مطالعه نشان می دهد افزایش در زنان منجر و یا Co-آگهی در 2019 فیلم 13 سال به بالا

درصد از فیلم با آگهی یا شرکت منجر به 13 سال به بالا در سال 2019 با توجه به مطالعه منتشر شد شنبه.

گزارش منتشر شده توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی آننبرگ ورود ابتکار که انجام تحقیقات به گنجاندن اقلیت ها و زنان در رسانه ها.

محققان به بررسی 100 فیلم های پرفروش ترین که شد منتشر شده در هر سال از سال 2007 تا سال 2019 در مجموع 1300 بالا, فیلم و متمرکز که از این فیلم که شامل سرب شخصیت های بازی توسط بازیگران زن و بازیگران از “یک کمتر نژادی/قومی است.”

از 100 فیلم های پرفروش ترین های 2019, 43 از آنها را “برجسته یک زن منجر شود و یا شرکت سرب [sic]” با توجه به گزارش. که بیش از دو برابر تعداد بالا-پرفروش سینما با زن منجر در سال 2007 بود که فقط 20.

این واقعیت وجود این گزارش هنوز به ذکر است که درصد کمی از زنان که رهبری یا co-led در فیلم بود و هنوز هم کمی پایین تر از برآورد درصد زنان را تشکیل می دهند جمعیت ایالات متحده (51 درصد) و همچنین درصد بلیط های فروخته شده به زنان در آمریکای شمالی (47 درصد).

این نویسندگان اشاره کرد که هر ملاحظه گروه های قومی نشان داده شد در میان زنان منجر می شود. برای مثال هیچ زن بازیگر که بومیان آمریکا در خاورمیانه/شمال آفریقا و یا جزایر اقیانوس آرام تا به حال نقش سرب در یکی از فیلم های 2019.

علاوه بر این 31 میان بالا-پرفروش فیلم های 2019 تا به حال منجر و یا co-آگهی متعلق به اقلیت های نژادی یا قومی با توجه به پژوهش است. که به نمایندگی از یک چشم انداز مثبت 18 درصد از سال 2007.

در یک بیانیه ارائه شده به Newsweek, دکتر استیسی L. Smith یکی از نویسندگان این مطالعه توضیح داد که افزایش در فروش کمتر از جوامع به عنوان به خوبی به عنوان زن منجر شد انعکاسی از یک روند است که ابتکار عمل را در بر داشت در گزارش خود که در برخورد با فیلمهای منتشر شده در سال 2018 است. با توجه به اسمیت در این گزارش شواهدی وجود دارد که شرکت های فیلم در حال شروع به دیدن اهمیت گنجاندن.

“شرکت هایی است که تولید و توزیع این فیلم ها نشان داده اند که ورود به یک منطقه که در آن آنها می خواهند به رشد ، “خروجی های خود را در حال حاضر نشان دهنده این مقدار هر چند البته هنوز هم وجود دارد اتاق را برای پیشرفت است.”

نویسندگان این گزارش تاکید کرد که مهم ترین یافته پژوهش “که برای اولین بار در بیش از یک دهه است که فیلم در تاریخ همتراز با تلویزیون با توجه به مقدار داستان در مورد دختران و زنان است.”

در این گزارش آمد تنها چند روز قبل از مراسم اعطای جوایز آکادمی است که در حال حاضر باعث جنجال. برخی از طرفداران فیلم ابراز نا امیدی با Academy of Motion Picture Arts and Sciences برای “snubbing” زن بازیگران مانند Lupita Nyong ‘ o (ما) و جنیفر لوپز (زرنگ) که آن را به نامزد برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن. شنبه شب زنده lampooned لیست اسکار نامزد خود را برای عدم تنوع شوخی که چه بسیاری از فیلم های در حال رایج بود “سفید نر خشم.”

در یک ورید مشابه برخی ابراز ناامیدی که Greta Gerwig, که, کارگردانی 2019 اقتباس از زنان کمیرا دریافت نمی یک نامزدی اسکار برای بهترین کارگردان. این آننبرگ ورود ابتکار گزارش دیگری منتشر شده در ماه ژانویه که از سال 2007 زن مدیره شده اند تعدادشان کمتر توسط همتایان مرد خود 20 به یک است.

Town Hall With The Cast Of LittleWomen
بازیگران فلورانس Pugh, Saoirse Ronan, Eliza Scanlen مدیر Greta Gerwig و لورا درن حضور SiriusXM این تاون هال با بازیگران ‘زنان کوچک’ به میزبانی SiriusXM را جس Cagle در دسامبر 09, 2019 در شهر نیویورک است.
آسترید Stawiarz/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر