نوار باشگاه باید واجد شرایط برای دریافت وام اضطراری ویسکانسین قاضی می گوید

یک قاضی در ویسکانسین ثبت یک دستور مقدماتی جمعه به نمایندگی از صاحبان چهار نوار, باشگاه, پس از برنامه های کاربردی خود را برای کسب و کار کوچک coronavirus امداد وام محروم بودند. درخواست وام رد ساخته شد به دلیل ماهیت کسب و کار و در نتیجه نقض قانون اساسی در متمم اول قانون اساسی زمینه های ایالات متحده در منطقه قاضی لین آدلمن استدلال کرد.

آدلمن ثبت دستور در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 13 توسط جف اسکات اولسون حقوقی به نمایندگی از صاحبان چهار ابریشم عجیب و غریب آقایان باشگاه در ویسکانسین. طرح دعوی در دادگاه به نام Jovita Carranza, مدیر متحده اداره کسب و کار کوچک (SBA) و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به عنوان متهمان این پرونده است.

در طرح دعوی در دادگاه وکیل جف اسکات اولسون گفت: صاحبان زمینه برای وام کسب و کار کوچک از طریق SBA چک Protection Program (PPP) که به قانون امضا شده بود به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در 27 مارس ، خود برنامه های کاربردی وام رد شد به دلیل SBA قانون از سال 1996 که گفت: صاحبان کسب و کار خواهد بود واجد شرایط برای آژانس وام کسب و کار خود را درگیر “در حال حاضر[ing] اجراهای زنده از یک prurient طبیعت جنسی” طرح دعوی در دادگاه گفت.

Jovita Carranza of the SBA
مدیر اداره کسب و کار کوچک Jovita کررنزا به نظر می رسد در طول روزانه COVID-19 جلسه در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در 2 آوریل سال 2020 است. کررنزا نامگذاری شد, به عنوان یک متهم در اخیر طرح دعوی در دادگاه ادعا SBA مسدود اضطراری درخواست وام به دلایلی که نقض متمم اول قانون اساسی.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

با توجه به آدلمن را دستور به مراقبت در عمل مشخص نیست هر گونه صنایع است که نمی تواند دریافت کمک مالی اضطراری به دلیل ماهیت خدمات خود را. “کنگره نه تنها از هر صنعت برای رد صلاحیت تحت PPP بسیار کمتر مشخص است که از لحاظ جنسی کسب و کار گرا هستند فاقد شرایط لازم برای PPP وام” آدلمن را دستور گفت. “این کسب و کار باید حقوق و دستمزد و پرداخت اجاره بها و قبوض آب و برق مانند هر کسب و کار دیگر. سهم خود را به اقتصاد ملی هستند و هیچ تفاوتی از کمک های ساخته شده توسط کسب و کارهای کوچک در صنایع دیگر.”

آدلمن با اشاره به طیف گسترده ای از دیگر کسب و کارهای کوچک که با دریافت کمک های مالی از طریق PPP و گفت: در حکم تصمیم به انکار ابریشم عجیب و غریب آقایان باشگاه از تصویب وام “خاص آنها را به صورت نامطلوب درمان است.”

“قانون اساسی اجازه نمی SBA به حذف شاکیان از PPP بر اساس محتوای سخنرانی خود” آدلمن نوشت.

آدلمن را دستور به نام برای SBA و Mnuchin به اعطای صاحبان بانک ها تصویب به ادامه کار با برنامه های کاربردی وام ظهر روز دوشنبه. نیوزویک رسیده به SBA نظر اما نمی شنوند به عقب در زمان برای انتشار.

صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر کشور ابراز نا امیدی با PPP پس از فرایند برنامه آغاز شد. در علاوه بر این به اوایل راه گریز است که اجازه کسب و کارهای بزرگتر با صدها نفر از کارکنان به درخواست برای وام و کمک های مالی برای متقاضیان خشک به سرعت ترک بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک بدون پول آنها نیاز به شناور باقی می ماند از طریق تعطیلی ضروری, این بیماری همه گیر. با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط LendingTree تنها 5 درصد از کسب و کارهای کوچک تا به حال تایید شده برای دور اول PPP وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de