مطالعه نشان می دهد خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در معرض خطر بیشتری از coronavirus با وجود دنده محافظ

خط مقدم بهداشت و درمان کارگران کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) را سه برابر افزایش خطر ابتلا تست مثبت برای coronavirus در مقایسه با جمعیت عمومی یک مطالعه نشان داده است.

این تحقیق همچنین نشان می دهد کسانی که با ناکافی PPE باید افزایش بیشتر در خطر است.

با توجه به اطلاعات بهداشت و درمان کارگران از, در اقلیت قومی (بام) پس زمینه با احتمال بیشتری به تست مثبت است.

گفت: محققان یافته های خود را برجسته اهمیت کافی در دسترس بودن و استفاده از PPE اما همچنین نیاز به استراتژی های اضافی برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران است.

این شامل حصول اطمینان از کاربرد صحیح و حذف از PPE و اجتناب از استفاده مجدد بود که همراه با افزایش خطر.

با استفاده از Covid Symptom Tracker نرم افزار, محققان کینگز کالج لندن و دانشگاه هاروارد نگاه اطلاعات از 2,035,395 افراد و 99,795 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در بریتانیا و ایالات متحده.

آنها دریافتند که شیوع Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 بود 2,747 مورد در هر 100,000 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در مقایسه با 242 مورد در هر 100,000 نفر در کل جامعه است.

حدود 20 درصد از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران گزارش حداقل یک علامت در ارتباط با ویروس.

خستگی و از دست دادن بو یا طعم و خشونت صدا به خصوص مکرر مطالعه منتشر شده در مجله لانست بهداشت عمومی یافت می شود.

محققان گفتند بام بهداشت و درمان کارگران در خصوص خطر عفونت با حداقل پنج برابر افزایش خطر در مقایسه با غیر هیسپانیک سفید کل جامعه است.

استاد Sebastien Ourselin نویسنده ارشد از کالج کینگ لندن گفت: “یافته های مطالعه ما باید تاثیر فوق العاده ای برای کارکنان بهداشتی درمانی و بیمارستان ها.

“داده است روشن آشکار است که هنوز هم وجود دارد یک افزایش خطر ابتلا به Sars-CoV-2 عفونت با وجود در دسترس بودن از PPE.

“به طور خاص توجه داشته باشید که ما که بام تجربه جامعه افزایش خطر عفونت و در برخی موارد عدم دسترسی به کافی PPE یا اغلب استفاده مجدد از تجهیزات است.”

دکتر کلر Steves, رهبری محقق بالینی از کالج کینگ لندن گفت: “من بسیار خوشحالم ما در حال حاضر معرفی ماسک و اجتماعی فاصله که در آن ممکن است برای همه فعل و انفعالات در بیمارستان ها برای محافظت از خودمان و مردم ما خدمت می کنند.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود این است که تقویت و پایدار در طول خدمات سلامت از جمله در تنظیمات بهداشت و درمان در خارج از بیمارستان ها; به عنوان مثال در مراقبت از خانه.

“محافظ اضافی استراتژی هستند به همان اندازه به عنوان مهم مانند اجرای اجتماعی فاصله میان کارکنان بهداشتی است.

“پروتکل های سختگیرانه تر برای معاشرت با دیگران در میان کارکنان بهداشتی نیز باید در نظر گرفته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme