Strade Bianche 2020: چه ساعتی شروع مسابقه و چگونه می توانم به دنبال عمل زندگی می کنند?

آنچه که در این مسابقه و چرا من باید در مورد مراقبت از آن ؟

Sتجارت Bianche یک مسابقه منحصر به فرد در تقویم حرفه ای است که آن را به دست آورده محل در قلب دوچرخه سواری طرفداران علی رغم اینکه فقط در وجود 13 سال است. در حالی که آماتور هستند و اغلب در بر داشت تشبه قهرمانان خود را در cyclosportives یا granfondos اولین مسابقه ایتالیایی از WorldTour فصل در واقع معکوس پارادایم.

مصرف سرب آن از محبوبیت زیادی L’Eroica غیر رقابتی تازه کار, در صورتی که عبور گچی سفید جاده های توسکانی و نیاز به سواران برای تکمیل این رویداد در یکپارچهسازی با سیستمعامل جراحی دوچرخه RCS, ورزش, سازمان Giro d’italia, راه اندازی Strade Bianche — سپس به نام مونته Paschi Eroica — در اکتبر سال 2007 زمانی که Alexandr Kolobnev برنده نسخه افتتاحیه این مسابقه است.

پس از حرکت در این مسابقه تا مارس سال بعد سوئیس کلاسیک متخصص Fabian Cancellara برنده اول از سه Strade Bianche عناوین او ادعا کرد قبل از بازنشستگی در سال 2016. جای تعجب نیست که مسابقه تبدیل به یک علاقه خاص با کلاسیک سواران به خصوص پس از آن حرکت به آن قسمت از تقویم. قبلی برندگان عبارتند از: فیلیپ Gilbert, Michal Kwiatkowski رو به zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک و جولیان Alaphilippe در حالی که مورنو موزر تنها ایتالیایی به مسابقه در palmarès.

Strade Bianche به دست آورده خود را WorldTour وضعیت در سال 2016. نسخه ششم از زنان edition می گیرد در همان روز به عنوان مردان مسابقه و بخشی از زنان WorldTour.

آیا دوچرخه سواری بازگشت ؟

اگر چه Strade Bianche است به طور گسترده ای به عنوان اولین مسابقه پس از بازگشت مستند دانش سطحی ارشد مردانه حوادث در حال حاضر صورت گرفته است اما هیچ کدام هنوز در ردیف بالا از دوچرخه سواری حرفه ای. چک سوار مایکل Kukrle برنده Dookoła Mazowsza مرحله مسابقه در لهستان در اوایل این ماه قبل از فلیکس Groß از آلمان گرفت و افتخاری دیگر, لهستانی, مسابقه یک روزه Puchar MON. بالاترین-مشخصات نژاد به تکمیل شده تا کنون, Sibiu تور در رومانی برنده شد WorldTour سوار گرگور Mühlberger از بورا-Hansgrohe تیم.

 • تجدید نظر در تقویم: WorldTour — مردان و زنان مسابقات

چهار پنج روز این رقابت ها در بورگوس را ببینید بسیار قوی میدان از حد نرمال تنظیم کردن از شهر بورگوس در شمال اسپانیا قبل از سه روز بعد برخی از بزرگترین نامها در جهان دوچرخه سواری خود را به من بدهید مربوطه فصل یک راه اندازی مجدد در La Route d’Occitanie — مسیر قدیمی du Sud — که نشانه آغاز یک عمل بسته بندی شده در 100 روز است که در آن بیشتر یا کمتر یک سال تمام از مسابقه خواهد بود تغلیظ شده. امیدوارم.

و هنگامی که Strade Bianche?

پس از تبدیل شدن به اولین WorldTour نژاد از سال به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مسابقه خواهد شد در حال حاضر اولین ردیف بالا رویداد را پس از یک کاهش مستند محدودیت در سراسر اروپا است. مسابقه برنامه ریزی شده است به زیر راه در ساعت 1.45 (12.45 pm BST) در شنبه 1 اوت سال 2020 و نتیجه گیری در حدود 6.30 pm (5.30 pm BST). زنان مسابقه شروع خواهد شد در 12.00 ساعت (11).

چه مدت است که در این سال مسابقه ؟

این مسابقه فقط 184 کیلومتر زنان 136km.

چگونه می توانم در این سال مسابقه ؟

کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به اشتراک می توانید به تماشای این عمل بر روی کارتهای جدید با پوشش برنامه ریزی شده برای شروع در حدود 3.50 ساعت تا پایان مسابقه. اگر شما نمی توانید به تماشای مسابقه در تلویزیون و سپس شما می توانید به دنبال عمل به حق در اینجا, بنابراین به یاد داشته باشید این صفحه را نشانه و بازگشت در روز شنبه.

آنچه در آن است برای برنده ؟

تیاو برنده این مسابقه خواهد شلوار چک – یا احتمالا یک بانک انتقال به همان مقدار ما نمی خواست مسابقه برگزارکنندگان RCS ورزش – به ارزش €16,000 که با محاسبات ما این است که بیش از 600 درصد بیشتر از همتایان زن. دوم قرار می گیرد سوار در مسابقه طول می کشد صفحه اصلی €8000 سوار در مرحله سوم از تریبون €4,000. در اینجا شکست کامل . . .

With Strade Bianche بودن WorldTour نژاد نیز وجود داشته باشد امتیاز در ارائه خواهد شد که رفتن به سوی سواران’ رتبه بندی کلی . . .

چه تیم خواهد سوار در Strade Bianche?

Unlike برخی از WorldTour مسابقات همه تیم ها از ردیف بالا از مردان دوچرخه سواری به طور خودکار قرارداد به مسابقه Strade Bianche و پس Cofidis راه حل Crédits نمی خواهد سفر به توسکانی هر چند باقی مانده 18 جوخه ارسال خواهد شد هفت مرد تیم است. پنج حرفه ای و قاره ای تیم مسابقه خواهد شد. سیرک-Wanty Gobert واجد شرایط به عنوان یک نتیجه از جای خود را در رتبه بندی اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری در حالی که پنج بیشتر تیم ها — Alpecin-سفت Androni Giocattoli-Sidermec, Arkéa-Samsic, Bardiani-CSF-Faizane و B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM — صادر شد کلمات نوشته توسط سازمان دهندگان مسابقه RCS.

 • موقت startlist از تیم ها و سواران برای Strade Bianche

در زنان, نژاد, همه, هشت زنان WorldTeams ظاهر خواهد شد در کنار 15 تیم از قاره ای را بدست آورد.

چگونه بسیاری از سواران شروع خواهد شد این مسابقه ؟

هر یک از 24 تیم در مسابقه را شامل هفت سواران و پس از 168 مردان شروع خواهد شد. با فقط شش در هر یک از 23 زنان تیم اول peloton روز خواهد شد از ویژگی های 138 سواران.

که در bookmakers’ مورد علاقه های شما برای مسابقه ؟

 1. متیو ون der Poel (Alpecin-Fenix, Hol): 9/2
 2. جولیان Alaphilippe (Deceuninck-سریع گام Fra): 5/1
 3. یاکوب Fuglsang (آستانه دن): 9/1
 4. ماکسیمیلیان Schachmann (بورا-Hansgrohe Ger): 12/1
 5. پیتر ساگان (بورا-Hansgrohe Svk): 14/1
 6. رو به Zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک (Deceuninck-سریع گام Cze): 14/1
 7. Wout ون Aert (ادم تنومند و بدقواره-Visma Bel): 14/1
 8. Tiesj Benoot (Sunweb Bel): 16/1
 9. میشل Kwiatkowski (Ineos, Pol): 18/1
 10. آلکسی Lutsenko (آستانه Kaz): 20/1

شانس: Oddschecker درست همانطور که از جولای 27 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de