مطالعه می یابد نزدیک به 20 درصد از کودکان گرفتن نیست به اندازه کافی به غذا خوردن در میان حزبی بن بست بیش از Coronavirus مواد غذایی تمبر

یک پنجم کودکان در ایالات متحده در حال رفتن گرسنه با توجه به بی ثباتی اقتصادی از coronavirus بیماری با توجه به یک مطالعه جدید که توسط موسسه بروکینگز یک سی-بر اساس فکر می کنم تانک.

بیشتر خانواده ها در حال پرش وعده های غذایی و سوء تغذیه می تواند باعث دائم رشد آسیب در کودکان است. اما در حالی که این مسئله می تواند خطاب با گسترش کمک های غذایی مزایای کنگره هنوز به انجام این کار فراتر از 2 میلیارد دلار افزایش به قانون امضا شده در مارس 18.

این موسسه بروکینگز مطالعه تجزیه و تحلیل داده ها از دو بررسی های اخیر: این COVID تاثیر بررسی و همیلتون پروژه/آینده از طبقه متوسط طرح نظرسنجی از مادران با فرزندان جوان است. هر دو نظرسنجی پرسش و پاسخ گرفته شده از ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) 2018 امنیت غذایی شد.

این موسسه بروکینگز مطالعه در نظر گرفته شده خانواده ها و کودکان به عنوان “مواد غذایی نا امن”—است که دچار مشکل ارائه مواد غذایی به اندازه کافی با توجه به کمبود منابع—اگر پاسخ دهندگان گفت: دو زیر اظهارات اغلب یا گاهی اوقات درست است: “غذایی که خریداری شده فقط نمی گذشته و ما نمی باید به اندازه کافی پول بیشتر” و “کودکان در خانواده من بودند نه غذا خوردن به اندازه کافی از آنجا که ما فقط نمی توانیم به اندازه کافی مواد غذایی است.”

child hunger hungry children
5-در سال Kevin Estrada پیاده روی با یک پالت بار کمک های امدادی خود را از خانواده دریافت کرده در یک سایت توزیع میزبانی تغذیه کودکان در مارس 9, 2009 در Hoffman Estates, Illinois.
اسکات اولسون/گتی

“ناامنی غذایی در خانواده ها با کودکان زیر 18 سال افزایش یافته است و در حدود 130 درصد از سال 2018 به امروز” لورن بائر یک بروکینگز همکار در مطالعات اقتصادی نوشت.

“به دنبال در طول زمان به خصوص به افزایش نسبتا کوچک در کودک ناامنی غذایی در طول رکود بزرگ روشن است که کودکان در حال تجربه ناامنی غذایی به حد بی سابقه ای در عصر مدرن” او ادامه داد.

food insecurity study Brookings Institute
یک تصویر نشان از افزایش چشمگیر خانواده ها با کودکان دچار ناامنی غذایی از سال 2000 تا مارس سال 2020 است. (با اجازه چاپ)
این موسسه بروکینگز/همیلتون پروژه

بائر گفت: اختلال در مدرسه برنامه غذا ناتوانی در رسیدن به توزیع مواد غذایی سایت ها و خواهر و برادر رقابت برای محدود کردن غذا در خانه ممکن است همه کمک به این موضوع با توجه به بار.

برای کمک به حل و فصل موضوع او نشان می دهد گسترش واجد شرایط در این طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) یک برنامه فدرال است که فراهم می کند کم درآمد افراد و خانواده ها با الکترونیکی مزایای انتقال (EBT) کارت است که با این نسخهها کار مانند یک کارت اعتباری برای خرید مواد غذایی در فروشگاه های محلی.

گسترش واجد شرایط می تواند شامل تعلیق ضربه محکم و ناگهانی کار مورد نیاز برای دانش آموزان, دو برابر شدن حداقل ضربه محکم و ناگهانی مزایای افزایش مزایای حداکثر 15 درصد و صدور $100 pandemic-EBT کارت برای هر سن مدرسه کودک از هم اکنون تا پایان 2020-2021 سال تحصیلی.

بائر نیز می گوید: ارائه اضطراری ضربه محکم و ناگهانی سهمیه به خانوار واجد شرایط به نفع بیش از 5 میلیون کودک که در حال حاضر بدون دریافت مزایای اضافی در این بیماری همه گیر.

این موضوع از گسترش بودجه برای ضربه محکم و ناگهانی است که در حال حاضر غرق در کنگره gridlock.

دموکرات ها می خواهید به ضربه محکم و ناگهانی افزایش مزایای 15 درصد اما جمهوریخواهان می گویند خانواده های مالی و مشکلات تغذیه ای شده اند به اندازه کافی خطاب طریق گسترش دیگر بزرگتر اجتماعی ایمنی-net برنامه ها در این بیماری همه گیر.

عصر ایران رسیده به این موسسه بروکینگز برای اطلاعات بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر