارسل Sieberg (Ger), Dylan Teuns (Bel)آذر Tratnik (Slo), رافائل وللس (Spa), Stephen Williams (GB) فرد رایت (GB).

بورا-Hansgrohe (Ger): Pascal Ackermann (Ger) اریک Baska (Svk), چزاره بندتی (Ita), Maciej Bodnar (Pol), Emanuel Buchmann (Ger), Marcus Burghardt (Ger) Jempy دراکر (لوکس) ماتئو Fabbro (Ita), پاتریک, Gamper (Aut), اسکار Gatto (Ita), فلیکس Grosschartner (Aut), Lennard Kämna (Ger), پاتریک کنراد (Aut), Martin Laas (Est), Rafal Majka (Pol), جی مک کارتی (Aus), گرگور Mühlberger (Aut), Daniel Oss (Ita), Pawel Poljanski (Pol), Lukas Pöstlberger (Aut), Juraj ساگان (Svk), پیتر ساگان (Svk), ماکسیمیلیان Schachmann (Ger), Ide شلینگ (Hol), Andreas Schillinger (Ger), Michael Schwarzmann (Ger), Rudiger Selig (Ger).

CCC تیم (Pol): خواهد بارتا (US), پاتریک Bevin (NZ), Josef Cerny (Cze), Víctor de la Parte (Spa), Alessandro De Marchi (Ita), Simon Geschke (Ger), کمیل Gradek (Pol), Jan Hirt (Cze), جوناس کخ (Ger) پاول Kochetkov (Rus), Jakub Mareczko (Pol), Fausto Masnada (Ita), کمیل Malecki (Pol), میشل Paluta (Pol), سرژ Pauwels (Bel) جوی Rosskopf (US), Szymon Sajnok (Pol), Michael Schär (Swi) ماتئو Trentin (Ita), Attila Valter (Hun), Greg ون Avermaet (Bel), رالیتسا ون Hoecke (Bel), Nathan ون Hooydonck (Bel), Guillaume ون Keirsbulck (Bel), Francisco Ventoso (Spa), Lukasz Wisniowski (Pol), Ilnur Zakarin (Rus), Georg زیمرمن (Ger).

Deceuninck-سریع گام (Bel) — تایید هفت تیم: Julian Alaphilippe (Fra), Kasper Asgreen (Den) به Davide Ballerini (Ita), Mikkel اونوره (Den) باب Jungels (لوکس), Pieter Serry (Bel) رو به zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک (Cze).

وزارت آموزش و اول (US): Sean بنت (US), Alberto Bettiol (Ita), استفان Bissegger (Swi), Jonathan Caicedo (Ecu) هیو Carthy (GB) سیمون کلارک (Aus), مگنوس Cort (Den), لاوسون Craddock (US), میچل Docker (Aus), روبن Guerreiro (Por), Kristoffer Halvorsen (Nor), Sergio Higuita (Col), Moreno Hofland (Hol), Alex Howes (ما) Tanel Kangert (Est), ینس Keukeleire (Bel), سباستین Langeveld (Hol) دانیل مارتینز (Col), Lachlan مورتون (Aus), Logan اون (ما) Neilson Powless (US), جوناس, Rutsch (Ger), تام اسکالی (NZ), Rigoberto Urán (Col), جولیوس ون دن برگ (Hol), Tejay ون Garderen (US), Sep Vanmarcke (Bel) لوئیس Villalobos (Mex), James Whelan (Aus), Michael Woods (می تواند).

Groupama-FDJ (Fra): Bruno Armirail (Fra) ویلیام کلاه سر گذاشتن (Fra), Alexys برونل (Fra), Mickaël Delage (Fra), Arnaud Démare (Fra), Antione دوشن (Can), Kilian Frankiny (Swi), داود Gaudu (Fra), Kevin Geniets (Hol), Jacopo گوارنیری (Ita), Simon Guglielmi (Fra), Ignatas Konovalovas (Ltu), Stefan کونگ (Swi), متیو Ladagnous (Fra), اولیویه لو Gac (Fra), Fabian Lienhard (Swi) توبیاس Ludvigsson (Swe) والنتین Madouas (Fra) رودی Molard (Fra), تیبو Pinot (Fra), سباستین رایشنباخ (Swi), Anthony Roux (Fra) مارک Sarreau (Fra) مایل Scotson (Aus), رومن Seigle (Fra), Ramon Sinkeldam (Hol), بنیامین توماس (Fra), Léo وینسنت (Fra).

Ineos (GB): آندره Amador (Crc) لئوناردو Basso (Ita), اگان برنل (Col) ریچارد Carapaz (Ecu), Jonathan Castroviejo (Spa), Owain Doull (GB), Eddie دانبار (Irl), کریس فروم (GB), فیلیپو Ganna (Ita), Tao Geoghegan هارت (GB), میشل Golas (Pol), Ethan Hayter (GB), سباستین Henao (Col), Vasil Kiryienka (Blr بازنشسته Jan 30) مسیحی زانو (Ger), Michal Kwiatkowski (Pol), جیانی Moscon (Ita), Jhonatan Narváez (Col) سالواتوره Puccio (Ita), Brandon Smith ریورا (Col), Carlos Rodríguez (Spa) لوقا Rowe (GB) پاول Sivakov (Rus), Iván Sosa (Col), Ian Stannard (GB) بن سویفت (تیم آسمان) گراینت توماس (GB), Dylan ون Baarle (Hol) کامرون Wurf (Aus).

اسرائیل شروع تا ملت (Isr): Matteo Badilatti (Swi) رودی Barbier (Fra), Jenthe Biermans (Bel) و ماتیاس Brändle (Aut) الکساندر Cataford (Can), Davide Cimolai (Ita), kaysbar (GB), Itamar آینهورن (Isr) آندره Greipel (Ger) بن Hermans (Bel) هوگو Hofstetter (Fra), Reto Hollenstein (Swi) دن مارتین (Irl), تراویس McCabe (US), Daniel ناوارو (Spa), Krists Neilands (Lat) پسر Niv (Isr), James Piccoli (می) نیلز Politt (Ger) Mihkel Raim (Est) الکسیس Renard (Fra) پسر Sagiv (Isr), پاتریک شلینگ (Swi), روری ساترلند (Aus), نورمن Vahtra (Est), تام ون Asbroeck (Bel), Mads Wurtz اشمیت (Den) ریک Zabel (Ger).

ادم تنومند و بدقواره-Visma (Hol): جورج بنت (NZ), Koen Bouwman (Hol), Laurens, De Plus (Bel), تام Dumoulin (Hol) پاسکال Eenkhoorn (Hol) توبیاس فاس (نه) رابرت Gesink (Hol), Dylan anuncios en soria (Hol) کریس هارپر (Aus), Lennard Hofstede (Hol), Amund Grondahl یانسن (نه)استیون Kruijswijk (Hol), Sepp Kuss (US), تام Leezer (Hol), برت-Jan Lindeman (Hol) پل Martens (Ger)تونی مارتین (Ger), Christoph Pfingsten (Ger) پریموز Roglic (Slo), Timo Roosen (Hol), Mike Teunissen (Hol), Antwan Tolhoek (Hol), Wout ون Aert (Bel)تاکو van der هورن (Hol), Jos van امدن (Hol), جوناس Vingegaard (Den), Maarten Wynants (Bel).

Lotto-Soudal (Bel): Sander سوی شمال آسمان (Bel), Steff Cras (Bel), Jasper د Buyst (Bel), Thomas De Gendt (Bel) جان دومین (Ger) استن Dewulf (Bel), Jon Dibben (GB), Caleb Ewan (Aus), Frederik Frison (Bel), Philippe گیلبرت (Bel) کوبه Goossens (Bel), Carl Fredrik هاگن (نه) آدم هانسن (Aus) متی هولمز (GB) ، Rasmus Hockeyallsvenskan (Den) راجر Kluge (Ger), نیکولاس, Maes (Bel), Tomasz Marczynski (Pol), Rémy Mertz (Bel), Stefano Oldani (Ita), Gerben Thijssen (Bel), Tosh Van der سند (Bel), Brian van Goethem (Hol), Brent ون Moer (Bel) آسیب Vanhoucke (Bel) فلوریان voka-kvk mechelen (Bel), Lukaku Wallays (Bel), Tim Wellens (Bel).

Mitchelton-اسکات (Aus): Edoardo Affini (Ita), Michael Albasini (Swi), Jack Bauer (NZ), سام Bewley (NZ), Brent Bookwalter (US), Esteban چوس (Col) لوقا Durbridge (Aus), Alex ادمونسون (Aus), Tsgabu Grmay (Eth), جک Haig (Aus) لوکاس همیلتون (Aus), Michael هپبورن (Aus), Damien Howson (Aus), Daryl Impey (SA), Christopher Juul-جنسن (Den), الکساندر Konychev (Ita), کامرون مایر (Aus), لوکا Mezgec (Slo), Mikel Nieve (Spa), برنابا اوج (Hun), نیک شولتز (Aus) کلوم Scotson (Aus), Dion اسمیت (NZ) رابرت Stannard (Aus), آدام یاتس (GB), Simon Yates (GB), آندره Zeits (Kaz).

Movistar (Spa): Juan Diego آلبا (Col), خورخه Arcas (Spa), کارلوس Betancur (Col), هکتور Carretero (Spa), داریو Cataldo (Spa), گابریل Cullaigh (GB), Iñigo Elosegui (Spa), Imanol Erviti (Spa), Juri Hollmann (Ger), Johan Jacobs (Swi)ماتئو Jorgenson (US), Lluís Mas (Spa), انریک Mas (Spa), سباستین مرا (Spa), Mathias Norsgaard (Den), نلسون اولیویرا (Por), Antonio Pedrero (Spa), ادوارد Prades (Spa), یورگن Roelandts (Bel), José Joaquín Rojas (Spa), Einer روبیو (Col), Sergio Samitier (Spa), ادواردو Sepúlveda (ارگ)مارک سولر (Spa), آلبرت تورس (Spa), الخاندرو والورده (Spa), کارلوس ورونا (Spa), Davide Daisy Hidalgo (Ita).

NTT Pro دوچرخه سواری (SA): کارلوس barbero از (Spa), Samuele Battistella (Ita), Edvald Boasson هاگن (نه)ویکتور Campenaerts (Bel) استفان د Bod (SA) نیکلاس Dlamini (SA), بنیامین Dyball (Aus), انریکو Gasparotto (Ita), Amanuel Gebreigzabhier (Eri), رایان گیبونز (SA), Michael Gogl (Aut), Shotaro Iribe (Jpn) بن شاه (ما) روم Kreuziger (Cze), Gino Mäder (Swi) لوئیس Meintjes (SA), Giacomo Nizzolo (Ita) بن اوکانر (Aus), دومنیکو Pozzovivo (Ita), Reinardt Janse van Rensburg (SA), Matteo Sobrero (Ita), Andreas Stokbro (Den), Dylan ساندرلند (Aus) جی تامسون (SA), Rasmus پنجه (Nor), Michael Valgren (Den) حداکثر ولسچید (Ger), Danilo Wyss (Swi).

Sunweb (Ger) — تایید هفت تیم: Soren Kragh اندرسن (Den), Nikias Arndt (Ger) Tiesj Benoot (Bel) مارک Hirschi (Swi), Joris Nieuwenhuis (Hol) نیکلاس روشه (Irl), Jasha Sütterlin (Ger).

بازحمت حرکت کردن-Segafredo (US): Julien برنارد (Fra) جیانلوکا Brambilla (Ita), Giulio Ciccone (Ita)را کلارک (Aus), نیکولا Conci (Ita), Koen de Kort (Hol), Niklas به عنوان مثال (Den) کنی Elissonde (Fra) الکساندر کمپ (Den), Alex Kirsch (لوکس), Emils Liepins (Lat) خوان پدرو لوپز (Spa), Bauke Mollema (Hol), Jacopo Mosca (Ita), Matteo Moschetti (Ita), رایان مولن (Irl) آنتونیو وینچنزو نیبالی (Ita), وینچنتزو وینچنزو نیبالی (Ita), Mads پدرسن (Den), ریچی پورته (Aus), Charlie Quarterman (GB), کیل Reijnen (US), میشل سمپوزيوم (لوکس), Quinn سیمونز (US), Toms Skujins (Lat), Jasper Stuyven (Bel) ادوارد Theuns (Bel).

امارات متحده عربی تیم امارات متحده عربی (امارات متحده عربی): آندرس Camilo Ardila (Col), فابیو Aru (Ita), Mikkel Bjerg (Den), تام Bohli (Swi), سون اریک Bystrom (و نه), Valerio کونتی (Ita), Rui Costa (Por), الساندرو Hlb (Ita), David de la Cruz (Spa), جو Dombrowski (US), Davide Formolo (Ita), فرناندو Gaviria (Col), Sergio Henao (Col), الکساندر کریستوف (و نه), Vegard خطر Laengen (نه) مارکو Marcato (Ita), Brandon McNulty (US), یوسف محمد میرزا (امارات متحده عربی), خوان سباستین Molano (Col) Cristian Camilo مونز (Col) ایوو اولیویرا (Por), Rui اولیویرا (Por), Jasper Philipsen (Bel), Tadej Pogacar (Slo)آذر Polanc (Slo), ادوارد Ravasi (Ita), Alexandr Riabushenko (Blr), Maximiliano Richeze (ارگ), Oliviero Troia (Ita), دیگو Ulissi (Ita).

UCI حرفه ای و قاره ای تیم

Alpecin-Fenix (Bel): آنتوان Benoist (Fra), خشک De Bondt (Bel), Floris ده ردیف (Bel), Petter Fagerhaug (Nor), سام زل زل نگاه کردن (NZ), Lasse نورمن هانسن (Den), Roy Jans (Bel) جیمی Janssens (Bel) الکساندر کریگر (Ger) Senne Leysen (Bel) مارسل Meisen (Ger), Tim Merlier (Bel), ساشا Modolo (Ita), Alexandar ریچاردسون (GB) ، جوناس Rickaert (Bel), اسکار Riesebeek (Hol), Loris Rouiller (Swi), Kristian Sbaragli (Ita), Scott Thwaites (GB) بن Tulett (GB) پتر Vakoc (Cze), David van der Poel (Hol), Mathieu van der Poel (Hol)اتو Vergaerde (Bel), جیانی voka-kvk mechelen (Bel)لوئیس Vervaeke (Bel), Philipp Walsleben (Ger).

Androni Giocattoli-Sidermec (Ita): Nicola Bagioli (Ita), Mattia بیس (Ita)مانوئل Belletti (Ita), الساندرو Bisolti (Ita), Jefferson, کپدا (Ecu) لوکا Chirico (Ita), میگل Flórez (Col), Mattia Frapporti (Ita), Davide Gabburo (Ita), فرانچسکو Gavazzi (Ita), Daniel مونز (Col), لوکا Pacioni (Ita), Janos Pelikan (Hun), Simon Pellaud (Swi), سیمون Ravanelli (Ita), Jhonatan رسترپو (Col), Kevin ریورا (Crc), Josip Rumac (Cro)ماتئو Spreafico (Ita), نیکولا Venchiarutti (Ita), Mattia Viel (Ita).

Arkéa-Samsic (Fra): برنده Anacona (Col) Warren, Barguil (Fra), Franck Bonnamour (Fra) توماس Boudat (Fra) Maxime Bouet (Fra), Nacer Bouhanni (Fra), بنیامین Declercq (Bel), Anthony Delaplace (Fra), Élie Gesbert (Fra), Donavan Grondin (Fra), Thibault Guernalec (Fra), رومن هاردی (Fra), Benoît Jarrier (Fra), رومن Le Roux (Fra), کوین Ledanois (Fra), Matis Louvel (Fra) دن McLay (GB) کریستف Noppe (Bel), Lukasz Owsian (Pol), Laurent Pichon (Fra), Dayer Quintana (Col), Nairo Quintana (Col), Alan Riou (Fra), دیگو, رزا (Ita)Clément Russo (Fra), Connor سویفت (GB), Florian Vachon (Fra), برام Welten (Hol).

Bardiani-CSF-Faizane (Ita): Vincenzo Albanese (Ita), Marco Benfatto (Ita) جیووانی Carboni (Ita), لوکا Covili (Ita), نیکولا Dalla Valle (Ita), Iuri Filosi (Ita), فیلیپو سپاهان (Ita) جیووانی Lonardi (Ita), Mirco Maestri (Ita), فابیو Mazzucco (Ita), الساندرو موناکو (Ita), Umberto Orsini (Ita), Matteo Pelucchi (Ita), الساندرو Pessot (Ita), فرانچسکو رومانو (Ita), Daniel Savini (Ita), مانوئل Senni (Ita), الساندرو Tonelli (Ita), فیلیپو Zaccanti (Ita), فیلیپو Zana (Ita).

B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM (Fra): Frederik Backaert (Bel) سیریل Barthe (Fra), Kris Boeckmans (Bel) Maxime کم (Fra) Maxime Chevalier (Fra), Bryan Coquard (Fra), Arnaud Courteille (Fra), Bert De Backer (Bel), Jens Debusschere (Bel), Adrien Garel (Fra) سیریل گوتیر (Fra), یوهان, Le Bon (Fra), Jérémy Lecroq (Fra), Julien Morice (Fra) جاستین Mottier (Fra), لوکا Mozzato (Fra), Quentin Pacher (Fra), کوین رضا (Fra), پیر رولان (Fra). سباستین Schönberger (Aut), Tom-Jelte Slagter (Hol), جوناس ون Genechten (Bel), آرتور Vichot (Fra).

سیرک-Wanty Gobert (Bel): Jan Bakelants (Bel), Jérémy Bellicaud (Fra), Alfdan د دکر (Bel), Aimé د Gendt (Bel), Jasper, De Plus (Bel) لودویگ د زمستان (Bel) توماس Degand (Bel), تام Devriendt (Bel), Fabien Doubey (Fra) تیموتی Dupont (Bel) عجیب و غریب مسیحی Eiking (Nor), Alex Evans (Aus), Quinten Hermans (Bel), Wesley Kreder (Hol), Maurits Lammertink (Hol), Xandro Meurisse (Bel), Yoann Offredo (Fra), Andrea Pasqualon (Ita), سیمون Petilli (Ita), Corné ون Kessel (Hol), Kevin Van Melsen (Bel) پسر ون Poppel (Hol) دنی وان Poppel (Hol), Pieter Vanspeybrouck (Bel), Loïc Vliegen (Bel).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im