Police از کشته شدن یک مرد در Streatham جنوب لندن پس از سه نفر مجروح شدند در یک حمله تروریستی.

او در حال حاضر شده است با نام “چاقو وسواس” محکوم تروریستی Sudesh امان.

این ملاقات برای اولین بار نشان داد جزئیات این حادثه در حدود 3 بعدازظهر هنگامی که آن را صادر جیر اصرار مردم برای جلوگیری از این منطقه است. ماموران سپس گفت: این حادثه که تصور می شد به ترور مربوط.

مدت کوتاهی قبل از 4ساعت آنها اعلام کرد یک مرد شده بود به ضرب گلوله کشته و سپس تایید چند نفر چاقو.

سه نفر شناخته شده را مجروح شده اند. یکی این است که در یک بیماری تهدید کننده زندگی.

پلیس هشدار داد که مرد می توانست در اختیار داشتن بمب, اما آنها بعد از تایید آن را جعل دستگاه.

این قابل درک است که کشته شد فعال مبارزه با تروریسم نظارت و اسکاتلندیارد تایید کرده است که ماموران لباس شخصی در صحنه وجود دارد برای شرکت در یک فعال مبارزه با تروریسم عملیات.

کلمبوس منابع گفته تلگراف که او بسیار به تازگی از زندان آزاد شد.

جزئیات این حمله هستند در اینجا. پیگیری آخرین تحولات در اینجا

به روز رسانی خودکار

مهاجم نام Sudesh امان

تیاو تلگراف را درک مهاجم بود و محکوم تروریستی به نام Sudesh امان.

او در آمریکا در سال 2018 پس از اعتراف 13 ترور جرائم و شرح داده بود توسط پلیس به عنوان “چاقو وسواس”.

او منتشر شد در نیمه راه از طریق حکم زندان خود است.

او فرستاده گردن زدن به دوست دختر خود را و توصیه او را به کشتن “ناصر” پدر و مادر.

امان به او گفت: “اگر شما می توانید یک بمب از آنجا که خانواده و دوستان و یا جاسوسان در حال تماشای و یا مشکوک شما را چاقو مولوتف صدا بمب و یا یک ماشین در شب و حمله به گردشگران (صلیبیون), پلیس و سربازان taghut یا غربی سفارتخانه ها در هر کشور شما در این سیاره است.”

امان نیز داشت با ساخت بمب دستی.

مهاجم بسیار به تازگی از زندان آزاد شد

Whitehall منابع گفته تلگراف را چارلز Hymas: “او بسیار به تازگی از زندان آزاد شد. او در زندان بوده است برای یک تروریست به جرم در اختیار داشتن و توزیع تندرو مواد.

“او نسبت به پایان ماه ژانویه است. او بسیار سخت مجوز شرایط است. او همچنین تحت نظارت و این چیزی است که اجازه پلیس به انجام کار خود را به سرعت. این بدان معنی است که آن می توانست بدتر از این بود تا به حال او شده است تحت این نظارت است.

“وجود دارد نگرانی در مورد این فرد زمانی که او در زندان بود – در اطراف همه چیز او بود گفت: – اما وجود دارد هیچ قدرت در دسترس به هر یک از مقامات به نگه داشتن او پشت میله های زندان.

“او رسیده بود به صورت خودکار نیمه راه از نقطه نیمه راه آزادی در جمله و چیزی وجود دارد که می تواند انجام شود به نگه داشتن او قفل شده پشت میله های زندان.”

این فکر او را نمی توان با برنامه های دولت برای جملات طولانی برای تروریست ها و بدترین خشونت و مجرم جنسی به عنوان جرم نخواهد بود به اندازه کافی جدی است.

منابع دولتی تایید کرد که این در حال حاضر می توان با بررسی چشم انداز سخت تر صدور حکم برای تروریست هایی که ممکن است به طور مستقیم درگیر در توطئه.

این منبع افزود: “این است که چرا باید تغییرات رو به جلو آورده به دلیل عمومی را در این مورد می گویند:” چرا این فرد نگه داشته است نه پشت میله های زندان نگه داشته?’ PM سهام که مشاهده.”

Streatham محلی صورت یک شب در سینما

Officers در صحنه گفت: رشته ساکنان در حال ارائه مسکن موقت در داخل سینما اودئون در کمربند.

آنها اضافه شده است که کارگران در Lambeth شورای اسلامی در داخل به دنبال پس از آن تحت تاثیر قرار.

بوریس جانسون: ترور سیاست برای تغییر پس از حمله

بoris جانسون گفت: برای اعلام برنامه های روز دوشنبه برای “تغییرات اساسی را در سیستم برای برخورد با کسانی که به جرم تروریسم جرائم” پس از ترور مرتبط با حادثه در جنوب لندن.

در بیانیه نخست وزیر گفت: “افکار من با زخمی قربانیان و عزیزان خود را زیر امروز حمله وحشتناک در Streatham.

“من می خواهم به پرداخت خراج به سرعت و شجاعت از پلیس که در پاسخ و مواجه مهاجم – بیشتر جلوگیری از آسیب و خشونت – و همه از خدمات اورژانس که به کمک دیگران.

“تحقیقات در حال وقوع است در سرعت برای ایجاد حقایق از آنچه اتفاق افتاده است و دولت به ارائه پشتیبانی لازم به پلیس و سرویس های امنیتی به این کار می رود.

“پس از حوادث افتضاح در ماهی فروش سالن در ماه دسامبر ما نقل مکان کرد و به سرعت به معرفی یک بسته از اقدامات برای تقویت هر عنصر از پاسخ ما به تروریسم از جمله دیگر احکام زندان و پول بیشتر برای پلیس.

“فردا ما اعلام برنامه های بیشتر برای تغییرات اساسی را در سیستم برای برخورد با کسانی که به اعمال تروریستی متهم شده اند.”

زن قربانی گزارش از بیمارستان مرخص شد

یک خبرنگار از ITV گفت: او را دیدم او را ترک بیمارستان در Tooting احاطه شده توسط خانواده اش

مردم محلی سعی در نجات جان کسانی که با ضربات چاقو

Our خبرنگار در زمین Camilla ترنر جزئیات در مورد شجاعت از شاهدان که تحت فشار قرار دادن زخم چاقو قربانیان با وجود در آن زمان اعتقاد به وجود یک تهدید بمب.

Nardos Mulugeta, 52, مهندس مکانیک و ساکنان محلی گفت:

“من شنیده ام صدای شلیک گلوله. بعد از 2 یا 3 دقیقه یک ماشین پلیس و ون وارد. مردم با توجه به یک قربانی در کف آن یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین توسط انتشارات [از شیر سفید میخانه]. او سفید بود و در مورد او در اواخر 30s. او یک زخم باز در سمت راست معده است. آن ترسناک بود. او رنگ پریده و از دست دادن مقدار زیادی از خون است. قبل از اینکه پلیس وارد شدند با استفاده از لباس های خود را برای قرار دادن فشار بر روی زخم و دیگران بودند صحبت کردن به او را به نگه داشتن او را بیدار.

“پلیس مسلح وجود دارد وجود دارد اما در آمبولانس اورژانس خدمات تا نیم ساعت بعد. من تو را دیدم یک آمبولانس هوایی پس از حدود 15 دقیقه آن نیاز به زمین است. پلیس با اسلحه انجام شد کمک های اولیه. آنها به تجهیزات پزشکی برای کمک به انسان های روی زمین است. پلیس فریاد “بازگشت بازگشت” من فکر می کنم چون فکر می کردند وجود دارد یک بمب.

“آنها درخواست شد ‘آیا کسی دریافت چاقو?’ پلیس هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از مردم با ضربات چاقو. سپس بعد از چند دقیقه یک زن بود گفت: “من چاقو در پشت’ و او زانو زد روی زمین. او در اواخر 30s یا اوایل 40 سالگی شایع است. او سفید بود و به زبان انگلیسی است. مردم تحت فشار قرار دادن زخم و فریاد زد: برای پلیس آمده است. بیشتر اتومبیل های پلیس و وانت وارد شده است. آنها انجام می دهند همه چیز. آنها با دادن کمک های اولیه خنثی کردن پسر مردم دور است. آنها انجام یک کار واقعا خوب. مرد می توانست مجروح 30-40 مردم اگر پلیس نبود خیلی سریع.”

مسلح پلیس در صحنه در Streatham بالا جاده

اعتبار: ویکتوریا جونز/PA

نخست وزیر و وزیر امور خارجه در شماره 10

تیاو دو دریافت, در حال دریافت یک جلسه از اسکاتلندیارد.

یک افسر ارشد ترک شماره 10 گفت که او یک “مثبت نشست”.

او افزود: “آن را ایمن می گویند ما معتقدیم که این یک حادثه جدا ماموران در صحنه عمل قابل ملاحظه ای به سرعت.”

دومینیک کامینگز بوریس جانسون مشاور نیز دیده می شود ورود به خیابان داونینگ.

مشکوک بودم جعل بمب

DAC لوسی D’Ors گفت که “بمب” جعل.

او گفت:

“در حدود 1400hrs در یکشنبه, 2 فوریه دو نفر با ضربات چاقو در Streatham جاده بالا, Lambeth.

“به عنوان بخشی از یک فعال مبارزه با تروریسم عملیات مسلحانه ماموران بودند در حضور فوری و به ضرب گلوله یک مرد مشکوک بود که در صحنه مرده. سوم شخص نیز دریافت جراحات جزئی – بر این باور باعث شده اند تا شیشه پس از تخلیه از پلیس اسلحه گرم.

“یک دستگاه پیدا شد بسته به بدن مشکوک و متخصص افسران حضور داشتند.

“Cordons در محل قرار داده شد و آن را به سرعت ایجاد شده است که این جعل دستگاه.

“سه قربانی گرفته شده است به جنوب لندن بيمارستان. یک مرد است که درمان به عنوان تهدید کننده زندگی یک زن است و غیر تهدید کننده زندگی صدمات و زن دیگری دارای جراحات جزئی.

“افکار من با قربانیان و دوست داشتنی خود را آنهایی که در این زمان.

“وضعیت شده است موجود و ماموران از ملاقات مبارزه با تروریسم فرماندهی در حال حاضر پیشرو در تحقیقات مربوط به این حادثه است. این حادثه به سرعت اعلام کرد به عنوان یک حادثه تروریستی و به اعتقاد ما آن را به اسلام مرتبط.

“اما به شما به عنوان انتظار می رود, افسران به ادامه کار در این منطقه برای اطمینان از وجود دارد در ادامه خطر به و عمومی است که همه شواهد جمع آوری شده است. Streatham بالا جاده باقی می ماند و در این زمان بسته شده و cordons در محل هستند. ما را بازگشایی این به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.

“ما می خواهم برای تشکر متعدد اعضای عمومی که به کمک افسران و کارکنان آمبولانس این بعد از ظهر های زیر بسیار گیج کننده و هشدار دهنده حادثه است.

“امنیت عمومی است و بدیهی است که اولویت ما و برای اطمینان دادن به مردم ما خواهد بود با افزایش گشت های پلیس در این منطقه است.

“من از هر کسی با اطلاعات تصاویر و یا فیلم از این حادثه است که این با بررسی ما تیم. تصویر و ویدئو ها را می توانید از طریق پلیس انگلستان تصویر درخواست تجدید نظر در سایت www.ukpoliceimageappeal.com .

“هر کسی با اطلاعات است که می تواند کمک به این تحقیقات می توانید با پلیس تماس بگیرید, در, اعتماد به نفس در 0800 789 321. در یک تماس اضطراری 999.

“من همچنین می خواهم به تکرار ما زودتر درخواست برای حس مشترک و محدودیت در گردش تصاویر و فیلم ها از این حادثه از جمله تصاویر از ماموران درگیر و از قربانیان.

“من هم درخواست عمومی برای ادامه هوشیار باشند و گزارش هر گونه نگرانی های آنها را به پلیس.”

مظنون به پلیس

منt درک کشته شد فعال مبارزه با تروریسم نظارت

ملاقات پلیس آخرین: قربانی در بیماری تهدید کننده زندگی

تیاو نیروی توئیتر خود نوشت: “سه نفر هستند شناخته شده به مجروح شده اند در #Streatham حمله اوایل این بعد از ظهر. یک نفر در بیمارستان در یک بیماری تهدید کننده زندگی. ما در روند اطلاع رسانی به خانواده خود را.”

لندن خدمات آمبولانس (لاس) گفت: آن تحت درمان بود سه نفر جراحات در Streatham جاده بالا گرفته و آنها را به بیمارستان.

گراهام نورتون, LAS استراتژیک فرمانده گفت: اولین پزشکان تا به حال در صحنه وارد شده در چهار دقیقه پس از به اصطلاح 1.58 pm.

پزشکی قانونی در صحنه

پلیس و پزشکی قانونی افسر دیده می شود

اعتبار:
رویترز/ آنتونیو BRONIC

پلیس و پزشکی قانونی ماموران در صحنه در Streatham بالا جاده

اعتبار:
Kirsty اوکانر/PA سیم

پلیس: تروریستی به فکر پوشیدن یک بمب

Tخود تصویری را نشان می دهد یک پلیس تخلیه یک Streatham کافه گفت: “ما باید به تخلیه من می ترسم…شده است وجود دارد یک حادثه تروریستی به پایین وجود دارد.”

یک کافه کارگر در زندگی, کافه رستوران خواسته برای نیم ساعت بیشتر زمان.

افسر پلیس پاسخ داد: “خانم تروریستی بوده است به ضرب گلوله کشته فقط پایین وجود دارد آنها ممکن است بمبهای دست ساز جلیقه روی آنها که یک بمب است اگر شما می خواهید به ماندن در اینجا برای نیم ساعت قرار داده و زندگی مردم در معرض خطر پس از آن بود مهمان من.

“لطفا به من گوش بده و لطفا راه خود را به بیرون از مغازه.”

شاهد می گوید این مرد پوشیده بود مشکوک جلیقه پلیس گفت: ممکن است یک بمب

Karker طاهر, که با این نسخهها کار در یک محلی barber shop, گفت اخبار آسمان:

“این بعد از ظهر در آن زمان من مشغول به کار در آرایشگاه و suddently این مرد او در راه بود و در واقع در حال اجرا در پیاده رو با یک نوع جلیقه یا چیزی من نمی دانم که دقیقا آنچه در آن بود.

“و پس از آن وجود دارد چند افسر پلیس را با یک مرد و نگهداری آنها به او گفت: ‘متوقف’.

“این کاملا یک شوک پس از آن آنها تا به حال به او شلیک بیش از دو یا سه بار.

“این چیزی که اینجا اتفاق افتاده است در Streatham من هرگز انتظار می رود که.

“این کاملا ترسناک و تکان دهنده است. اما به لطف پلیس مسلح پاسخ است که در اینجا در زمان و همه چیز در کنترل است.

“پس از آنها را به ضرب گلوله کردن آنها تا به حال به می گویند بلافاصله ترک کنند چرا که او تا به برخی از, من نمی دانم, شاید بمب یا چیزی و سپس شما را مجبور به تخلیه.

“وجود دارد بسیاری از مردم بسیاری از کودکان و نوجوانان در اطراف, روز جمعه در این خیابان بسیار شلوغ منطقه است.

“پس از آن من را دیده اند که پلیس در پلیس راه می رفت به بدن و این زمانی است که او می بیند او چیزی در آن است و این زمانی است که او به ما می گوید ما مجبور به ترک و تخلیه تمام خیابان ما بلافاصله در سمت چپ این منطقه است.

“آنها گفتند که این یک مسلح افسر پلیس با یونیفرم, او پس از مخفی پلیس است که در حال حاضر در صحنه گفت: ما تا به حال به ترک محل. آن را مانند یک فیلم پس از آن بود سریع آن وحشت.

“او تا به حال مرتب کردن بر اساس مانند یک جلیقه اما من نمی دانم چه شد در جلیقه آن رنگ نور.

“زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد او هنوز زنده بود دو یا سه دقیقه او به دنبال بالا و پایین اما هیچ کس می تواند او را به خاطر آنچه که او حامل او.

“او زنده بود حداقل برای دو سه دقیقه و او سر خود قرار داده است و متاسفانه هیچ کس نمی خواست به نزدیک شدن به دلیل او تا به حال یک جلیقه.”

زن چاقو در پشت’

Nardos Mulugeta, 52, یک مهندس مکانیک است که زندگی در Streatham گفت که او شنیده صدای شلیک گلوله قبل از دیدن یک قربانی دروغ گفتن در خیابان.

او گفت: PA:

“من شنیده ام یک شات و پس از آن وجود دارد 20 ثانیه فاصله. پس از آن وجود دارد سه یا چهار عکس با هم.

“من رفتم و دیدم اولین قربانی یک مرد قربانی بر روی زمین در نزدیکی شیر سفید میخانه و مردم را به کمک.

“سپس پنج دقیقه بعد یک زن آمد و گفت: من چاقو بیش از حد در پشت. و سپس مردم شروع به کمک به او.

“من تو را دیدم یک بدن تخمگذار بیشتر دور. او را بین Argos و ایسلند. این واقعا ترسناک است.”

An eye-witness, که به نام او تنها به عنوان متی گفت که او در یک vape فروشگاه در نزدیکی صحنه در Streatham بالا جاده زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله.

او گفت:

“من شنیده ام پاپ, پاپ, پاپ, پاپ, پاپ: پنج عکس.

“سپس من تو را دیدم یک بدن در پیاده رو.

“”آنچه به من کردم این بود که مرد دیگری با دو holdalls فریاد با صدای بلند در عربی.

“من نمی توانم باور کنم که هیچ کس به چالش کشیده که آدم. من نمی بینم آنچه رخ داده به او.”

200 حیاط کشش از A23 Streatham جاده بالا باقی می ماند محاصره و بزرگ حضور پلیس از جمله سلاح گرم افسران مسلح با اسلحه و ماشین آلات – باقی می ماند و در صحنه است.

پلیس “سقوط کرد کسی جلو باغ” در راه به صحنه

Our خبرنگار Camilla ترنر در صحنه است.

او به آنه ماری o’leary, سن 42 روزنامه نگار و یکی از ساکنان محلی گفت: “من رفتم به مرکز اوقات فراغت را انتخاب کنید تا فرزندان من و از زمانی که من وجود دارد پلیس وانت در همه جا. یکی از ماشین های پلیس و سقوط به کسی جلوی باغ در خیابان توسط Streatham رایج است. این یک ماشین پلیس بینام, اما آن را هنوز هم به حال خود آژیر ، آن را برش کوچک ماشین آبی. تمام کیسه های هوا (در ماشین پلیس) رفت. وجود دارد بسیاری از وحشت و اغتشاش.” او می گوید: ماشین پلیس تصادف در streatham مشترک شمال و در نزدیکی محل اتصال با Hopton جاده ها است.

مهاجم گزارش سرقت یک چاقو

Kiranjeet سینگ صاحب قیمت پایین در فروشگاه Streatham بالا جاده ها گفت: برابر برادر خود Jagmon دیدم تروریستی سرقت £3.99 آشپزخانه چاقو را از مغازه خود را قبل از از بین بردن بسته بندی و سلاح سرد به یک مرد و یک زن است.

شاهد می گوید آمبولانس در زمان نیم ساعت به آمده

یکuthor و مجری دیو Chawner گفت که او منتظر نیم ساعت برای یک آمبولانس می آیند و کمک به مجروح شدند.

او گفت: “من تا به حال به ماندن با کسی که فقط می خواهم شده است #چاقو در #Streatham برای 30 دقیقه قبل از یک آمبولانس وارد شده است. “من فقط بیش از 1 مایل از یک بیمارستان – من با داشتن نمی رفتن در هر کسی, اما این درست نیست “من فقط امیدوارم که او ساخته است”.

به روز رسانی در وضعیت قربانیان مجروح به آمده

تیاو ملاقات پلیس گفت: “ما معتقدیم که وجود دارد دو مجروح قربانیان. ما در انتظار به روز رسانی در شرایط خود را. صحنه شده است به طور کامل موجود است. ما موضوع اطلاعات بیشتر در زمانی که ممکن است.”

نخست وزیر و وزیر واکنش نشان می دهند

شاهدان از تخلیه خانه های خود

Shocked مردم با بهره گیری از آرام یکشنبه در Streatham بالا جاده تخلیه شدند از خانه و رستوران و سینما است.

محلی پیشوا آنا نورمن-واکر در خیابان لئونارد کلیسا گفت: “در حال حاضر واقع در #Streatham کشیش بخش با پلیس نوار هر دو طرف ما….نماز برای ما فوق العاده پلیس که در حال انجام یک کار قابل توجه در یک وضعیت ترسناک #تیراندازی”

ریچارد Mustonen-Smith, 59 پاسخ پاستور برای معراج اعتماد می کردند در این منطقه تمام عمر خود را. او گفت: “من شوکه شده این اتفاق افتاده است در Streatham. من اینجا بوده ام همه زندگی من است. ما همیشه در حال گرفتن حوادث را در اینجا اما نه این.

“نوه من در Odeon و به آنها گفت بروید بیرون به دلیل وجود یک بمب. آنها آنها را به بیرون رفتن از بازگشت از سینما است. آنها وجود دارد برای تماشای یک فیلم است.

“هنگامی که آن را به یک عضو از خانواده خود را خیلی نزدیک به شما از شما انتظار نداریم که آن را. شما همیشه نگران خانواده خود را که در خیابان ها اما این است که حتی بدتر است.

مردم واکنش نشان می دهند نزدیک به صحنه که در آن یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس مسلح در فوریه 2 سال 2020 در لندن, انگلستان

اعتبار: Hollie Adams

“من شنیده ام دو نفر رو با چاقو و ظاهرا یک مرد بود که فریاد الله اکبر اما مردم فکر می کردند او فقط یک مرد دیوانه پس از او به دور است. ظاهرا او تا به حال دو کوله پشتی.”

Mاگان Tobeck گفت: “ما تخلیه شده است ما هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است اما ما امن است هیچ ایده زمانی که ما به عقب بر گردیم در افکار با مردم به طور مستقیم تحت تاثیر قرار.”

یکی دیگر از, Sarah Jayne نوشته شده: “من در #Streatham شنیده اثر شلیک گلوله او نمی تواند به خانه به عنوان پلیس بسته, جاده, او در حال حاضر سوخت پایین در میخانه “

یک مرد بود که در WHSmith در آن زمان گفت: پلیس هل دادن پیاده برگشت و گفت: وجود یک مظنون بمب. او شنیده ام سه اثر شلیک گلوله که صدا مانند یک آتش بازی. “خیلی ترسناک. فقط صدا مانند سه آتش بازی bangers رفتن. یک خانم و پسرش زد و گفت کسی تا به حال ضرب گلوله کشته شده است,” او گفت:. “پلیس تحت فشار قرار دادند پیاده برگشت گفت: وجود یک مظنون بمب است.” یک زن بود که در ایسلند در زمان همراهی از درب عقب. “من خیلی ترسیده بود هرگز دیده می شود این در زندگی من,” او گفت:.

عکس از صحنه

به روز رسانی به قربانیان

جزئیات کامل از این حمله هنوز به ظهور اما پلیس در حال صدور به روز رسانی در توییتر

ملاقات لینک حمله به ترور.

In a, صدای جیر جیر, پلیس متروپولیتن گفت: این حادثه شد مربوط به تروریسم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im