اشتایر جایزه بزرگ 2020 مقدماتی زنده: آخرین به روز رسانی از Red Bull Ring به عنوان شروع از Q1 به تاخیر افتاد

 • شروع از Q1 به تاخیر افتاد
 • فرمول یک در نظر اجازه می دهد طرفداران به حضور در ماه سپتامبر ایتالیایی جایزه بزرگ
 • فرناندو آلونسو F1 بازگشت طولانی است اما وجود دارد فقط با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در شکوه
 • امتیاز F1 تیم پس از اتریش GP: در حال فراری در خط میانی و در حال مسابقه نقطه معامله واقعی است ؟

به روز رسانی خودکار

من نمی توانم باور چقدر آسمان ورزش باید در مورد در حال اجرا نیست مقدماتی فردا

سuestions در مورد شروع مسابقه روز دوشنبه با استفاده از FP2 بار به مجموعه ای از شبکه و غیره. وجود دارد به معنای واقعی کلمه 0mm باران پیش بینی برای فردا اینجا. هیچ چیز. فایل های فشرده. یک قطره نیست.

شروع از Q1 به تاخیر افتاد

Yeah که باید بازخورد از ایمنی راننده خودرو بود که در مسیر چند دقیقه پیش. آه خوب. این جالب خواهد بود که شکاف در ابرها گرفته شده بود و نه مزیت.

اوه er…شاید نه…

Tاد Kravitz در Sky Sports F1 باعث می شود یک نقطه بسیار خوب. از آن شده است باران برای آخرین 90 دقیقه است و در حال حاضر باران نسبتا پیوسته و دوباره. در آن زمان وجود نداشت در حال اجرا از سری های دیگر است. می تواند آنها را نقل مکان کرد مقدماتی به جلو یک ساعت به بهترین شانس مقدماتی انجام می شود ؟

دیدن ایمنی ماشین رفتن در اطراف در حال حاضر من فکر می کنم ما می تواند با یک “Q1 شروع با تاخیر 15 دقیقه…” نوع وضعیت…

ما در پنج دقیقه.

من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که از مقدماتی شروع می شود در این شرایط

15 دقیقه برای رفتن تا زمانی که آن شروع می شود اگر چه باران دوباره را آغاز کرده است. که گفت:, F1, اتومبیل می تواند اجرا در باران. باران =/= no در حال اجرا است. آن را IndyCar. هنوز هم مقدار گشتاور این اتومبیل می توان آن را کاملا خائنانه است.

در F1 دیگر اخبار این هفته, فرناندو آلونسو اعلام کرد که بازگشت خود را

He خواهید بود پیوستن به رنو در کنار Esteban Ocon برای 2021. می تواند او را برگرداند موفقیت است که او با این تیم در اوایل و اواسط 2000s? که نیاز به یک بهبود بزرگ از این تیم اما ممکن است که من استدلال در اینجا. در اینجا شما می توانید به عنوان خوانده شده من ستون: فرناندو آلونسو F1 بازگشت طولانی است اما وجود دارد فقط با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در شکوه.

فرناندو آلونسو را به بازگشت به رنو برای 2021

اعتبار:
شاتر

شما باید به آن اعتراف خواهد بود بسیار خنده دار اگر Q1 آغاز شده و با رانندگان در سطحی

می تواند F1 طرفداران اجازه بازگشت به مسابقات در سپتامبر?

تیوی, ایتالیایی, جایزه بزرگ می تواند برای اولین بار اجازه می دهد تا تماشاگران به تماشای.

خبری که تماشاگران ممکن است ظرف دو ماه ارائه خواهد شد افزایش به ورزش به عنوان همیلتون آماده به عنوان دفاع در مسیر برگشت در مقابل نمرات خالی grandstands دوباره در اتریش. آن است که در میان 10 که در حال حاضر تایید شده توسط ورزش را با کارفرمایان است.

بیشتر بخوانید از Phil Duncan اینجا.

اما برای اطلاع شما در اینجا بار از FP2…

Max Verstappen (Ned) Red Bull 1min 03.660 ثانیه

 1. Valtteri Bottas (Fin) مرسدس GP 1:03.703
 2. سرجیو پرز (Mex) مسابقه نقطه 1:03.877
 3. لنس قدم زدن (می) مسابقه نقطه 1:04.241
 4. Carlos Sainz (Spa) مک لارن 1:04.333
 5. لوئیس همیلتون (Gbr) مرسدس GP 1:04.348
 6. الکساندر Albon (Tha) ردبول 1:04.437
 7. Lando نوریس (Gbr) مک لارن 1:04.541
 8. چارلز لکلرک (دوشنبه) فراری 1:04.706
 9. Esteban Ocon (Fra) رنو 1:04.746
 10. Pierre Gasly (Fra) Scuderia AlphaTauri 1:04.757
 11. Daniil Kyvat (Rus) Scuderia AlphaTauri 1:05.050
 12. Kimi Raikkonen (Fin) آلفا رومئو مسابقه 1:05.152
 13. آنتونیو Giovinazzi (Ita) آلفا رومئو مسابقه 1:05.365
 14. جورج راسل (Gbr) ویلیامز 1:05.588
 15. Sebastian Vettel (Ger) فراری 1:05.613
 16. نیکلاس Latifi (می) ویلیامز 1:05.655
 17. Kevin Magnussen (Den) Haas F1 1:05.790
 18. Romain Grosjean (Fra) Haas F1 1:06.096
 19. Daniel Ricciardo (Aus) رنو هیچ وقت

ما در زمین با به روز رسانی از trackside

ثانیه,خیابان به من می گویند که آن را به حال تا به اینجا با بحث در مورد FP2 بار تنظیم شبکه اگر واجد شرایط را ندارد ، پیش بینی برای فردا کاملا خوب است. آنها فقط اجرای مقدماتی در صبح است. آن را در مراحل اولیه باشد اما آن را به راحتی انجام می شود.

من می دانم که این یک راه برای کسب پنجمین جلسه تمرین در همان مسیر در عرض یک هفته جالب است. اما هیچ فقط هیچ. این پوشش تلویزیون در حال نشان دادن مصاحبه با هفت یا هشت رانندگان دادن افکار خود را بر روی این کاملا نظری است در مورد به همان اندازه شانس اتفاق می افتد به عنوان ویلیامز برنده شدن در این مسابقه است.

FIA نژاد مدیر در حالات مختلف…

من فکر می کنم آن را در واقع هنوز هم باران است اما نسبتا به آرامی.

خوب به نظر می رسد نسبتا خشک از تلویزیون تصاویر در لحظه

So که مثبت است. آن را قطعا به نظر می رسد روشن تر از آن بود چند ساعت پیش. آن را هنوز هم به نظر می رسد بسیار غم انگیز اما من فکر می کنم که باران را متوقف کرده است.

مقدماتی است که با توجه به شروع در یک ساعت

تیاو خشک مسابقه بود نسبتا جالب در هفته گذشته اگر چه با دخالت های متعدد ایمنی اتومبیل. یک مخلوط کردن شبکه بسیار عالی خواهد بود (به عنوان آن را همیشه). حدس می زنم دو چیز ما نیاز بیشتری در F1 است که عدم اطمینان و باران…

چه هوا شبیه ؟

Tخود را به نظر می رسد کمی خوش بینانه تر مناسب است ؟


اعتبار:
AccuWeather.com

خوب بعد از ظهر F1 fans

یکnd خوش آمدید به آنچه ما امیدواریم که خواهد بود ما را پوشش واجد شرایط برای سال 2020 اشتایر جایزه بزرگ. به عنوان مخالف به پوشش ما در به روز رسانی در هر حال حاضر و آنها را از یک مرطوب Red Bull Ring, که در آن یک تصمیم لگد کردن جاده ها در فواصل منظم بودن به نام خاموش در نهایت حدود سه ساعت بعد در حالی که باران همچنان به سقوط بسیار به شدت در مدار است.

بله, آن را در Red Bull Ring. نهایی تمرین امروز صبح ابتدا به تاخیر افتاد “نامحدود” و سپس قرمز پرچم در دسترس نباشد. پیش بینی این است که برای خیلی سنگین و مداوم باران در تمام طول روز. آن که در جولای 11 و همه چیز بدان معنی است که این نور تا کاملا دیر بنابراین تاخیر می تواند بسیار طولانی است. اما نگاهی به پتانسیل برای چند ساعت بعد و دیدن آن را بعید است که ممکن است معنی آن تمام می شود به نام کمی قبل از زمان است.

اوایل امروز F1 راس براون گفت که وجود دارد می تواند یک پنجره که در آن در حال اجرا است و ممکن است نسبت به پایان روز. بیایید امیدواریم که مورد است. من بسیار به جای شما دیر اما مرطوب مقدماتی امروز از خشک یکی فردا. که به احتمال زیاد چه اتفاقی خواهد افتاد تکرار این شاهکار فوق العاده یکشنبه (اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید) که در جایزه بزرگ ژاپن در سال گذشته است.

چیزی که ما را یاد از تمرین دیروز ؟ من در تلاش برای فکر می کنم آن را یک معامله بزرگ دیگر از یک کرسی از آنچه که ما در حال حاضر می دانستند — مرسدس سریع, گاو نر قرمز کمی پشت سر آنها مسابقه نقطه به نظر می رسد منجر به هافبک خام از نظر سرعت مک لارن نگاه خوب فراری هستند در بارهای از مشکلات و هاس آلفا رومئو و ویلیامز در حال تمام شناور در پشت. آه و Lando نوریس کردم سه محل شبکه پنالتی برای فردا مسابقه پس از پیشی گرفتن دو خودرو تحت پرچم زرد. ما قطعا متوجه شدند که.

بنابراین ما باید هر اقدام ؟ زمانی که آن اتفاق می افتد ؟ در لحظه ای که من به ذهنم نمی رسه. اما من در اینجا برای مدت زمان که واجد شرایط امروز باقی مانده است یک امکان (و به عنوان دور به عنوان آن به نظر می رسد در حال حاضر همه چیز می تواند تغییر کاملا به سرعت). امیدوارم ما به برخی از در حال اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de