Strade Bianche 2020 startlist — full موقت جزئیات از تیم ها و سواران

بر خلاف برخی از WorldTour مسابقات همه تیم ها از ردیف بالا از مردان دوچرخه سواری به طور خودکار قرارداد به مسابقه Strade Bianche و پس Cofidis راه حل Crédits نمی خواهد سفر به توسکانی هر چند باقی مانده 18 جوخه ارسال خواهد شد هفت مرد تیم است.

  • UCI WorldTour 2020: تکمیل تیم-با تیم-راهنمای فصل

اما حرفه ای پنج قاره تیم مسابقه خواهد شد. سیرک-Wanty Gobert واجد شرایط به عنوان یک نتیجه از جای خود را در رتبه بندی اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در حالی که پنج بیشتر تیم ها — Alpecin-سفت Androni Giocattoli-Sidermec, Arkéa-Samsic, Bardiani-CSF-Faizane و B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM — صادر شد کلمات نوشته توسط سازمان دهندگان مسابقه RCS.

شما می توانید در زیر موقت خط-یو پی اس که مسابقه یکی از مهیج ترین مسابقات در WorldTour تقویم 184 کیلومتر مسابقه در امتداد سفید توسکانی, جاده ها که هر دو شروع می شود و پس از اتمام در شهر سیهنا.

  • تجدید نظر در تقویم: WorldTour — مردان و زنان مسابقات

آخر خط-یو پی اس ممکن است تغییر کند. Telegraph Sport به روز رسانی خواهد شد بر این اساس. زمانی که کل جوخه نشان می دهد سواران که انتظار می رود برای شروع و یا نام یک longlist اعلام کرد که تیم ملی را در ظاهر جسورانه است.

UCI WorldTour تیم

Ag2r La Mondiale (Fra): Silvan Dillier (Swi), Julien دوال (Fra) دوریان Godon (Fra), Lawrence Naesen (Bel) الیور Naesen (Bel), Andrea Vendrame (Ita), لری Warbasse (US).

آستانه (Kaz): Manuele Boaro (Ita), فابیو Felline (Ita), Jakob Fuglsang (Den) هوگو Houle (می) یون Izagirre (Spa) آلکسی Lutsenko (Kaz), Davide Martinelli (Ita).

بحرین-مک لارن (Brn): Enrico Battaglin (Ita), Grega خاک رس (Slo), Iván گارسیا (Spa), Domen نواک (Slo), Dylan Teuns (Bel) آذر Tratnik (Slo), Fred رایت (GB).

بورا-Hansgrohe (Ger): چزاره بندتی (Ita), Marcus Burghardt (Ger), اسکار Gatto (Ita), گرگور Mühlberger (Aut), Daniel Oss (Ita), پیتر ساگان (Svk), ماکسیمیلیان Schachmann (Ger).

CCC تیم (Pol): Alessandro De Marchi (Ita), Simon Geschke (Ger), جوناس کخ (Ger), Michael Schär (Swi), Greg ون Avermaet (Bel), رالیتسا ون Hoecke (Bel), Nathan ون Hooydonck (Bel).

Deceuninck-سریع گام (Bel): Julian Alaphilippe (Fra), Kasper Asgreen (Den) به Davide Ballerini (Ita), Mikkel اونوره (Den) باب Jungels (لوکس), Pieter Serry (Bel) رو به Zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک (Cze).

وزارت آموزش و اول (US): Sean بنت (US), Alberto Bettiol (Ita), استفان Bissegger (Swi), Jonathan Caicedo (Ecu) هیو Carthy (GB), سیمون کلارک (Aus), مگنوس Cort (Den), لاوسون Craddock (US), میچل Docker (Aus), روبن Guerreiro (Por), Kristoffer Halvorsen (Nor), Sergio Higuita (Col), Moreno Hofland (Hol), Alex Howes (آمریکا) Tanel Kangert (Est), Jens Keukeleire (Bel), سباستین Langeveld (Hol) دانیل مارتینز (Col), Lachlan مورتون (Aus), لوگان اون (ما) Neilson Powless (US), جوناس, Rutsch (Ger), تام اسکالی (NZ), Rigoberto Urán (Col), جولیوس ون دن برگ (Hol), Tejay ون Garderen (US), Sep Vanmarcke (Bel) لوئیس Villalobos (Mex), James Whelan (Aus), مایکل وودز (می تواند).

Groupama-FDJ (Fra): Mickaël Delage (Fra), Kevin Geniets (Hol), Simon Guglielmi (Fra) استفان کونگ (Swi), Olivier لو Gac (Fra) مارک Sarreau (Fra), Léo وینسنت (Fra).

Ineos (GB): Owain Doull (GB), میشل Kwiatkowski (Pol), جیانی Moscon (Ita), Jhonatan Narváez (Col) سالواتوره Puccio (Ita) بن سویفت (تیم آسمان).

اسرائیل شروع تا ملت (Isr): Matteo Badilatti (Swi) رودی Barbier (Fra), Jenthe Biermans (Bel) و ماتیاس Brändle (Aut) الکساندر Cataford (Can), Davide Cimolai (Ita), kaysbar (GB), Itamar آینهورن (Isr) آندره Greipel (Ger) بن Hermans (Bel) هوگو Hofstetter (Fra), Reto Hollenstein (Swi) دن مارتین (Irl), تراویس McCabe (US), دانیل ناوارو (Spa), Krists Neilands (Lat)پسر Niv (Isr), James Piccoli (می) نیلز Politt (Ger) Mihkel Raim (Est) الکسیس Renard (Fra) پسر Sagiv (Isr), پاتریک شلینگ (Swi), روری ساترلند (Aus), نورمن Vahtra (Est), تام ون Asbroeck (Bel), Mads Wurtz اشمیت (Den) ریک Zabel (Ger).

ادم تنومند و بدقواره-Visma (Hol): Koen Bouwman (Hol), Amund Grondahl یانسن (و نه), Bert-Jan Lindeman (Hol) پل Martens (Ger) Antwan Tolhoek (Hol), Wout ون Aert (Bel), Maarten Wynants (Bel).

Lotto-Soudal (Bel): جاسپر د Buyst (Bel) فیلیپ گیلبرت (Bel) کوبه Goossens (Bel) متی هولمز (GB) استفانو Oldani (Ita), Tosh Van der سند (Bel) فلوریان voka-kvk mechelen (Bel).

Mitchelton-اسکات (Aus): Edoardo Affini (Ita), Jack Bauer (NZ), سام Bewley (NZ), Brent Bookwalter (ما) لوقا Durbridge (Aus) الکساندر Konychev (Ita), رابرت Stannard (Aus).

Movistar (Spa): Héctor Carretero (Spa), داریو Cataldo (Spa), Johan Jacobs (Swi) ماتئو Jorgenson (US), Einer روبیو (Col), ادواردو Sepúlveda (ارگ), Davide daisy hidalgo (Ita).

NTT Pro دوچرخه سواری (SA): Samuele Battistella (Ita), Edvald Boasson هاگن (Nor), Michael Gogl (Aut) رومی Kreuziger (Cze), Matteo Sobrero (Ita), Rasmus پنجه (Nor), Michael Valgren (Den).

Sunweb (Ger): Soren Kragh اندرسن (Den), Nikias Arndt (Ger) Tiesj Benoot (Bel) مارک Hirschi (Swi), Joris Nieuwenhuis (Hol) نیکلاس روشه (Irl), Jasha Sütterlin (Ger).

بازحمت حرکت کردن-Segafredo (US): Gianluca Brambilla (Ita), Giulio Ciccone (Ita), نیکولا Conci (Ita), Koen de Kort (Hol) آنتونیو وینچنزو نیبالی (Ita), وینچنتزو وینچنزو نیبالی (Ita), Toms Skujins (Lat), Pieter Weening (Hol).

امارات متحده عربی تیم امارات متحده عربی (امارات متحده عربی): Valerio کونتی (Ita), Rui Costa (Por), Davide Formolo (Ita), Sergio Henao (Col), Tadej Pogacar (Slo), Jan Polanc (Slo), دیگو Ulissi (Ita).

UCI حرفه ای و قاره ای تیم

Alpecin-Fenix (Bel): Floris ده ردیف (Bel), Kristian Sbaragli (Ita), Scott Thwaites (GB) پتر Vakoc (Cze), متیو van der Poel (Hol) جیانی voka-kvk mechelen (Bel), Philipp Walsleben (Ger).

Androni Giocattoli-Sidermec (Ita): Nicola Bagioli (Ita), Mattia Frapporti (Ita), Davide Gabburo (Ita), Simon Pellaud (Swi) سیمون Ravanelli (Ita), Josip Rumac (Cro), Mattia Viel (Ita).

Arkéa-Samsic (Fra): Franck Bonnamour (Fra), بنیامین Declercq (Bel), Anthony Delaplace (Fra), رومن هاردی (Fra), دیگو رزا (Ita), Clément Russo (Fra) فلوریان Vachon (Fra).

Bardiani-CSF-Faizane (Ita): Vincenzo Albanese (Ita), نیکولا Dalla Valle (Ita), Iuri Filosi (Ita), فیلیپو سپاهان (Ita), فابیو Mazzucco (Ita), الساندرو Pessot (Ita), الساندرو Tonelli (Ita).

B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM (Fra): Maxime Chevalier (Fra), Arnaud Courteille (Fra) سیریل گوتیر (Fra), یوهان, Le Bon (Fra), Quentin Pacher (Fra), سباستین Schönberger (Aut), Tom-Jelte Slagter (Hol).

سیرک-Wanty Gobert (Bel): Fabien Doubey (Fra) تیموتی Dupont (Bel), Quinten Hermans (Bel), Maurits Lammertink (Hol), Xandro Meurisse (Bel), Pieter Vanspeybrouck (Bel), Loïc Vliegen (Bel).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im