دانش آموزان ممکن است به “واقعی کالج تجربه” در این سال

در سراسر کشور حدود 20 میلیون نفر از دانشجويان دانشگاه بازگشت به مدرسه انتظار می رود بسیار متفاوت کالج تجربه این سقوط. به عنوان دانشگاه سعی کنید به کشف کردن آنچه به انجام در راستای افزایش coronavirus موارد در چند کشور, رئیس جمهور تهمت توییتی “مدارس باید باز در پاییز.”

آقای ترامپ میزبانی یک رویداد سهشنبه برای بحث در مورد reopenings با K-12 و بالاتر و متخصصان آموزش و پرورش, دانش آموزان و والدین.

Elan زهر رو به افزایش junior در دانشگاه پرینستون در نیوجرسی برنامه های خود را به کلاس های درس کالج حدود 7000 کیلومتر از محوطه دانشگاه. پس از سفر به کره جنوبی برای کارآموزی در اوایل این سال او تصمیم به ماندن بگیرید.

“من نمی دانم اگر این امر می تواند بهترین ایده برای رفتن به عقب و شما می دانید به طور کامل در معرض خودم را در آن محیط زیست, اگر مردم — اگر نه همه رفتن به آن را به طور جدی از جمله دانشجویان” زهر گفت.

در پرینستون دانش آموزان اجازه داده می شود در محوطه دانشگاه به مدت یک ترم از سال تحصیلی — دانشجویان سال اول و نوجوانان در پاییز رشته و سالمندان در بهار. مدیران می گویند بسیاری از کلاس ها باقی خواهد ماند آنلاین. این دانشگاه مانند بسیاری دیگر از مدارس نیاز به همه در محوطه دانشگاه به سایش پوشش صورت در داخل خانه در همه زمان ها به جز زمانی که دانش آموزان خود اختصاص داده است.

“به فاصله اجتماعی و منزوی کردن هر کس در اتاق خود را — آن را فقط واقعا برای من جذاب. آن را واقعا احساس واقعی کالج تجربه” زهر گفت.

ورودی دانشگاه هاروارد دانشجوی سال اول یاسمین Bazos هیجان زده بود بیش دانشگاه, اعلام روز شنبه که آن را خوش آمدید 40 درصد از دانشجویان دوره لیسانس به دانشگاهاز جمله تمام دانشجویان سال اول. دانش آموزان خواهد شد و آزمایش هر سه روز.

“من می خواهم به در پردیس به طوری که من می توانید شروع به تا حدودی از حالت عادی تجربه” Bazos گفت: CBS News خبرنگار مگ Oliver.

او گفت که او احساس نمی کند او یک خطر سلامت با رفتن به عقب. “به خصوص با توجه به سن و سال من. اگر من یک مقدار زیادی در خانه من بود نگران,” او گفت:.

برخی از دانشکده پدر و مادر و کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد گسترش ویروس به سرعت در میان اجتماعی دانشجویان. در هفته گذشته بیش از 100 دانشجويان ساکن در خوابگاه خانه ها در نزدیکی دانشگاه واشنگتن گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19.

این وقایع از آموزش عالی نگاه پردیس بازگشایی برنامه در بیش از 1000 مدارس. شصت درصد برنامه ریزی برای بازگشت به یک فرد در ترم 9 درصد ادامه خواهد داد و همه-از راه دور آموزش و 24 درصد ارائه خواهد شد مخلوط با دیگران هنوز هم در تصمیم گیری.

مدارس نیز باید در نظر بگیرید که دانش آموزان ممکن است بخواهید به پرداخت کامل شهریه به یادگیری آنلاین.

“دانشگاه ها کاملا تحت فشار مالی” گفت: سابق وزیر آموزش و پرورش آرنی دانکن. “اما که نمی تواند راننده چه اتفاقی می افتد. سلامت و ایمنی دانش آموزان, دانشکده ما کارکنان ما مدیران — که باید اولین و مهمترین.”

دانکن گفت: او را درک دانش آموز ناکامی و امید آنها را به دیدن تصویر بزرگ است.

“اجازه دهید آن را می شود روشن این است که یک سقوط این یک سقوط و ما باید مایل به انجام کار درست برای دریافت از طریق این به رسیدن به طرف دیگر. بنابراین ما بعد از سقوط و بعد از سقوط و بعد از سقوط پس از آن خواهد شد بسیار بهتر برای همه ما,” او گفت:.

در مورد پردیس شیوع مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات می گویند مدارس باید تعطیل ساختمان برای ضد عفونی کردن آنها و کار با محلی مقامات بهداشتی برای ردیابی تماس با ما. اگر سطح جامعه گسترش قابل توجهی است که باید در نظر بگیرید گسترش تعلیق در کلاس های حضوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de