مطالعه اول شهر ایتالیایی به آمار Covid-19 نشان می دهد که چگونه تست سرکوب بیماری

تلگراف | No comments

یک مطالعه از یک شهر ایتالیایی است که در میان برای اولین بار در اروپا به برخورد با کروناویروس بر اهمیت آزمایش در کنترل این بیماری پس از آن نشان داد که 40 درصد از کسانی که آلوده شدند تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

محققان می گویند این مطالعه در مجله Nature منتشر شده برجسته نقش مهم افرادی که هیچ نشانه و یا هنوز بروز علائم در گسترش ویروس.

محققان دانشگاه پادوا و امپریال کالج لندن انجام تحقیقات خود را در شهر Vò در شمال ایتالیا بود که تمرکز شدید موشکافی پس از آن تبدیل به یکی از اولین بار در اروپا به قفل کردن به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

پس از این شهر با تجربه ایتالیا در اولین Covid-19 مرگ بر فوریه 21, آن قرار داده شده بود به قرنطینه فوری. در این دوره محققان آزمایش بیشتر از 3200-جمعیت قوی – هر دو در آغاز زمانی که 86 درصد تست شده هستش و دو هفته بعد زمانی که 72 درصد از جمعیت رسیده بود.

این آزمایش نشان داد که در شروع مستند 73 نفر (2.6 درصد از جمعیت) مثبت بودند SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 نسبت به 29 نفر (1.2 درصد) دو هفته بعد.

هر دو بار حدود 40 درصد از افراد مورد آزمایش قرار گرفته بود هیچ علائم این بیماری است. هیچ یک از کودکان زیر 10 که به نمایش در آزمایش مثبت برای این بیماری وجود چندین زندگی با اعضای خانواده.

همه کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس بودند قرنطینه صرف نظر از اینکه آیا آنها نشان داد علائم با شهر تبدیل شدن به یک ویترین برای اهمیت تست.

این ویروس سرکوب و کنترل در عرض چند هفته و مطلع تست در سیاست گسترده تر ونتو منطقه که در آن تمام اطلاعات تماس از موارد مثبت ارائه شد تست.

“این تست و ردیابی رویکرد تا به حال تاثیر فوق العاده ای در این دوره از بیماری همه گیر در ونتو در مقایسه با مناطق دیگر ایتالیایی و به عنوان یک مدل برای انتقال سرکوب و محدود کردن ویروس قابل توجهی بهداشت عمومی اقتصادی و اجتماعی بار گفت:” پروفسور آندریا Crisanti از گروه پزشکی مولکولی از دانشگاه پادوا.

محققان همچنین دریافتند که افراد بدون علامت تا به حال مشابه بار ویروسی به عنوان علامتی بیماران و که از قبل علامت مردم (که کسانی که هنوز در حال توسعه علائم) کاهش بار ویروسی در ابتدا.

این نشان می دهد که بدون علامت و قبل از علامت مردم نقش مهمی در انتقال محققان گفتند.

این سوال که آیا افراد بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری شده است موضوع بحث های زیادی در هفته های اخیر پس از یک سازمان جهانی بهداشت متخصص مجبور شد برای روشن شدن نظرات او پس از گفتن یک نشست خبری که هیچ شواهدی از بدون علامت گسترش یافته است.

اما دکتر ماریا ون Kerkhove بعد گفت که تماس با ردیابی مطالعات نشان داد که شواهد کمی ثانویه انتقال این بیماری اگر چه مدل سازی با اشاره به این که مسئول حدود 40 درصد از گسترش..

Dr Ilaria Dorigatti همکاری محقق سرب در کنار پروفسور Crisanti گفت: این مطالعه بر اهمیت تست به عنوان ثانویه خوشه بیماری ظهور در شهر لستر. “این است که به ویژه مربوط به امروز با توجه به زمان خطر جدید عفونت خوشه و موج دوم انتقال,” او گفت:.

پروفسور انریکو Lavezzo از گروه پزشکی مولکولی از دانشگاه پادوا گفت: در نتیجه حامل بدون علامت است “کلید”. او گفت: حتی عفونت بدون علامت تا به حال بالقوه برای کمک به انتقال به تحقیق از تماس با ردیابی در Vò تایید کرد.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>