اشتایر جایزه بزرگ 2020 عمل زنده: آخرین F1 به روز رسانی و زمان از Red Bull Ring

 • اولین تمرین می شود در جریان در 10 BST
 • فرناندو آلونسو F1 بازگشت طولانی است اما وجود دارد فقط با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در شکوه
 • امتیاز F1 تیم پس از اتریش GP: در حال فراری در خط میانی و در حال مسابقه نقطه معامله واقعی است ؟

به روز رسانی خودکار

عاشق این عکس

Tهی به من در هر زمان.

هنوز مطمئن شوید که چه کسانی فراری ارتقاء باید کار می کرد

Tهی را در P10 و P12 در حال حاضر. به عنوان خوانده شده نمی بیش از حد به آن است. نمی توانید آنها را ببینید پاره کردن هر درخت در اینجا ،

FP1 – 11 دقیقه به رفتن

Whilst Latifi ویلیامز تا به حال محدود در حال اجرا فقط شش دور, جک Aitken در یکی دیگر توانسته است راحت 25. او در حال حاضر در P17 با 1.06.768. مناسب و معقول در حال اجرا است.

FP1 – Verstappen تا دوم راه

ثانیهاست زمان بود در عرض یک دهم از پرز سریعترین دامان همچنین در این نرم لاستیک. هنوز مطمئن شوید که ردبول خام سرعت به حتی نزدیک به مرسدس بنز در این آخر هفته. آنها ممکن است بهتر است به دنبال پشت سر آنها می آید به مقدماتی, اگر آن را خشک.

خود مسابقه سرعت است که احتمالا نزدیک تر است و ممکن است که در آن بزرگترین امید است. و به همین دلیل آن را خسته کننده بود به خصوص که Verstappen بازنشسته زمانی که در استراتژی بهتر از مرسدس آخر هفته گذشته.

FP1 – Bottas و همیلتون در حال حاضر در گردش

یکزمانی با Ricciardo در P9 اما هیچ کس دیگری را با 17 دقیقه به رفتن.

FP1 – هنوز هیچ نشانه ای از Kevin Magnussen

He تکمیل فقط سه دور قبل از یک باتری موضوع او را مجبور به بیرون از ماشین است و در عین حال برای تنظیم یک زمان دامان.

FP1 – 25 دقیقه به رفتن

Current طبقه بندی.


اعتبار:
فرمول 1 در توییتر

FP1 – Sainz به پنجم

تیاو مک لارن به نظر می رسد بسیار خوبی در مقدماتی/سوخت کم حالت.

FP1 – Bottas را بهبود می بخشد دوم

ثانیهقبل از زمان بالا 10. قدم زدن در نهایت تنظیم یکی دیگر از دامان در softs که آیا تعداد این زمان. شش-دهم خود تیم و پرز.

 1. در هر
 2. ربات
 3. ژامبون
 4. خ
 5. VER
 6. RIC
 7. KVY
 8. LEC
 9. OCO
 10. ALB

FP1 – پرز می رود سریعترین!

He هم در softs اما او 0.253 جلوتر از همیلتون و نیم ثانیه پیش از Bottas. من فکر می کنم که نقطه مسابقه واقعی سرعت در اطراف در اینجا. او چهار دهم تا پس از دوم بخش اما است که مرسدس بنز توانا در آخر چند گوشه. هنوز دلگرم کننده است.


اعتبار:
Getty Images Europe

FP1 – همیلتون در صدر Bottas

Mercedes قرار داده و در برخی از سریع دور با همیلتون جلوتر از هم تیمی خود توسط 0.173 s. هر دو در میان لاستیک و بیش از نیم ثانیه پیش از لکلرک هم در رسانه. فکر نمی کنم بیش از حد به فراری بار دامان در حال حاضر هر چند trialling ارتقاء خود را به عنوان آنها.

قدم زدن انشعابات مرسدس اما در نرم لاستیک.

قراضه که او را در دامان خود حذف یک آهنگ محدودیت تخلف

FP1 – من انتظار بیشتری از مسابقه نقطه آخر این هفته

Sixth محل و شش امتیاز برای سرجیو پرز بود نه یک بازگشت خوب بالقوه خود را آخر هفته گذشته. من آنها را به عنوان یک شرط برای یک تریبون در روز یکشنبه. خوب پرز به هر حال. اگر ما نژاد یکی دیگر از ساییدگی و سپس آنها باید در یک فرصت است.

صحبت کردن به آسمان ورزشی, کریستین هورنر قاطعانه گفت Vettel است نه یک گزینه برای 2021

من نمی خواهد جزئیات بیش از حد به آن است. او خواهد گفت که. آنها نسبتا مصمم است که Gasly بود ماندن در محل… تا او نبود.


اعتبار:
گتی ایماژ

FP1 – 46 دقیقه

Leclerc جهش به P2 اما نمی تواند بیش از حد هیجان زده خود را در نرم لاستیک.

FP1 – Verstappen خود را بهبود می بخشد زمان

To یک 1.05.856. نه بهبود گسترده ، سرجیو پرز بر روی لاستیک قرار می دهد در یک زمان به اندازه کافی سریع برای P2 0.332 s از Verstappen. او خود را صرف خنک کردن دامان رفتن بسیار به آرامی. نه کاملا یک حلزون اما شاید یک Mondeo است.

FP1 – چراغ سبز

Tهی موفق به دریافت Latifi ویلیامز بیش از طرف دیگر از موانع خوشبختانه. هنوز مطمئن شوید که اگر او قادر خواهد بود به عقب بر گردیم در این جلسه ،

من را فراموش کرده است که Robert Kubica به تفرج در آلفا رومئو در این جلسه

Nothing مانند دادن یک جوانی یک بیت از یک فرصت است.


اعتبار: Getty Images Europe

FP1 – بار تا کنون

 1. VER 1.05.867
 2. ALB 1.06.330
 3. سای 1.06.475
 4. و نه 1.06.550
 5. LEC 1.05.566
 6. ربات 1.06.613
 7. OCO 1.06.706
 8. هر 1.06.727
 9. ژامبون 1.06.734
 10. گاز 1.06.889
 11. خ 1.07.164
 12. KVY 1.07.225
 13. دامپزشک 1.07.377
 14. RIC 1.07.398
 15. گرو 1.07.913
 16. KUB 1.08.851
 17. لات 1.09.598
 18. آیت 1.09.604

FP1 – VSC در حالی که آنها را انتخاب کنید تا Latifi ویلیامز

منt نه صدا خوب است. او تا به حال یک بیت از یک زمان سخت در مسابقه آخر هفته و GP شروع می شود. آنها به رنگ قرمز پرچم این جلسه شرکت…

FP1 – Verstappen منجر بسته

He را جلوتر از تیم Albon. ما مجازی ایمنی خودرو به عنوان نیکلاس Latifi می کشد بیش از این طرف از آهنگ. او فکر می کند این موتور فقط قطع کردن. این یک مرسدس بنز موتور ،

FP1 – بار تا کنون

 1. ALB 1.06.330
 2. سای 1.06.475
 3. و نه 1.06.550
 4. ربات 1.06.613
 5. LEC 1.07.197
 6. OCO 1.07.400

به روز شده F1 تقویم

تیوی مسابقه در Mugello را رسما بود که اهل توسکانی فراری 1000 جایزه بزرگ به عنوان آن را فراری 1000هفتم قهرمانی جایزه بزرگ.

With فصل انتظار به پایان رسید با دو مسابقه در بحرین و یکی در ابوظبی که قرار بود ما را به 13 مسابقه برای سال های اکتبر و نوامبر را پر کنید. چه کسی می داند که در آن ما خواهد شد مسابقه در آن زمان ؟ پرتیمانو در پرتغال است که ممکن است برای اوایل اکتبر و ما حتی ممکن است به چین است. من فکر می کنم ما به دنبال در 16-17 مسابقه فصل در اینجا. اگر همه به خوبی می رود…

FP1 – 80 دقیقه باقی مانده

یکlex Albon تا به حال کردن. Sainz سریعترین مرد اما تا کنون تنها او و Albon باید تنظیم بار.

تایید کرد: Mugello در ایتالیا میزبان نهمین دور از 2020 F1 قهرمانی

تی شرتکلاه را از 11-13 سپتامبر. سوچی, در ضمن, تایید شده است به میزبانی روسیه جایزه بزرگ از سپتامبر 25-27. که به ما طول می کشد تا 10 نژادها برای سال. یک چند به تایید در دوره به دلیل. اما این تشویق اخبار.

یک تعداد انگشت شماری از اتومبیل های خود را برای نصب و راه اندازی دور

Worth اشاره کرد که ویلیامز سوم راننده جک Aitken خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در این جلسه است. او پنجم در سال گذشته F2 قهرمانی با سه پیروزی. او قبلا یک رنو توسعه راننده.

FP1 است

GREEN نور است. بحث در حال حاضر از باران به این معنی که FP2 می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تصمیم شبکه اگر ما نمی تواند اجرا شود در روز شنبه. من فکر می کنم, مطمئنا, یکشنبه مقدماتی است که بیشتر احتمال دارد. ما تا به حال که در ژاپن در اوایل سال. من نمی بینم که چرا آنها انجام نمی دوباره آن را در اینجا. پیش بینی خوب است برای روز یکشنبه.

می توانید هاس بهتر آخر هفته ؟

Wولد بود مبارزه به یکی بدتر در انصاف.

آن را داغ در Red Bull Ring در لحظه

بut پیش بینی برای فردا به صورت باران است. و تعداد زیادی از آن. در اطراف این زمان از مقدماتی. که آن را جالب.

به هر حال اولین تمرین برای شروع…

راننده جدول رده بندی پس از یک دور

که بهبود یافته ترین (و یا به عقب رفته) از سال گذشته ؟

من تا به حال نگاهی به داده های از اتریش GP و در مقایسه با تیم های’ سرعت در مرحله مقدماتی به یک) به طور کلی خود را خام سرعت فصل گذشته و b) اولیه و سرعت در باز گرد از فصل گذشته. برخی از تیم ها را ساخته اند گام های بلندی چند باید به عقب رفته زیادی است.

تی شرتکلاه خوب نیست خواندن برای سه فراری-طراحی اتومبیل…

خوب صبح F1 fans

یکfter هفت ماه بین آخرین جایزه بزرگ 2019 فصل و برای اولین بار از سال 2020 فصل ما فقط باید صبر کنید یکی دیگر از پنج روز قبل از خودروهای بازگشت به اکشن, پس از جایزه بزرگ اتریش. من فکر می کنم که خیلی ها خوش آمدید. این بار اشتایر جایزه بزرگ اجرا در Red Bull Ring, همان مسیر را در هفته گذشته است. با مجارستان جایزه بزرگ در حال وقوع در هفته آینده نیز این است که رفتن به بسیار شلوغ شود.

از آنجا که پرچم شطرنجی کاهش یافت و در پر حادثه جایزه بزرگ اتریش روز یکشنبه ما تا به حال مقدار زیادی به جویدن بیش از. برخورد بین الکس Albon و لوئیس همیلتون و همیلتون پس از آن زمان مجازات برای یک. Lando نوریس درخشان تریبون. و مطلق dire straits که فراری پیدا کردن خود را در, با وجود چارلز لکلرک درایو دوم از هفتم بر روی شبکه.

اوه, و اختتامیه جشنواره صنعت چاپ به نام فرناندو اعلام کرد که او را از بازگشت به F1 در سال 2021 با تیم رنو. آن را تعجب ؟ نه به خصوص? آیا او قادر خواهد بود به rekindle برخی از آن شکوه سابق? بعید به نظر می رسد در سال 2021 اما در سال 2022 — هنگامی که مقررات جدید تغییرات را به اثر می آیند — ممکن است ممکن است. حتی اگر از آن خواهد شد به یک راننده آلونسو کالیبر در F1.

بازگشت به آهنگ های اکشن این هفته, اگر چه, و فراری به ارمغان آورده اند رو به جلو خود را ارتقاء برنامه ریزی شده. آنها در ابتدا با توجه به اثر آمده در مجارستان GP هفته آینده اما واضح است که وضعیت بدتر از آنها فکر و گرفتن برخی از زمان آهنگ جدید بیت و باب بسیار مهم خواهد بود. از آن خواهد شد به خصوص مفید برای اجرای آنها را در همان مسیر به هفته گذشته است. من مطمئن هستم که من آنها را ببینید به طور کامل فرار از هافبک نبرد با آنها ، آنها به نظر می رسد که اساسا ضعیف بسته است.

به هر حال من در اینجا خواهد بود برای هر دو جلسات تمرین امروز به شما تمام به روز رسانی های زنده و تجزیه و تحلیل از اتریش. ببخشید Styria.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de