• فرید تروریستی اعتصاب دوباره: اینجا چه اتفاقی افتاده
  • بوریس جانسون سیگنال پایان به آزادی برای زندانیان فلسطینی
  • ‘بانوی حال قدم زدن در خیابان – او چاقو او در بازگشت’
  • تجزیه و تحلیل: حمله نشان می دهد که ضعف ترور محکومیت سرکوب

Police کشته شدن یک مرد در Streatham جنوب لندن در بعد از ظهر یکشنبه پس از سه نفر مجروح شدند در یک حمله تروریستی. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

  1. دولت برای معرفی قوانین اضطراری برای حذف این امکان را برای تروریست ها منتشر می شود در اوایل به طور خودکار و بدون ریسک ارزیابی توسط هیئت مدیره آزادی مشروط. این درخواست به خدمت بگیرد.
  2. ماموران در جستجوی وثیقه خوابگاه از “چاقو-وسواس” محکوم تروریستی Sudesh امان منتشر شده از خود در محکومیت قبلی پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را. آنها همچنین انجام حملات در هرتفوردشایر و جنوب لندن متصل به حمله.
  3. دو نفر با چاقو. یک مرد در 40s است و دیگر در نظر گرفته می شود در یک بیماری تهدید کننده زندگی پس از درمان. یک زن در 50s که تا به حال غیر تهدید کننده زندگی آسیب شده و از بیمارستان مرخص شد. دوم زن در 20s خود را که دریافت جراحات جزئی در نظر گرفته شده که ناشی از شیشه پس از تخلیه از یک پلیس اسلحه گرم همچنان به دریافت درمان.

  4. حمله را ادعا کرده است او بیشتر رادیکالیزه در زندان است.

قوانین اضطراری را سخت تر جملات برای تروریست محکوم

تیاو عدالت وزیر وعده داده شده به معرفی قوانین اضطراری برای حذف این امکان را برای تروریست ها منتشر می شود در اوایل به طور خودکار و بدون ریسک ارزیابی توسط هیئت مدیره آزادی مشروط. این درخواست به خدمت بگیرد.

نقطه نیمه راه را نیز تغییر, اولین نقطه آنها خواهد بود منتشر شده است که یک بار آنها را در خدمت دو سوم از دوران حبس خود.

رابرت Buckland گفت: نمایندگان مجلس:

“دیروز هولناک حادثه باعث می شود مورد سادگی برای اقدام فوری.

“ما نمی توانیم این وضعیت را به عنوان ما شاهد غم انگیز روز گذشته در مورد که در آن یک مجرم – یک خطر شناخته شده برای بی گناه اعضای عمومی – منتشر شد در اوایل فرآیند خودکار از قانون و بدون هر گونه نظارت توسط هیئت مدیره آزادی مشروط.

“ما خواهد بود به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از مردم است که ما وظیفه اصلی.

“ما خواهد شد از این رو معرفی قوانین اضطراری برای اطمینان از پایان دادن به تروریست مجرم شدن منتشر شد به صورت خودکار گذراندن نیمی از دوران حبس خود بدون بررسی و یا بررسی.”

Mr Buckland اضافه شده:

“ما با یک وضعیت بی سابقه ای شدید جاذبه و مانند آن خواسته است که پاسخ دولت بلافاصله این قانون را به همین دلیل نیز تقاضای خود را به خدمت بگیرد.

“اولین نقطه که در آن مجرم در حال حاضر خواهد شد در نظر گرفته شده برای انتشار خواهد بود هنگامی که آنها را در خدمت دو سوم از دوران حبس خود و مهمتر را معرفی می کنیم نیاز است که هیچ تروریستی مجرم منتشر خواهد شد قبل از پایان کامل خود وادار سازد اصطلاح مگر اینکه هیئت مدیره آزادی مشروط موافق است.

“ما اطمینان از عملکرد هیئت مدیره آزادی مشروط در حال تقویت برای مقابله و حتی بیشتر به طور موثر با خاص که خطر تروریست های مطرح برای امنیت بیشتر, برای مثال, ما اطمینان خواهد داد که مناسب تخصص در محل هستند.

“که کار در قطار و ما را برای اجرای این عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

Sudesh امان تصویر به عنوان یک کودک

ملاقات کمیسر بازديد صحنه

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از Southwark نشان می دهد قربانی شد, کارمند

تیاو قلمرو مذهبی اسقف اعظم از Southwark گفت که یکی از کارکنان آن مجروح شد در این حمله.

او قابل درک است به کار در خیابان Bede کاتولیک نوزاد و مهد کودک.

یک منبع در قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: نگهبان:

“ما می توانیم تایید می کنند که یک کارمند مجروح شد. اما ما در حال رفتن به می گویند دیگر. ما به دنبال محافظت از او. او رو به بهبود است و در حال انجام باشه اما از آن است که خیلی زود روز. ما فقط می خواهم به او فرصتی برای بازیابی در خصوصی.”

تروریست ها باید تحت بازداشت خانگی می گوید: دیده بان سابق

Controversial محدودیت که محل تروریست ها تحت یک شکل از بازداشت خانگی باید دوباره به راه افتادند برای جلوگیری از حملات آینده در آهنگ های خود را با توجه به سابق دیده بان.

خداوند Carlile, انگلستان مستقل مؤلف از تروریسم قانون از سال 2001 تا سال 2011 گفت: کنترل سفارشات خواهد بود “موثر و متناسب پاسخ” برای مقابله با “مشکل فوری” از مجرم بودن به طور خودکار آزاد شده از زندان پس از گذراندن نیمی از دوران حبس خود.

او گفت: PA news agency: “برای مقابله با مشکل فوری (دولت) باید دوباره معرفی کنترل سفارشات که ما تا به حال قبل از 2011.

“آنها به خوبی کار می کرد و در برابر چالش قانونی خواهد بود و موثر و متناسب با پاسخ.”

کنترل سفارشات معرفی شدند تحت 2005 ضد تروریسم شد.

سفارش امضا شده توسط دبیر خانه با قرار دادن یک تروریست مظنون تحت نظارت شرح داده شده توسط برخی به عنوان شبیه به بازداشت خانگی با محدودیت های که آنها را ملاقات و که در آن آنها بروید.

آنها لغو شد و به جای اقدامات شناخته شده به عنوان TPIMS (تروریسم پیشگیری و بررسی اقدامات) در سال 2011 که دولت گفته بود کمتر سرزده سیستم که خطاب به نگرانی در مورد آزادی های مدنی با محدودیت های زمانی و بالاتر تست به ملاقات کرد و به ارمغان آورد به زور.

خداوند Carlile سابق حزب لیبرال دموکرات MP که در سال گذشته وظیفه شده است با بررسی ضد افراط گرایی برنامه جلوگیری از تا زمانی که او ایستاده بود پایین گفت: کنترل سفارشات را “مقابله با قانونی مشکل retrospectivity”.

قوه قضائیه در این های محکومیت اظهارات از حمله آزمایشی در سال 2018

صادق خان: زندان هستند “انبار” برای افراط گرایی

Prisons هستند “انبار” برای افراط گرایی که در آن مجرم در حال یادگیری از یک “دانشگاه جرم و جنایت” به جای اینکه بازسازی شهردار لندن هشدار داده است.

صادق خان به حکومت به زندان منابع و پشتیبانی به “درستی مجازات و اصلاحات” کسانی که به جرم یک جرم جدی و همچنین توزیع قضات قدرت عبور از جملات آن را خطرناک تروریست ها در پشت میله های زندان.

در حال حاضر اکثر مجرمین تحویل فوری از زندان به طور معمول منتشر شد در نیمه راه از طریق حکم خود در گواهینامه تحت قوانین معرفی شده در سال 2005.

آقای خان گفت: وزیران و مقامات نیاز به “تشخیص” اطمینان باید دنبال شود که مجرمان دیگر در برخواهد داشت خطر ابتلا به زمانی که آنها از زندان آزاد شده.

صادق خان

Recalling این حمله تروریستی ماه گذشته توسط دو نفر از زندانیان با پوشیدن جعلی کمربند انتحاری در حداکثر امنیت زندان HMP Whitemoor آقای خان گفت: PA news agency: “زندان هستند انبارها که در آن مردم در حال رادیکالیزه بیشتر و یا کسب اطلاعات بیشتر همه چیز از یک دانشگاه جرم و جنایت به جای اینکه بازسازی و مجازات شوند.”

آقای خان گفت که او “عصبانی” است که وجود داشته است دو حمله در لندن توسط تروریست محکوم و اضافه کرد: “من نگران هستم که آیا دولت می داند آنچه باید اتفاق می افتد برای ما امن است.”

با اشاره به عمان گفت: “واقعیت این است که این مرد به اتهام ترور مربوط به جرم این مرد منتشر شد اخیرا در 23 ژانویه که پلیس و مقامات می دانستند که یک خطر بالقوه.

“و نگرانی من این است که این حمله بود که هر دو قابل پیش بینی و قابل پیشگیری است.”

شهردار با تشکر از خدمات اورژانس

ساکنان نزدیک به قید وثیقه خوابگاه صحبت از نگرانی در زندگی خیلی نزدیک به مهاجم

بuilder آندره Marius, 40 زندگی می کند که در مقابل ساختمان گفت: “ما به خانه آمد در مورد 7 بعد از ظهر روز گذشته و ما دیدم پلیس خارج است. وجود دارد حدود سه ماشین پلیس وجود دارد و افسران در شب.

“من همیشه شناخته شده ساختمان بود به قید وثیقه خوابگاه. ما به عنوان خوانده شده اخبار در مورد آنچه اتفاق افتاده است به طوری که ما فکر آن را در ارتباط بود.

“این دیوانگی است. آن است که واقعا امن برای ما از مردم می خواهم که زندگی نزدیک به خانه ما.”

فاطمه Amaral, 62, که همچنین این نزدیکی زندگی می کند گفت: “زمانی که من برای اولین بار اینجا اومده پسر ارشد من به من گفت به دلیل وجود یک خوابگاه در مقابل از خانه, اما من هرگز احساس تهدید.

“من احساس امن در اینجا, اما این واقعا ترسناک است. من احساس می کنم باید قفل کردن درها و حتی بیشتر.”

یک شهری افسر پلیس در صحنه گفت: ساکنان زندگی در خوابگاه در حال حاضر شده است از تخلیه ساختمان.

در همین حال یکی دیگر از همسایه که می خواستم به آن اشاره شود تنها به عنوان جی گفت: “من همیشه شک و تردید در مورد آن محل به دلیل وجود زندانیان سابق وجود دارد.”

60-سال-قدیمی-از-یکی که زندگی در منطقه 12 به 15 سال اضافه شده:

“البته من نگران هستم. قبل از این حادثه من همیشه گفتم دختر من برای نگه داشتن این طرف جاده و نمی رفتن بیش از وجود دارد.

“وجود دارد یک مدرسه کاتولیک فقط گوشه ای دور و بسیاری از بچه ها راه رفتن گذشته.

“من نمی دانم که چگونه جدی این زندانیان هستند.”

دولت به احتمال زیاد به صورت مخالفت با ترور برنامه

Jonathan سالن مستقل مؤلف از تروریسم قانون گفت: در حالی که آن را ممکن است برای تغییر و آزادی شرایط برای مجرم که در حال حاضر شده است به اتهام جرائم تروریستی دولت بود به احتمال زیاد به صورت سفت مخالف است.

“اگر شما به سادگی با تغییر راه احکام در حال اجرا ممکن است قانونی. من انتظار می رود وجود خواهد داشت یک نبرد قانونی در مورد آن, اما غیر ممکن نیست,” او گفت BBC Radio 4 جهان در یک.

وی افزود: “مشکل این است که شما تنها برای این کادر از مجرمین با جملات کوتاه – به تأخیر انداختن نقطه که در آن آنها در حال رفتن به منتشر خواهد شد.

“بدیهی است که بسیار مهم است که زمانی که آنها منتشر می شوند آنها منوط به مجوز شرایط به دلیل فراهم می کند که مقدار زیادی از قدرت آن است که اگر مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر به صورت مشروط و خدمات هم به یاد مردم که در آن شواهدی وجود دارد که آنها یک خطر و یا به تغییر شرایط مجوز که مدیریت آنها چگونه رفتار می کنند.”

پدر پل لندن قربانی را مقصر می داند “سیاست شکست” برای حملات تروریستی

Dمشتاق مریت که پسر جک, 25 ترور شد در ماه دسامبر حمله در مرکز لندن توییتی که تیراندازی مرده از دیگر تروریستی بود “مظهر بستن درب پایدار پس از اسب پیچ و مهره ای”.

در پاسخ به بوریس جانسون سخنرانی آقای مریت متهم خیابان داونینگ از “تلاش برای منحرف کردن توجه” از این واقعیت محافظه کاران بوده است در قدرت برای 10 سال گذشته است.

در یک رشته از توییت او گفت: “جملات طولانی خود را فقط لگد زدن می توانید در پایین جاده اجازه می دهد زندانیان به radicalise یکدیگر و ساخت بیشتر خشم.

“کلید به د-افراط گرایی توانبخشی و نظارت در انحراف مردم از این مسیر در وهله اول.

“انتظار مناسب قربانی به توان حمل می تواند برای این من می تواند تضمین نمی توان آن را یک وزیر.

“تیراندازی افراد مرده در خیابان پس از آنها انجام حملات مظهر بستن درب پایدار پس از اسب پیچ و مهره ای; نهایی شکست سیاست.

“است که بدون انتقاد از پلیس; آنها شغل خود ستودنی است اما این نباید به این آمده است.”

جک مریت کشته شد در یک حمله تروریستی در اواخر سال گذشته

خیابان داونینگ کار برای جلوگیری از زندانیان که هنوز یک تهدید از اینکه منتشر شد

Dداشتن خیابان داد و گفت: شروع به کار بلافاصله در تلاش برای جلوگیری از زندانیان که به اعدام محکوم شده است از ترور جرائم از منتشر شدن اگر آنها هنوز هم یک تهدید.

پرسید که آیا دولت مشغول به کار بود به درخواست بان کی مون صورت گذشته نگر به زمان زندانیان نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “این ساعت مجموعه ای از صبح امروز آنچه که ما در حال کار برای رسیدن به.

“که شروع به کار بلافاصله شب گذشته هنگامی که شرایط از این مورد آشکار شد. آن را در حال انجام در حال حاضر است.

“PM به وضوح مجموعه ای از آنچه که ما می خواهیم برای رسیدن به آن جلوگیری افرادی که نگرانی وجود دارد هنوز هم می تواند یک خطر برای مردم از آزادی از زندان در تروریسم موارد است.”

فشرده اگر این به معنای پایان دادن خودکار در اوایل انتشار خود گفت PM شده بود “نسبتا قاطعانه”.

بوریس جانسون خطاب ترور نگرانی های امروز

اعتبار:
Jason Alden/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX /Jason Alden/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/رکس

همسایگان مهاجم می گویند آنها فکر می کردند او شوخی بود زمانی که او گفت: “من می خواهم به یک تروریست”

One از همسایگان خود Jignesh Khomani a 20-year-old مهندسی مکانیک شاگرد توصیف امان به عنوان “یک مرد متوسط” گفتن PA news agency: “هیچ نشانه ای از هر چیزی (مثل این). او فقط عادی واقعا….”

اما یک نوجوان که نمی خواهید را به نام او گفت: او می دانست که او از محله زمانی که آنها کودکان بودند و ادعا امان خواهد گفت: “من می خواهم به یک تروریست” اما مردم فکر می کردند او شوخی بود.

معاون وزیر دادگستری عراق

Robert Buckland برنامه ریزی شده است بعد از امروز به دادن یک بیانیه در مجلس بر دولت در واکنش به حمله تروریستی.

ما گزارش آن را به عنوان آن اتفاق می افتد, پس نگه داشتن چک کردن در اینجا.

بوریس جانسون هشدار “ویروس تروریسم” در زندان

Mr جانسون گفت که او “نگران” راه محکوم به تروریست ها در زندان به کار گرفته است.

“آیا شما بازداشت آنها را بر روی بلوک در یک گروه و سعی کنید به نگه داشتن آنها را با هم چون که اجتناب از آنها آن را به عنوان آلوده یا انتقال این ویروس از اعتقادات خود به دیگران در زندان و یا شما پراکنده کردن آنها را کنید و سعی کنید به آنها را متوقف کند reinfecting هر یک از دیگر؟”

او اضافه کرد که به صورت خودکار آزادی زندانیان که تهدیدی برای عموم آزاد است “به پایان عمر مفید آن”.

PM گفت: د-radicalising مردم است “بسیار دشوار است چیزی برای انجام” اضافه کرد: “وجود یک مانع روانی مردم پیدا کردن آن سخت به عقب بر گردیم و به همین دلیل من استرس اهمیت گزینه وادار سازد و به همین دلیل من آمده اند به پایان از صبر و شکیبایی من با ایده اتوماتیک اوایل انتشار و من امیدوارم که مردم درک کنند که چرا ما در حال انجام آن است.

“این یک لیبرال کشور آن را تحمل کشور, اما من فکر می کنم ایده اتوماتیک آزادی برای افرادی که بدیهی است که در ادامه به تهدیدی برای مردم آمده است به پایان عمر مفید آن است.”

خانه حمله کردند توسط پلیس در هرتفوردشایر و لندن

Police شده اند جستجو مسکونی آدرس در جنوب لندن و bishop’s Stortford, Hertfordshire به عنوان به خوبی به عنوان وثیقه خوابگاه در Streatham که در آن مهاجم اقامت داشت.

یکی از ساکنان که شاهد این حمله در اموال در Burley جاده در bishop’s Stortford توصیف این حادثه به عنوان “بسیار ناراحت”.

“این خوب نیست برای دیدن پلیس با یورش به یک خانه,” او گفت:.

“آنها [پلیس] نمی کشیدن درب آن را فقط یک کل raid. همسایه بیرون آمد همه نگران بود – بدیهی است که مردم نگران هستند چرا که از آنچه رخ داده در سال گذشته است.”

او اضافه کرد که همسایگان شده بود “peeking” از پشت پرده در این حمله که در اطراف اتفاق افتاد 1.30 صبح روز دوشنبه.

“من فکر می کنم بقیه خانواده هنوز در خانه است. در پایان روز پدر و مادر واقعا واقعا خوب مردم – آنها بسیار مذهبی,” او گفت:.

افسران جستجو وثیقه خوابگاه

اعتبار: بن Cawthra/LNP

تیوی سایت مدیر Streatham وثیقه خوابگاه که در آن Sudesh امان گفت که او گذشته را دیدم او را در روز جمعه هنگامی که تثبیت خود رادیاتور و بعد از آن به رسمیت شناخته شده او را به عنوان مظنون از عکس خود را.

جنوب لندن خوابگاه بود تخلیه دیروز پس از افسران ورود با چهار بینام و ماشین های پلیس و محاصره این ساختمان است.

یک افسر است که هنوز هم در سپاه پاسداران در خارج از ساختمان در حالی که یک تیم پزشکی قانونی در حال جارو محاصره منطقه برای سرنخ.

صحبت کردن در پشت کمربند, سایت, مدیر که نمی خواهید نام برد و گفت: “من بسیار به کار با او. من واقعا درگیر شدن با بچه ها.

“هر کس خود را در اتاق وجود دارد. آخرین بار من او را دیدم من انجام رادیاتور راه اندازی خود را گرم در روز جمعه. او زیاد صحبت می کنند.”

مادر تروریستی صحبت می کند

تیاو از Sudesh امان است گفت که او به او صحبت کرد “مودب پسر” تنها چند ساعت قبل از حمله.

Haleema Faraz خان گفت: آسمان, اخبار که او سفر کرده بود در یک وثیقه خوابگاه در روز پنج شنبه و او به نام ساعت قبل از روز یکشنبه حمله درخواست او را به او برخی از گوشت گوسفند بریانی.

او گفت: او می خواست به مطالعه علوم پزشکی قبل از او رادیکالیزه شد و افزود که او “بسیار مهربان و همیشه لبخند زد” و تا به حال مورد مطالعه ریاضی و علوم در کالج.

اما Ms Faraz خان افزود که زمانی که او برای اولین بار شنیده حمله اتفاق افتاده بود او “تا به حال احساس” او مسئول به خاطر آن بود که در جنوب لندن.

او همچنین ادعا کرد که او تا به حال تبدیل شدن به بیشتر رادیکالیزه توسط زندانیان در Belmarsh زندان است.

نخست وزیر مالزی به ‘روشن کردن ناهنجاری’ از تروریستی بودن منتشر شد ‘بدون موشکافی’

Prime وزیر بوریس جانسون خطاب به Streatham حمله در سخنرانی خود صبح امروز در اجلاس آینده رابطه تجاری با اتحادیه اروپا است. او گفت که دولت در مواجهه با چالش های حصول اطمینان از تروریست ها در حال حاضر در خدمت جملات رو به صورت خودکار در اوایل انتشار.

او گفت: “ما فکر می کنم آن است که زمان برای اقدام بدون در نظر گرفتن قانون در حال در آوردن که مردم در زمان جریان نیست و به طور خودکار واجد شرایط برای آزادی های اولیه زمانی که مردم محکوم به اقدام تروریستی زده اند. و شما خواهد بود شنوایی در مدت کوتاهی از وزیر دادگستری در مورد آنچه که پیشنهاد ما قصد داریم به جلو را.

بوریس جانسون در سخنرانی خود در نیروی دریایی گرینویچ کالج صبح

اعتبار:
ادی Mulholland

“اما من امیدوارم که مردم درک کنند که این ناهنجاری ما نیاز به روشن کردن روند که برخی از مردم در حال بیرون آمدن از زیر اتوماتیک اوایل انتشار بدون هیچ گونه نظارت یا آزادی مشروط سیستم.”

Priti پاتل وعده ‘تغییرات اساسی’ چگونه تروریست ها از زندان آزاد شد

تیاو دبیر خانه Priti پاتل وعده داده است را به “تغییرات اساسی” به راه تروریست ها از زندان آزاد شد در پی Streatham حمله. او با توجه به آدرس پارلمان این بعد از ظهر و گفت: دولت به ارمغان خواهد آورد جلو یک لایحه جدید در آن s 100 روز اول قدرت است.

پلیس فعال در Streatham امروز

Forensic تیم شده اند پشم شویی صحنه در Streatham خیابان بالا.


اعتبار: هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA


اعتبار: هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/ PA


اعتبار: توبی ملویل / ایسنا

Sudesh امان زندگی کرده بود در نزدیکی یک وثیقه خوابگاه

Sudesh امان زندگی کرده بود در وثیقه خوابگاه برای کمتر از دو هفته پس از آزادی از زندان است.

مدیر خوابگاه در Leigham راه دادگاه گفت که او تا به حال دیده می شود آخرین محکوم تروریستی در روز جمعه اضافه کرد: “او زیاد صحبت می کنند.”

یک کمربند پلیس در خارج از ملک در Leigham راه دادگاه

اعتبار:
لوقا پاول/PA

He صحبت کرد که پلیس همچنان به جستجو سه طبقه ساختمان و همسایگان صحبت خود را به نگرانی که “از مردم می خواهم که” زندگی می کنند ،

خوابگاه, مدیر که نمی خواهید نام برد و گفت: “من بسیار به کار با او. من واقعا درگیر شدن با این بچه ها.

“هر کس خود را در اتاق وجود دارد. آخرین بار من او را دیدم من انجام رادیاتور راه اندازی خود را گرم در روز جمعه.

“او صحبت نمی کنند.”

مسلمان شورای بریتانیا را محکوم کرد, حمله

ثانیهآرون خان, MCB, دبیر کل گفت:

افکار ما هستند که با قربانیان این حادثه در Streatham و ما همبستگی خود را با مردم آن منطقه است. Streatham یک جامعه پر جنب و جوش که در آن مسلمانان پیدا کردن علت مشترک با دیگر ساکنان در طیف وسیعی از مسائل است.

تنها به تازگی به مردم Streatham آمد و با هم به صحبت کردن در برابر خرابکاری در مقابل یک مسجد محلی. ما باید همچنان به این جشن قوی روح جامعه در حالی که همچنین باقی مانده مراقب باشند. ما همه را تشویق به گزارش هر گونه جرم و جنایت نفرت و فعالیت های مشکوک را به پلیس برای کمک به امن نگه داشتن جوامع ما.

در حال حاضر به عنوان ما منتظر جزئیات بیشتر از پلیس در مورد آنچه به نظر می رسد ترور مربوط, حمله, ما, ایستادگی, با مردم Streatham در برابر نفاق و نفرت از تمامی.

حملات تروریستی ‘اجتناب ناپذیر” اگر تروریست ها نمی ده-رادیکالیزه در حالی که در زندان دادستان سابق هشدار

Nazir افضل سابق رئیس تاج دادستان برای شمال غرب انگلستان هشدار داده است که حملات تروریستی هستند “اجتناب ناپذیر” بدون موثر د-افراط گرایی برنامه ها در زندان است. وی عربستان سعودی و مالزی و سریلانکا و دانمارک ‘مشهور جهان’ برنامه های بریتانیا می تواند از یادگیری است.

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک امروز برنامه گفت: “او (بوریس جانسون) از من پرسید چه نگه می دارد مرا بیدار در شب این بود که چهار سال پیش و من به او گفتم انتشار قریب الوقوع تروریست محکوم مناسب و بدون deradicalisation برنامه. او پرسید: “خوب چه باید بکنیم که در مورد آن نیست که هزینه پول؟’ من گفتم: مشاوره و مناسب deradicalisation برنامه. سپس او گفت: “خوب است که هزینه پول” و در نقل مکان کرد.

“بیایید این را روشن مسئولیت برای آنچه که دیروز اتفاق افتاده است که به طور کامل از مجرم. او همانطور که می دانیم یک عاشق که می خواست برای ایجاد یک نام برای خود و من حاضر به نام او.

“می تواند از آن شده اند جلوگیری کرد ؟ بله. [با] یک جمله دیگر مردم شده اند صحبت کردن در مورد صدور حکم بودن جواب ما می تواند با تاخیر و این اجتناب ناپذیر و جنایت چند ماه اگر ما به او داده بود که.

“اما یک مشکل واقعی وجود دارد با د-افراط گرایی و متارکه برنامه. آنها شده اند تا حد زیادی با کمبود بودجه روبرو هستند ضعیف اجرا شده است. این همه پایین متاسفانه به تاثیر ریاضت در مشروط شدن سرویس است.”

خدمات آمبولانس دفاع زمان پاسخ

تیوی لندن آمبولانس خدمات در دفاع از این زمان آن را در زمان برای امدادگران برای رسیدن به چاقو قربانیان در Streatham بالا خیابان در روز یکشنبه. چشم برخی از شاهدان عینی گزارش داد که با قربانیان تا 30 دقیقه قبل از آمبولانس آنها رسیده است.

این خدمات گفت: خدمه آن شده بود در خیابان بالا در عرض 4 دقیقه برگزار شد اما توسط پلیس بودند که در تلاش برای ایجاد اگر صحنه امن بود. مظنون Sudesh امان شده بود با پوشیدن یک جعل انتحاری کمربند در زمان.

پلیس در جستجوی دو آدرس در لندن و Hertfordshire

تی شرتاو به پلیس گفت: این جستجو دو آدرس در پی حمله تروریستی در Steatham خیابان بالا در بعد از ظهر یکشنبه. در بیانیه نیروی گفت:

“کارآگاه از ملاقات مبارزه با تروریسم فرماندهی در ادامه به انجام سریع-زمان پاسخ به سوالات به شرایط از حمله در Streatham بالا جاده در حدود 14:00hrs در یکشنبه 2 فوریه.

“حکم جستجو در حال انجام در دو مسکونی آدرس در جنوب لندن و bishop’s Stortford مناطق بود. بازداشت شده اند ساخته شده و سوالات در ادامه در سرعت.”

سابق بالا ضد ترور افسر می توانید مشاهده کنید یک مورد’ برای نامشخص جملات برای تروریست ها

منn خود را امروز برنامه مصاحبه سابق ملاقات معاون کمیسر پلیس گفت که او می تواند ‘دیدن یک مورد’ برای نامشخص جملات برای کسانی که به جرم ترور شده اند. او افزود چنین اقداماتی نیاز به همراه “تهاجمی” تلاش برای بازسازی چنین مجرمین است.

او گفت: “من فکر می کنم اگر کسی است که به وضوح رانده شده توسط یک ایدئولوژی و آنها بر این باورند که کشتار افراد دیگر است که خدا داده هدف و سپس من می توانید ببینید یک مورد که (نامشخص جملات) به عنوان طولانی به عنوان ما قرار داده و در کنار آن توانبخشی deradicalisation برنامه به کسی که این فرصت را به تغییر راه خود را و منتشر خواهد شد.

آقا مارک رولی در طول روز خود را به عنوان دستیار کمیسر پلیس مت

“من فکر نمی کنم ما باید قفل ‘اونا تا پرتاب و دور کلید ما باید به همان اندازه تهاجمی در مورد تلاش برای کمک به مردم به نوبه خود زندگی خود را در اطراف به عنوان ما مصمم به حفاظت از مردم است.”

‘UK زندانهای خطرناک تر از سوریه برای جهاد’

Sir علامت رولی سابق ملاقات پلیس دستیار کمیسیون گفت: نمایندگان مجلس هشدار داد در حالی که او در پست که نیروهای جهادی منتشر شده از انگلستان زندان بودند بیشتر از یک تهدید به از مبارزان از بازگشت از سوریه است.

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه گفت: “من به یاد داشته باشید که خواسته های نمایندگان مجلس چند سال پیش زمانی که من در پست مورد خطر بازگشت نیروهای جهادی از سوریه که یک نگرانی است اما من به یاد داشته باشید گفت: به آنها را در زمانی که وجود خواهد داشت بیشتر افراد خطرناک در آینده بر روی خیابان های انگلستان از زندان با تروریست اعتقاد راسخ تر شده اند و بازگشت از سوریه است. و متاسفانه به نظر می رسد که آنچه که در لحظه اتفاق می افتد. “

آقا علامت همچنین هشدار داد که این امر می تواند از نظر قانونی مشکل برای دولت به صورت گذشته نگر تغییر تاریخ انتشار تروریست ها در حال حاضر در زندان است. او افزود: “من فکر می کنم یکی از چالش های نخست وزیر و تیم او این است که چقدر او می تواند نگاه به عقب و اصلاح شرایط برای افرادی که در حال حاضر در خدمت جملات. من می دانم که از نظر قانونی بسیار دشوار است. من انجام شده است یک بار یا دو بار در جایی که قوانین تغییر کرده است به صورت گذشته نگر.

“اما اگر وجود دارد بسیاری از افرادی که در رژیم است که ما فکر می کنم دیگر کار این است که آن را ممکن است برای تغییر آن ؟ در غیر این صورت پلیس و سرویس های امنیتی در حال رفتن به بسیاری از بسیاری از موارد است که آنها اولویت بندی ‘که در آن می توانید با ما به این مقدار محدود از مسلح نظارت و است که بهترین راه برای محافظت از مردم است. ”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im