Stuart Gordon فیلم: چگونه به تماشای ‘Re-Animator,’ ‘از فراتر از آن’ ‘Dagon’ و دیگر فرقه های ترسناک فیلم آنلاین

استوارت گوردون فرقه فیلم ترسناک مدیر بهترین و شناخته شده برای Re-Animator و دیگر سازگاری H. P. Lovecraft درگذشت در سن 72. خوشبختانه برای طرفداران که می خواهند به جشن چند hyphenate ترسناک maven (که او نیز یکی از اذهان پشت عسل…من منقبض بچه ها حق رای دادن) تقریبا همه فیلم های خود را در دسترس هستند در جریان خدمات. خدمات مانند لرزیدن پلوتون تلویزیون و آمازون نخست فیلم در حال نشان دادن فیلم هایی از فراتر از عروسک Dagon و گیر کرده در حال حاضر.

چگونه به تماشای فیلم Stuart Gordon آنلاین

Re-Animator

گوردون تعریف فیلم Lovecraft اقتباس در مورد یک دانشجوی پزشکی است که می آموزد که چگونه به بدن بازگشت به زندگی نیز خود را به ساده ترین فیلم به جریان آنلاین. 1985 فیلم که عالی ژانر “هربرت وست خوب سر بر روی شانه های او…و یکی دیگر روی میز” جریان است در حال حاضر در Showtime, DirecTV Fubo و لرزیدن (که دیگر Gordon فیلم Castle Freak و گیرو همچنین غیر گوردون به کارگردانی عاقبت Bride of Re-Animator).

این فیلم رای دادند به طور منظم یکی از بهترین فیلم های ترسناک تمام وقت نیز در دسترس بر روی پی اس و دچار آمازون نخست تصویری اضافه کردن بر روی کانال.

stuart gordon re-animator
استوارت گوردون بهترین و شناخته شده به عنوان مدیر ‘Re-Animator’
Starz

از فراتر از

سال پس از Re-Animator, گوردون پنجه دیگری Lovecraft داستان کوتاه را از فراتر ازآن می بیند یک دانشمند تبدیل به یک هیولا پس از آزمایش های خود را بکشید و او را به دیگر ابعاد.

لخته بدن, ترسناک در حال حاضر نشسته در شماره 311 در حماسه آنها شلیک زامبی لیست از 1000 بهترین فیلم های ترسناک است که جریان در حال حاضر به عنوان بخشی از PlutoTV مجموعه و همچنین در دسترس برای خرید در آمازون و Vudu در $3.99.

Dagon

گوردون بازگشت به Lovecraft در هزاره جدید برای یک قوم ترسناک داستان در مورد یک جامعه است که پرستش یک پری دریایی به خدا. کسانی که می خواهند برای دیدن این فیلم به نام “افراطی است که این مرز در اردوگاه” توسط Austin Chronicle می توانید آن را در Tubi.

عروسک

در سال 1987 گوردون به حال شخصیت خود را به مبارزه با گروه ترکان و مغولان از عروسک های حاوی روح از مجرمان (که در اضافی بدن ترسناک لمسی می تواند پاک کردن چشم خود را) در عروسکاست که بخشی از پلوتون تلویزیون مجموعه است و همچنین جریان در آمازون نخست تصویری.

گیر

در Gordon تاریخ و زمان آخرین فیلم ساخته شده در سال 2007 او به زیبایی آمریکایی‘s Mena Suvari یک زن که به یک مرد با ماشین خود را. زمانی که او می شود تعبیه شده در شیشه جلو اتومبیل او باعث می شود یک سری از تصمیم گیری های بد است که تبدیل گیر به یک فرقه کلاسیک—یکی که باور نکردنی است که بر اساس یک داستان واقعی است.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما مرتب کردن بر اساس از فیلم شما می توانید آن را ببینید در حال حاضر در IMDB TV, لرزیدن و UMC.

گودال و آونگ

و همچنین تطبیق Lovecraft, گوردون نیز آورده داستان از ادگار آلن پو به تلویزیون, فیلم و صحنه است. در سال 1991 به عنوان مثال او اقتباس منی داستان کوتاه گودال و آونگ (اشتباه نشود با وینسنت قیمت-بازیگران 1961 نسخه) به یک فیلم با بازی بیگانگان’ Lance Henriksen است که جریان در Tubi در حال حاضر.

honey i shrunk the kids stuart gordon
استوارت گوردون دارای یک داستان اعتباری در ‘Honey, I Shrunk The Kids’
دیزنی

Honey, I Shrunk the Kids

یکی از Gordon کمتر شناخته شده دستاوردهای این است که کار خود را در پشت صحنه از معشوق ’80s, فیلم حق رای دادن Honey, I Shrunk the Kids. هر چند این فیلم داستان که گوردون را به دیزنی و او که قرار بود برای هدایت تا زمانی که او تا به حال به رها کردن به دلیل بیماری احساس متفاوت از splatterfests گوردون شناخته شده است, آن را نشانی از ویژگی های یکی از مورد علاقه خود را نقوش—یک دانشمند است که آزمایش رفتن بسیار اشتباه است.

Honey, I Shrunk The Kids آنلاین در دسترس است در حال حاضر در دیزنی+ به عنوان Honey, I Blew Up the Kidکه گوردون اجرایی تولید شده است. تلویزیون نشان می دهد spin-off یک قسمت که گوردون به کارگردانی نیست در دیزنی+ نشده است. اما آن را در دسترس است برای خرید در Google Play ، iTunes و آمازون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de